hotmail-cagri-merkezi-numarasi

Hotmail Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hotmail müşteri hizmetleri hakkında bilgi verdiğimiz bu makalede Hotmail çağrı merkezi numarasına ulaşarak istek şikayet ve önerilerinizi bu numara üzerinden iletebilirsiniz. Hotmail çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Hotmail müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Hotmail Çağrı Merkezi Numarası

Hotmail, Microsoft’un ücretsiz olarak sunduğu e-posta servisidir. 1995 yılında kurulmuş, 1997 yılında Microsoft’a satılmıştır. Ülkemizde ve dünyada en çok kullanılan e-posta servislerinin öncülerinden birisidir. Kolay kullanımı, birçok seçeneği ve kullanıcı dostu yenilikleriyle her geçen gün geliştirilmektedir. Hotmail, Windows Live Hotmail ve Outlook isimleri ile de bilinmektedir.

Microsoft, Hotmail isimli e-posta sağlayıcısını 2013 yılında Outlook.com ile birleştirmiş, Hotmail ve Windows Live Hotmail isimleri ortadan kalkmıştır. Kullanıcıların e-posta adresinde herhangi bir değişiklik olmamıştır. Hotmail servisinin dünya üzerinde 400 milyonu aşkın kullanıcı bulunmaktadır. Güvenliği, takvim özelliği, Skype entegrasyonu gibi birçok güzel özelliği kullanıcılarına sunan Outlook, her geçen gün kullanıcılarına daha kaliteli hizmet vermektedir.

Özellikle outlook üzerinden mail işlemlerinizi çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Mail alabilir ve gönderebilir ayrıca sizlere gönderilen gönderileri başkaları ile paylaşabilirsiniz. Oldukça yaygın olarak kullanılmasının en önemli sebebi pratik bir kullanım arayüzüne sahip olması ayrıca ücretsiz bir hizmet sunması görünmektedir.

Kullanıcılarından tam not alan ve büyük beğeni toplayan ayrıca oldukça güvenli görünen hotmail geçen zaman ile güvenilirliğini arttırmış ayrıca hizmet kalitesini sürekli bir üste çıkarmıştır. Günümüzde alternatif bir çok hizmet türese de hala yaygın olarak kullanılmakta ve müşterilerinden tam not almaktadır.

Hotmail İletişim Numarası

Hotmail Dünya üzerinde oldukça rağbet görmektedir. Kolay bir şekilde hesap açabilirsiniz ayrıca bu hesabı microsoft hesabı olarak da kullanabilirsiniz. Hesap açarken bilgilerinizi doğru girmeniz oldukça önemlidir. Erişim sorunu yaşadığınız zaman bu bilgileriniz ile hesabınızı kolaylıkla kontrol edebilir ve yeni giriş için parola belirleyebilirsiniz. Hotmail şifrenizi unuttuğunuz zaman şifremi unuttum kısmını kullanarak bilgileriniz ile yeni şifre oluşturabileceğinizi unutmayın.

Hotmail hesabınızı kapatmak isterseniz yapmanız gereken işlemler oldukça basittir. Hesabınızı açtıktan sonra ilgili sayfaya gelerek hesabımı kapanmak üzere işaretle seçeneğini kullanarak bu işlemi başlatabilirsiniz. Hotmail hesabınız bu adımdan sonra erişilemeyecek ve bir süre sonra tamamen silinecektir.

Hotmail giriş yapamıyorum, hotmail hesabım kayboldu ya da hotmail hesabıma erişemiyorum gibi sorunların temelinde alternatif e posta belirtmeme, doğru iletişim numarası yazmama ya da gizli sorunuz ve yanıtınız gibi seçenekleri kaydetmemiş veya yanlış doldurmuş olabileceğinizden kaynaklanmaktadır.

Kullanıcı memnuniyetine önem veren bunun yanında da kullanımını oldukça kolay tutan hotmail haliyle kullanıcı sayısını arttırmaktadır. Hotmail kullanıcıları beş gb alan sunmaktadır. Güvenli ve ücretsiz bir hizmet sunması haliyle beğeni kitlesini arttırmaktadır. Sade bir kullanıma sahip olmasının yanı sıra kullanışlı olması da büyük beğeni toplamaktadır. POP3 desteği ile kullanıcılarına hitap eden hotmail bu durumda gelişimini teknolojiyi kullanarak devam ettirmektedir.

Hotmaile ait ücretli özellikler olsa bile şuan için normal bir kullanıcı açısından ücretsiz sunduğu hizmetleri yeterli kabul edilmektedir. Hesabınızı kullanırken yaşadığınız sorunları aktarabilir ve diğer kullanıcılara fayda sağlayabilirsiniz.

Hotmail Müşteri Hizmetleri Numarası

Hotmail oldukça yaygın kullanılan bir program olduğu için haliyle müşteri hizmetleri telefon numarası sorgulanmaktadır. Şu an için ülkemiz üzerinden görüşebileceğiniz herhangi bir hotmail müşteri hizmetleri iletişim numarası mevcut değildir. Hotmail sorunları en aza indirgemeye çalışmak için kendiniz sürekli yenilemekte ve teknolojik alt yapısını güçlendirmektedir. Bu sebeple yaşayabileceğiniz sorunların çözümü için destek kısmını kullanabilir ve müşterilerin yaşamış olduğu sorunlara kısa çözümler görebilirsiniz.

Hotmail Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Hotmail çağrı merkezi iletişim telefon numarası maalesef bulunmamaktadır. Bu durumda sorun yaşayan kişilerin ilk olarak yapması gereken durum destek merkezi üzerinden önceden hazırlanmış bilgileri kullanarak destek almak. Bu noktada hotmail destek merkezi üzerinden yardım alabileceğiniz bir çok konu mevcuttur. Genelde

Ancak aşağıda sizlere vereceğimiz destek merkezi aracılığıyla sorununuzu arama yapabilir, veya belirli başlıklar altında bulabilir; çözüm sağlayabilirsiniz.

Hotmail Destek Merkezi

Arama Terimleri: hotmail iletişim bilgileri, hotmail telefon no, hotmail irtibat tel, hotmail canlı destek, hotmail müşteri temsilcisi, hotmail şikayet hattı, hotmail çağrı merkezi numarası, hotmail müşteri hizmetleri numarası, hotmail çağrı merkezi, hotmail müşteri hizmetleri, hotmail iletişim numarası

649 Yorum

 1. Ramazan 29 Aralık 2019
 2. meltem 30 Aralık 2019
 3. hasan erdoğan 13 Ocak 2020
 4. Serdar Kara 17 Ocak 2020
 5. Hasan 1 Mart 2020
 6. Hasan kahraman 1 Mart 2020
  • Yönetici 1 Mart 2020
   • samet 14 Ağustos 2020
 7. Kemal Tatlıdil 9 Mart 2020
 8. alper 10 Nisan 2020
 9. serdar 2 Haziran 2020
 10. şenol kaptan 7 Haziran 2020
 11. Ali EKER 11 Haziran 2020
 12. Ünal 2 Ekim 2021
 13. Mehmet Ünal KARADAYI 2 Ekim 2021
  • Muhammed Enes 9 Ekim 2022
 14. ERCAN 16 Aralık 2021
 15. YEZDAN YILDIRIM 30 Ekim 2022
 16. mutlu 21 Ağustos 2023
 17. Habib Emsal 9 Mart 2024

Yorum Yap