Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi 1993 yılında 1100 yatak kapasitesine sahip olarak hizmete açılmıştır. O yıllardaki ismi Kocaeli Hastanesi idi. 1996 yılında ise Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ile birleşmiştir. 1999 depreminde bina kullanılmaz hale gelmiş ve üniversitenin yeni binasına taşınarak hizmetlerine devam etmiştir. 2007 yılında da eski binanın onarımı bitince tekrar eski binada hizmet vermiştir. Günümüzde birçok birim ve bölümle hastalara hizmet vermekte kaliteli bir sağlık hizmetini de sunmaktadır. Hastanede tıbbi birimler ve idari birimler bulunmaktadır. Deneyimli hekim kadrosu ile de dikkat çekmektedir. Kadrosunda 19 doçent, 15 baş asistan. 72 asistan, 188 uzman hekim ve 13 pratisyen hekim bulunmaktadır. Toplam 307 doktordan oluşan bir kadroya sahiptir.

Hastanede 20 ameliyathane, 8 yataklı koroner yoğun bakım, 23 yataklı anestezi, 5 yataklı kardiyovasküler yoğun bakım, 33 yataklı yeni doğan yoğun bakım, 24 yataklı hemodiyaliz, 13 yataklı yanık merkezi bulunur. Çağrı merkezleri aranarak randevu alınmakta, soru ve sorunlar iletilmektedir. İstek, dilek ve öneriler çağrı merkezleri tarafından değerlendirilmeye alınmaktadır.

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarası 0262 317 80 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi birçok tıbbi birimden oluşur. Bunların arasında acil laboratuvarı, biyokimya, eko, emg, kemik dansitometri, mr, röntgen, odiometri, ultrason, doppler, ekg, endoskopi, mamografi,mikrobiyoloji, pataloji, solunum fonksiyon testi gibi birimler bulunmaktadır. Birçok idari birim hastanenin işleyişine katkıda bulunmaktadır. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Dermatoloji, Hematoloji, Diş, Erişkin Yoğun Bakımı, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları Cerrahisi, Göz, Kadın doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Beyin Cerrahisi, Nöroloji, Ortopedi, Üroloji, Yeni Doğan Yoğun Bakımı bölümleri kişilere şifa vermektedir. Bu bölümler arasında doktor seçiminde bulunabilir ve randevu alabilirsiniz.

182 aranılarak randevu alınmaktadır. İnternette bulunan merkezi randevu sistemi üzerinden de randevu oluşturulur. Yaptırdığınız tahlil ve tedavi sonuçlarını E- Nabız sistemini kullanarak takip edebilirsiniz. Hastanenin tüm birimlerinde otomasyon sistemi kullanılır.

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 0262 317 80 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi, eğitim ve kişisel gelişim seminerleri ile de dikkat çekmektedir. Tiyatro gösterimi, sanat etkinlikleri, müzik dinletileri, hemşirelik haftası, tıp bayramı etkinlikleri de düzenlenmektedir. Futbol ve masa tenisi gibi spor müsabakalarına da önem verilir. Hem hasta sağlığına verilen önem hem de sosyal aktiviteler bakımından önemli bir yere sahip bir hastane konumundadır. Hava ulaşımı ile getirilen hastalar için helikopter pisti de vardır. Hastanenin adres bilgileri şu şekildedir: İbni Sina Mahallesi, Lojman Sokak Derince/KOCAELİ

Mail yolu ile iletişime geçecek olanlar derinceeah.iletisim@gmail.com adresini kullanabilir. Hastane santralını arayarak ilgili bilimlere ulaşmak isteyenler 0 262 317 80 00 numarayı arayabilir. Farklı birimlerin telefon numaraları internet sitesinde bulunmaktadır.

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0262 317 80 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Şikayet Hattı

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi, kaliteli bir şekilde hasta muayene ve yatan hasta hizmetleri vermektedir. Alanında deneyimli olan doktorlar bulunmakta olup kişiler doktor tercihlerini kendisi yapabilmektedir. Hizmetlerden sorun yaşayanlar, çalışanlardan dolayı sıkıntı yaşayanlar ya da bazı mağduriyetler içinde olanlar çağrı merkezlerini arayabilir. Sıkıntılarını dile getirerek şikayet oluşturabilir. Öncelikli hizmetlerle de kişilere sağlık hizmeti sunan hastaneden birçok yardım alabilirsiniz. Bunun için internet sitesini incelemeniz faydalı olacaktır. Ayrıca hastaneye ulaşım için tercih edilecek yol güzargahı ve şikayetlerin dile getirilmesi için izlenecek yollar da internet sitesinde bulunmaktadır. Kişiler çağrı merkezlerini arayacakları gibi mail üzerinden yazılı şikayet de bildirebilir. Mağduriyetlerin giderilmesi için tüm şikayetler değerlendirilmekte ve hemen giderilmektedir.

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi şikayet hattı 0262 317 80 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0262 317 80 00 

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0262 317 80 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : İbni Sina Mahallesi Lojman Sokak Derince/KOCAELİ
E-Posta : derinceeah.iletisim@gmail.com
Telefon : 0262 317 80 00

Arama Terimleri: Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri, Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon no, Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi irtibat tel, Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi canlı destek, Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri temsilcisi

Yorum Yap