Temizlik Gönder Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Temizlik Gönder Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Temizlik Gönder çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Temizlik Gönder müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Temizlik Gönder şikayet hattına erişebilirsiniz. Temizlik Gönder müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Temizlik Gönder Çağrı Merkezi Numarası

Ev ya da iş yeri temizliği oldukça önemli bir konudur. Bazı kişiler bu işleri kendisi yaparken bazıları da yaptırmak istemektedir. Hem yorulmamanız hem de zamandan tasarruf etmeniz için temizlik konusunda yardım alabilirsiniz. Hijyene önem veren kişiler profesyonel bir hizmet de almak isterler. Temizlik Gönder firmasını arayarak randevu alabilir ve bulunduğunuz alanın temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Tam ya da yarım gün hizmet alabilmeniz de mümkündür. Firma kişilere uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Bulunduğunuz alan küçük ya da büyük olsun fark etmez istediğiniz günde firmanın tecrübeli elemanları size gelerek hijyenik bir temizliği sizlere sunmaktadır. Kişiler ihtiyaç duydukları hizmeti ihtiyacı olduğu günde alabilmektedir. Kolay rezervasyon fırsatı için internet sitesini ziyaret edebilir aynı zamanda çağrı merkezlerini de arayabilirsiniz.

Temizlik Gönder çağrı merkezi numarası 0850 888 06 91 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Temizlik Gönder Müşteri Hizmetleri Numarası

Temizlik Gönder haftanın 7 günü çalışmalarını aralıksız olarak sürdürmektedir. Kişilere verilen hizmetler 4-5-6-8 saat olarak sunulmaktadır. Ev ve ofis temizliğinden hariç çamaşır ve ütü konularında da firmadan hizmet almanız mümkündür. Hizmetlerden memnun kalmayan kişilere 3 gün içinde indirimli temizlik hizmeti de sunulmaktadır. İhtiyaç duyulan temizlik malzemeleri isteğe bağlı olarak kişilerden ya da firmadan temin edilmektedir. Ödemeler kredi kartı ya da eft, havale olarak yapılmaktadır. Profesyonel bir hizmet almak isteyenler firma ile iletişime geçebilir ve hemen rezervasyon yaptırabilir. Müşteri hizmetlerini arayarak aklınızdaki soruları sorabilir bilgi alabilirsiniz.

Temizlik Gönder müşteri hizmetleri numarası 0850 888 06 91 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Temizlik Gönder Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Temizlik Gönder firmasının hizmetlerinden memnun olan birçok kişi bulunmaktadır. Akademik ödül alan firma temizlik işlerini büyük bir hassasiyetle yapmaktadır. Temizlenecek olan alan dolu ya da boş alabilir. Kişiler yeni eve taşınırken temizlik yaptırarak oturmak istemektedir. Bu durumda hemen randevu almanız mümkündür. Firma ile direkt iletişime geçecek olan kişiler 0850 888 06 91 telefon numarasını arayabilir ayrıca info@temizlikgonder.com adresine mail gönderebilir.

Temizlik Gönder müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 888 06 91 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Temizlik Gönder Şikayet Hattı

Temizlik Gönder firması İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Mersin’de hizmet vermektedir. Verilen hizmetlerden memnun kalmayanlar firmaya ulaşarak telafi edilmesini isteyebilir. Müşteri memnuniyetine verilen önemden dolayı yapılan şikayetler değerlendirilmekte ve hemen giderilmektedir.

Temizlik Gönder şikayet hattı 0850 888 06 91 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Temizlik Gönder müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Temizlik Gönder şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Temizlik Gönder Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 888 06 91

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Temizlik Gönder çağrı merkezi numarasına 0850 888 06 91 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Cleango Bilişim ve Yazılım Hizmetleri LTD. ŞTİ.
Adres : Cihangir, Pürtelaş Sk. No:45/11, 34433 Beyoğlu/İstanbul
E-Posta : info@temizlikgonder.com
Telefon : 0850 888 06 91

Arama Terimleri: Temizlik Gönder iletişim bilgileri, Temizlik Gönder telefon no, Temizlik Gönder irtibat tel, Temizlik Gönder canlı destek, Temizlik Gönder müşteri temsilcisi

Yorum Yap