Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

13 Mart 1985 tarihinde Ankara Üniversitesine bağlı olarak kurulan hastane, 16 kat ve 4 bloktan oluşup 1286 yatak kapasitesi ile hizmete girdi. Şu anda daha rahat hizmet vermek adına 936 yatağa düşen kapasitesi ile İbni Sina hastanesi, yılda ortalama 60000 hastaya hizmet vermektedir. Bununla beraber yılda ortalama 50000 ameliyat yapılmaktadır. Hastane yönetiminin öncelikli hedefi derdine derman bulan hastalar olmasıdır. Bu kapsamda her an çalışmalarına devam etmektedirler.

Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası 

Hastane ile iletişime geçmek için kullanılan numaraların başında santral hizmeti gelmektedir. Bu hizmet ile hastanenin her alanına bağlanabilirsiniz. 0 312 508 33 33 telefon numarası ile santrale ulaşabilirsiniz. Bu hizmet ile merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Hastanede hangi birimlerin olduğu konusundan, merak ettiğiniz doktora kadar, hakkında öğrenmek istediğiniz tüm konuları bu hat üzerinden sorabilirsiniz. Alanında uzman personeller tarafından merak ettiğiniz bütün konularda bilgilendirileceksiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 

Hastane tarafından kurulan santral numarası ile merak ettiğiniz tüm sorulara ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda ulaşmak istediğiniz personele yine bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz. Yılların verdiği tecrübe ile hizmet veren hastanede alanında uzman hekimler ve sağlık çalışanları bulunmaktadır. Aynı zamanda hastaların rahat ulaşabilmeleri için kurulan santral hattına 0 312 508 33 33 numarasından ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz ya da hastanede yaşadığınız herhangi bir sıkıntı ile ilgili santral ile irtibata geçebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi Şikayet Hattı

http://hastane.ankara.edu.tr/iletisim-formu/ web adresinde bulunan iletişim formu ile hastane ile irtibata geçebilirsiniz. Her türlü soru ve merak ettiğiniz tüm konuları bu iletişim formu üzerinden sorabilir ve iletebilirsiniz. Aynı zamanda hastane içerisinde veya santral üzerinden yaşadığınız tüm sıkıntı ve sorumları bu iletişim formu ile iletebilirsiniz. Alanında uzman personeller tarafından büyük bir titizlikle sorularınıza cevap verilecektir. Bunun yanında hastane yönetimine iletmek istediğiniz tüm konuları bu kanal üzerinden iletebilirsiniz. Yılların verdiği tecrübe ile hizmet veren İbni Sina Hastanesi olarak daima hastalarının yanında bir yönetim sergilenmektedir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0312 508 33 33

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0312 508 33 33 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

İbni Sina Hastanesi Santral Çağrı Merkezi : +90(312) 310 33 33
Başhekim Telefon Numarası : +90(312) 508 30 14
Başhekim Yardımcıları İrtibat Hattı : +90(312) 508 30 15
Hastane Müdürlüğü İletişim No: +90(312) 508 28 64
Başhemşirelik İrtibat : +90(312) 508 27 49
Posta Adresi Bilgisi : Hacettepe Mahallesi, Talatpaşa Bulvarı No:82, 06230 Altındağ/Ankara
Adres Kodu : 1192610507

Arama Terimleri: Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi iletişim bilgileri, Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi telefon no, Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi irtibat tel, Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi canlı destek, Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi müşteri temsilcisi, Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi şikayet hattı, Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi müşteri hizmetleri numarası, Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi çağrı merkezi numarası, Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi iletişim numarası, Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi çağrı merkezi, Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap