İbni Sina Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İbni Sina Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İbni Sina Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İbni Sina Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden İbni Sina Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. İbni Sina Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

İbni Sina Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Kurulduğu günden bu yana, koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini kendine misyon edinen İbni Sina Hastanesi, gelen ilk hastadan son hastaya kadar herkese aynı şekilde hizmet vermektedir. Bu bağlamda ekonomik koşullarda tıp hizmeti sunmaya azami önem verilmektedir. Hastane, hasta haklarına saygı çerçevesinde, tedavi hizmetlerinin en üst düzeyde olmasına dikkat etmektedir. Tüm ihtiyaç duyan bireylerin her an ulaşabilmesi için telefon üzerinden randevu alma hizmeti sunan sağlık grubu, alanında uzman hekimler tarafından hizmet vermektedir.

İbni Sina Hastanesi çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

İbni Sina Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası 

Alanında uzman hekimler tarafından hizmet veren hastane ile iletişimi sürekli tutmak için randevu hattı kurulmuştur. Bu hat üzerinden hem randevu alabilirsiniz hem de hastane hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını bulabilirsiniz. 0(328) 813 50 10 telefon numarası ile iletişime geçebilirsiniz. İster randevu almak için isterseniz merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz. Alanında uzman personel tarafında istek ve sorularınıza büyük bir titizlikle cevap verilecektir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi İbni Sina Hastanesi müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

İbni Sina Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 

7 gün 24 saat esasına göre çalışan randevu hattı ile irtibata geçerek hastane hakkında bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda randevu alacağınız doktorlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 0(328) 813 50 10 telefon numarası le iletişime geçerek İbni Sina Hastanesi hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Günün her saati açık olan randevu hattı ile hastanede yaşadığınız herhangi bir sıkıntıyı dile getirebilir ve konu hakkında yardım alabilirsiniz. Aynı zamanda hizmet veren doktorların hangi gün ve saatte müsait olduklarını öğrenebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için İbni Sina Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

İbni Sina Hastanesi Şikayet Hattı

info@ibnisinahastanesi.com.tr mail adresi ile yine hastane ile iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman personeller ile yaşadığınız sıkıntıları dile getirebilir, hastane hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun yanında randevu hattında yaşadığınız sorun veya sıkıntıyı da şikayet hattı üzerinden dile getirebilirsiniz. Hastaneye giren ilk hastadan son hastaya kadar aynı şekilde uygulama yapan hastanede, sadece şifa bulan hastaların olması istenmektedir. Bu nedenle yaşanılan herhangi bir sıkıntıda hemen hasta ile iletişime geçmek için kurulan platformları kullanabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen İbni Sina Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri İbni Sina Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İbni Sina Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0328 813 50 10

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. İbni Sina Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0328 813 50 10 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres: Mareşal Fevzi Çakmak Mah. 7520 Sokak No:1 MERKEZ / OSMANİYE

Telefon No : 0(328) 813 50 10

Telefon İrtibat Hattı : 0 (328) 812 50 10

Fax İletişim : +90(328) 812 45 81

E-Posta: info@ibnisinahastanesi.com.tr

Arama Terimleri: İbni Sina Hastanesi iletişim bilgileri, İbni Sina Hastanesi telefon no, İbni Sina Hastanesi irtibat tel, İbni Sina Hastanesi canlı destek, İbni Sina Hastanesi müşteri temsilcisi, İbni Sina Hastanesi şikayet hattı, İbni Sina Hastanesi müşteri hizmetleri numarası, İbni Sina Hastanesi çağrı merkezi numarası, İbni Sina Hastanesi iletişim numarası, İbni Sina Hastanesi çağrı merkezi, İbni Sina Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap