Lazzoni Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lazzoni Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lazzoni Mobilya çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Lazzoni Mobilya müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Lazzoni Mobilya şikayet hattına erişebilirsiniz. Lazzoni Mobilya müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Lazzoni Mobilya Çağrı Merkezi Numarası

Lazzoni Mobilya, 100 yılı aşkın bir süredir hizmet veren kaliteli ürünleri ile müşterilerini memnun etmeyi başaran bir mobilya markasıdır. Firmanın serüveni bir asırı aşkın bir süre önce Artvin iline bağlı bir ilçe olan Arhavi’de serender ustası Hasan Usta ile başlamıştır. Sonraları firma serüvenine New York’u da dahil eder. Firma sağladıkları kaliteli, özgün ürünleri ve müşteri memnuniyetiyle Lovemark olma amacı gütmektedir.

Firma ile iletişime geçmek, şikayet ve önerilerinizi bildirmek ya da bilgi almak isterseniz info@lazzoni.com.tr adresini kullanabilirsiniz. Ek olarak firmanın web sitesinde iletişim bölümünde bulunan formu doldurarak da firma ile iletişime geçmeniz mümkün. Ayrıca firmanın müşteri hizmetleri numarası aracılığıyla telefonla da iletişim kurabilirsiniz. Firmanın müşteri hizmetlerine ulaşmak için +90 312 847 55 42 telefon numarasını kullanabilirsiniz.

Lazzoni Mobilya çağrı merkezi numarası 0312 847 55 42 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Lazzoni Mobilya Müşteri Hizmetleri Numarası

Firmadan almış olduğunuz ürünlerle yaşadığınız sorunları iletmek ve sorununuzu çözmek için birçok iletişim kanalı bulunmaktadır. İlk olarak müşteri hizmetleri numarası aracılığıyla firma ile iletişime geçebilirsiniz. +90 312 847 55 42 telefon numarasını kullanarak firmanın müşteri hizmetleri ile görüşebilir ve iletmek istediklerinizi söyleyebilirsiniz. İkinci olarak e-mail yoluyla firma ile iletişim kurabilirsiniz. Firmaya e-mail yoluyla ulaşmak isterseniz info@lazzoni.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

1897 yılında başlayan serüven günümüzde New York’u da içine alan dünyanın birçok yerinde devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana çevre dostu, kaliteli ürün üreten ve müşteri memnuniyetini öncelikli tutan firma yıllardır bu özelliklerini korumayı başarmıştır. Firma mobilya üretimi ile de sınırlı kalmayıp aynı isimle İstanbul’da 2015 yılında bir otel de kurmuştur. Bu sayede mobilya üretimine ek olarak turizm ile de işlerini sürdürmeye devam etmiştir.

Lazzoni Mobilya müşteri hizmetleri numarası 0312 847 55 42 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Lazzoni Mobilya Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firma 125 yıllık tecrübe ile her geçen gün kendini daha da ileriye taşımaya çalışmaktadır. Aynı zamanda çevre dostu olduğunu 2018 yılında aldığı EPA sertifikası ile de resmi hale getirmiştir. Ayrıca Türkiye’de EPA sertifikalı ürünler üreten ilk firma olma özelliğini de kazanmış oldu.

Firmadan aldığınız bir ürünle ilgili sorun yaşamanız durumunda müşteri hizmetleri numarasından firma ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca diğer iletişim kanallarını da kullanabilirsiniz. Firmanın e-mail adresi veya web sitesinde bulunan iletişim formu aracılığıyla da firma ile iletişim kurmanız mümkün.

Kaliteli ürünler üretmeye ek olarak müşteri memnuniyeti de firma için çok önemli olmaktadır. 125 yıllık tecrübe müşteri memnuniyetiyle birleştiğinde anlam kazanmaktadır. Firmanın Lovemark olma hedefindeki en büyük destekçileri de yine firmanın müşterileri olmaktadır.

Lazzoni Mobilya müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0312 847 55 42 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Lazzoni Mobilya Şikayet Hattı

Kurulduğu günden bu yana tecrübesini gelecek nesillere aktarmayı başaran firma 2020 yılında Londra’da yeni mağazasını açmıştır. Aynı zamanda artan talebi karşılamak amacıyla firma fabrika hacmini 48.000 metrekareye çıkarmıştır.

Firma 4 nesil önce başladığı serüvenini bir asırı aşkın bir süredir sürdürmeyi başarmıştır. Bu süre zarfında da kalitesini sürekli arttırmaya devam etmiştir. Türkiye’de başlayan serüven New York ve Londra gibi dünya genelinde önemli olan şehirlerle devam etmiştir.

Dünya çapındaki tasarımcılar ile hazırladıkları koleksiyonlar firmanın uluslararası bir konuma gelmesinde önemli bir yer edinmiştir. Firma ilk fabrikasını 3. kuşak temsilcisi olan Yaşar Karabulut aracılığıyla Ankara ilinin Akyurt ilçesinde açmıştır. Firma kaliteden ödün vermemek için her ürünün en kalitesini bulmak amacıyla uluslararası tedarikçilerle çalışmaktadır. Almanya ve Avusturya firmanın tedarikçileri arasında bulunmaktadır. Her daim kaliteli ürün üretmeyi amaçlayan firma ile iletişime geçmek isterseniz müşteri hizmetleri numarasını veya diğer iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Lazzoni Mobilya şikayet hattı 0312 847 55 42 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Lazzoni Mobilya müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Lazzoni Mobilya şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Lazzoni Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0312 847 55 42

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Lazzoni Mobilya çağrı merkezi numarasına 0312 847 55 42 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

E-Posta : info@lazzoni.com.tr
Telefon : 0312 847 55 42

Arama Terimleri: Lazzoni Mobilya iletişim bilgileri, Lazzoni Mobilya telefon no, Lazzoni Mobilya irtibat tel, Lazzoni Mobilya canlı destek, Lazzoni Mobilya müşteri temsilcisi

Yorum Yap