Dolap.com Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dolap Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde Dolap çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi vereceğiz. Bu iletişim numarasından Dolap.com ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Dolap.com Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Eski zamanlar da severek aldığınız ama kullanmadığınız kıyafet, ayakkabı, çanta ya da aksesuarları Dolap ’da satarak yenilerini uygun bir fiyata alabilme imkânınız vardır. İkinci el alışverişin en güvenilir adresi Dolap’ta lüks ürünlerin aranılan modellerini barındırmaktadır. Binlerce ürünlerini hızlı bir alışveriş deneyimiyle takipçilerine sunan Dolap, güvenilir online ödeme sistemleri, taksit imkanları. orijinal ürün kontrol hizmeti ve ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri ile online alışveriş keyfini bir adım ileriye taşımaktadır.

İkinci el online alışverişi sizin için keyifli hale getirmeyi amaçlayan Dolap da daha keşfedeceğiniz çok şey var. Hızla sayısı artan dolaplarda, ikinci el marka çanta ve ayakkabıların yanı sıra hiç giyilmemiş yeni ve etiketli ürünler de yer alıyor.

Lüks ürünleri ulaşılabilir fiyatlarla sizlere sunan Dolap ikinci el online alışveriş konusundaki tereddütlerinizi de Orijinallik Kontrolü Hizmetiyle ortadan kaldırmaktadır. Türkiye’de bir ilke imza atan Dolap Dedektifi uygulaması ile satın aldığınız marka ürününün ücretsiz bir şekilde orijinallik kontrolünden geçmesini talep edebilirsiniz.

İkinci el giyim ve vintage giyimde alışveriş yaptığın ilk marka olmayı hedefleyen Dolap’ta üst giyim, alt giyim, dış giyim, ayakkabı, çanta, takı ve aksesuar kategorileri her gün aramıza katılan dolaplar sayesinde yenileniyor. Yenilenen kategorilerde yer alan trend ürünleri Dolap kullanıcılarının anılarını taşıyan ikinci el parçalarla birleştirerek zamansız ve kendine özgü bir stilin kodlarını yazabilirsiniz.

Dolap fikri ile yola çıktığı ikinci el ve vintage kategorisinde severek takip edilen influencer ve stili beğenilen ünlü isimleri de dönüşüm programına katıyor. Dolap dostluğu projemizle bizimle bir araya gelen bu isimler güzel hikâyelerini taşıyan kıyafetlerini seninle paylaşıyorlar.

Dolap, giyilmeyen ürünleri dönüştürerek dünyayı daha da yaşanabilir bir hale getirmeyi amaçlamaktadır. Giymediklerinizi de satarak Dolap Hesap’ta biriktirdiğin miktarın belirli bir miktarını dilediğiniz bir derneğe bağışlayabilir ya da elden ele geçirerek modayı kapsayıcı bir yardım hareketine dönüştürmelerine de yardımcı olabilirsiniz. Mika-Der, UNICEF, Aip,ve Haçiko ile yola çıktığımız bu yardım hareketiyle giyilmeyen ikinci el eşyaların büyüyerek yarattığı yardım hareketinin mutluluğunu Dolap ile birlikte pekiştirebilirsiniz.

Dolap.com Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0 850 200 70 76 (Hafta içi 09:00-18:00)

Dolap.com Mail Adresi
destek@dolap.com

Dolap.com Adres
Büyükdere Cad. Noramin İş Merkezi No: 237 Kat: B-1 34398 Maslak/İstanbul

Arama Terimleri: dolap çağrı merkezi, dolap iletişim, dolap müşteri hizmetleri, dolap telefon numarası, dolap şikayet hattı, dolap müşteri hizmetleri numarası, dolap şikayet

12 Yorum

 1. mehmet 10 Nisan 2019
 2. mehmet 11 Nisan 2019
 3. baybaba 1 Ocak 2020
 4. Derin 26 Ağustos 2021
 5. Erdal siliv 17 Ocak 2022
  • Seher koç 14 Temmuz 2023
 6. Emine Sevim kılıç 17 Eylül 2022
 7. Filiz Efe 6 Kasım 2022
 8. Berivan Güder 2 Nisan 2023
 9. Nursen YÜKSEL 7 Aralık 2023
 10. Gülçin 11 Aralık 2023
 11. Muzaffer ünal 12 Aralık 2023

Yorum Yap