İhlas Armutlu Tatil Köyü Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İhlas Armutlu Tatil Köyü Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İhlas Armutlu Tatil Köyü çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İhlas Armutlu Tatil Köyü müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden İhlas Armutlu Tatil Köyü şikayet hattına erişebilirsiniz. İhlas Armutlu Tatil Köyü müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

İhlas Armutlu Tatil Köyü Çağrı Merkezi Numarası

Yalova’nın Armutlu ilçesi Bozburun mevkiinde yer alan İhlas Armutlu Tatil Köyü dört mevsim tatil yapmak isteyenler için ideal bir konumda bulunmaktadır. 360 bin metre karelik arazi üzerine konumlanmıştır. Termal tatil köyü arayışında olanlar için de mükemmel bir seçimdir. Bütün bloklar deniz manzaralı olup dairelerde kaplıca suyundan faydalanılmaktadır. 2004 yılından beri hizmet veren tesis Türkiye’nin en kapsamlı ve en büyük tatil köyü niteliğine sahiptir. Rezervasyon yaptırarak istediğiniz daireyi ya da odayı seçebilirsiniz. Rezervasyonlar online yapılmakta olup çağrı merkezlerini arayarak da iletişim kurabilirsiniz. Firmanın kendine ait çağrı merkezi numarası olup müşteri temsilcilerinden daha detaylı bilgi almanız da mümkündür.

İhlas Armutlu Tatil Köyü çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

İhlas Armutlu Tatil Köyü Müşteri Hizmetleri Numarası

İhlas Armutlu Tatil Köyü; deniz, orman, doğa, manzara bakımından tatilcilere geniş olanaklar sunmaktadır. Aqua park havuzu ısıtılmış deniz suyundan oluşmaktadır. O yüzden serin havalarda bile havuzdan faydalanabilirsiniz. Kaydıraklarda kayarak ailenizle doyumsuz bir tatil geçirebilirsiniz. Gece aktivitelerine, konser ve animasyonlarına katılarak akşamları güzel vakitler geçirebilirsiniz. Kaplıca havuzu, sauna ve Türk hamamı kültürlerini yaşayabilmeniz için tesis güzel olanaklara sahiptir. Sağlık ve tedavi açısından tesisten faydalanmak isteyenler tuz terapi, balık terapi, çamur terapi gibi tedavi şekillerinden faydalanmaktadır. Kısacası hem deniz hem havuz hem de şifa için bu lokasyonu seçebilirsiniz. Müşteri temsilcileri ile görüşme yapmak ve ayrıntılı bilgi almak için hemen arama yapabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi İhlas Armutlu Tatil Köyü müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

İhlas Armutlu Tatil Köyü Direkt Bağlanma

İhlas Armutlu Tatil Köyü direkt arama yapmak isteyen kişiler 444 82 41 numaradan müşteri hizmetleri ile görüşebilirler. Sabit hat numaraları 0 226 531 10 00 olmaktadır. Watsapp üzerinden iletişime geçecek olan kişiler saat 09.00 ile 17.00 saatleri arasında 0 549 870 18 82 numarasına mesaj yazarak direkt görüşme yapabilirler. Mail yazmak isteyenler iletisim@ihlasarmutlu.com adresini kullanabilirler.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için İhlas Armutlu Tatil Köyü müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

İhlas Armutlu Tatil Köyü Şikayet Hattı

İhlas Armutlu Tatil Köyü müşteri memnuniyetine fazla önem vermektedir. İstediğiniz gün kadar ailenizle tatil yapabilmeniz tesislerde mümkündür. İstek, dilek ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilir ve sıkıntı duyduğunuz konuları bildirebilirsiniz. Tesislerle, imkanlarla ya da ödemelerle ilgili sıkıntılarda çağrı merkezlerini arayarak şikayet oluşturabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen İhlas Armutlu müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri İhlas Armutlu Tatil Köyü şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İhlas Armutlu Tatil Köyü Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 82 41

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. İhlas Armutlu çağrı merkezi numarasına 444 82 41 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : İHLAS ARMUTLU TATİL KÖYÜ SİTE YÖNETİMİ
Adres : KARŞIYAKA MAH. ZAFER CAD. 205 M BLOK NO 3 ARMUTLU / YALOVA
E-Posta : iletisim@ihlasarmutlu.com
Telefon : 0 226 531 10 00 – 444 82 41

Arama Terimleri: İhlas Armutlu iletişim bilgileri, İhlas Armutlu telefon no, İhlas Armutlu irtibat tel, İhlas Armutlu canlı destek, İhlas Armutlu müşteri temsilcisi, İhlas Armutlu şikayet hattı, İhlas Armutlu müşteri hizmetleri numarası, İhlas Armutlu çağrı merkezi numarası, İhlas Armutlu iletişim numarası, İhlas Armutlu çağrı merkezi, İhlas Armutlu müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap