Gülaras Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gülaras Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gülaras çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Gülaras müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Gülaras şikayet hattına erişebilirsiniz. Gülaras müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Gülaras Çağrı Merkezi Numarası

Otobüs firmaları şehirler arası ulaşımın düzenli ve sistemli bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Uzun saatler süren yolculukların konforlu olması hem sağlık açısından hem de kişinin rahatlığı açısından oldukça önemlidir. Gülaras firması Türkiye de en çok yeniliğe önem veren ve yenilik yapan firmadır. Ulaşım da son model araçlar kullanmakta ve  yolcuların konforunu sağlamak için çok emek vermektedir. Türkiye’nin bir çok yerine ulaşımı konforlu bir şekilde sağlamaktadır. Her koltuğun arkasında televizyon bulunmaktadır. Ayrıca koltukları boldur, otobüslerde USB bağlantısı ve priz bulunmaktadır.  Yolculuk yaparken sıkılmamanız için her şey mevcuttur. Bizi arayıp konforlu yolculuğumuzdan yararlanmak istiyorsanız (0416) 213 5400 ya da 213 5401’i arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden online bilet almak istiyorsanız gularas.com.tr’den güvenle bilet alabilirsiniz. Şubelerimiz ve seferlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Gülaras çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Gülaras Müşteri Hizmetleri Numarası

Gülaras otobüs firması sizlere rahat bir yolculuk sunmak için  büyük bir titizlik ile çalışmaktadır. Uzağı yakın ederken aynı zamanda en yeni otobüslerle hizmet vererek müşteri kanforunu ilke edinmiştir. Otobüste size her türlü imkanı sağlar. Güvenli bir yolculuk için huzurla tercih edebileceğiniz bir firmadır. Firmamız hakkında detaylı bilgi almak için bize 444 3402 numarasından ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetleri çalışanlarımız size her konuda yardımcı olacaktır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Gülaras müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Gülaras Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Uzun yolculuklarınız da sizin yanınızda ve sınırsız hizmet veren otobüs firması Gülaras Türkiye’nin bir çok bölgesine ulaşım sağlamaktadır. Şehirler arası yolculuğunuz da size büyük bir konforu uygun fiyatlarla sağlamaktadır. Bilet almak istediğiniz zaman, iptal etmek, bilgilerinizi güncellemek istiyorsanız müşteri hizmetlerimize direk bağlanmak için yukarıda verilen numaralardan direk bağlanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca Atatürk bulvarı otogar No:5 Adıyaman/TÜRKİYE adresinden alabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Gülaras müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Gülaras Şikayet Hattı

Gülaras firması kurulduğu günden bu yana her zaman müşterilerine en kaliteli hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. Teknolojinin sürekli yenilenmesine uyum sağlayarak en yeni otobüslerle konforlu bir ulaşım sağlamaktadır. Ancak yine de yaşadığınız herhangi bir sorun da bizimle 444 3402 numarasını arayarak ya da info@gularas.com.tr adresinden e-posta göndererek şikayette bulunabilirsiniz. En kısa sürede sorununuz çözülecektir. Sizin öneri ve talepleriniz karşısında yenilikler yapılacaktır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Gülaras müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Gülaras şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Gülaras Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Gülaras çağrı merkezi numarasına 444 34 02 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

ÖZ GÜLARAS TURİZM AKARYAKIT İNŞAAT TAŞIMACILIK GIDA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

ADRES: Atatürk bulvarı otogar No:5 Adıyaman/TÜRKİYE
TELEFON: (0416) 213 54 00 – 213 54 01
MÜŞTERİ HİZMETLERİ: 444 34 02
E-Mail: info@gularas.com.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Gülaras iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Gülaras sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Gülaras iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Gülaras iletişim bilgileri, Gülaras telefon no, Gülaras irtibat tel, Gülaras canlı destek, Gülaras müşteri temsilcisi, Gülaras şikayet hattı, Gülaras müşteri hizmetleri numarası, Gülaras çağrı merkezi numarası, Gülaras iletişim numarası, Gülaras çağrı merkezi, Gülaras müşteri hizmetleri direk bağlanma

2 Yorum

  1. Smyy 28 Eylül 2021
  2. Orhan gülce 30 Ekim 2021

Yorum Yap