hepsiJET çağrı merkezi numarası

HepsiJET Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

HepsiJET çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde HepsiJET müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden HepsiJET şikayet hattına erişebilirsiniz. HepsiJET müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

2016 yılının ilk çeyreğinde kurulmuş olan HepsiJet, yenilikçi hizmet anlayışıyla Türkiye’deki e-ticaret taşımacılık ve teslimat sisteminin yeniden şekillenmesi için çalışmalarını sürdürerek bu alanda ilklere imza atmak istemiştir. Günümüz itibariyle on beş ilde hizmet sağlayan HepsiJet, beş yüze yakın taşımacısı, elliden fazla filo aracı, birbirinden farklı hizmet modelleri ve yüz elliyi aşkın ofis çalışanıyla her geçen gün büyüyen bir marka haline gelerek bu alanda kendini göstermiştir. Her geçen gün gelişimine ve büyümesine devam eden firma oldukça beğeni toplamakta ve haliyle daha büyük kitlelere hitap etmektedir.

HepsiJET Çağrı Merkezi Numarası

E-ticaret taşımacılığında sunmuş olduğu katma değerli hizmetlerle iş ortaklarının dağıtım süreçlerini geliştirmeyi hedefleyen HepsiJet, bu alanda on bir büyük markanın çözüm ortağı olarak hizmet sunmaya devam ederek kendinden oldukça söz ettirmiştir. Dağıtım sektörünü bilen ve hakkında çözümleme çalışmaları yapan bir personel kitlesine sahip olan HepsiJet, müşteri memnuniyetini özümsemiş ve bu sebeple müşteri memnuniyetine oldukça önem veren bir firmadır. Teknoloji ekibiyle beraber her geçen gün geliştirdiği yazılım ve Ar-Ge çalışmaları sayesinde sektördeki öncü firmalardan biri haline gelerek bu alanda adından söz ettirmektedir. Müşterileri tarafından oldukça beğenilen firma haliyle müşteri memnuniyetini ön planda tutmak için hepsiJET çağrı merkezi numarası aktif olarak çalışmakta ve müşterilerine en kısa sürede en pratik çözümleri sunmaktadır.

HepsiJET çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

HepsiJET Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

HepsiJet, taşımacılıkta uzmanlığı, dikkati, teknolojiyi ve kaliteyi birleştirerek müşterilerine en iyi deneyimler sunmayı hedefleyen, e-ticaret odaklı, hızlı, dakik ve pratik bir taşımacılık sistemini oluşturarak ve bu sistemi gün geçtikçe geliştirerek hizmet sunmaktadır. Sunulan hizmetlerle e-ticaret şirketlerinin işlerini büyütmesine destek olarak bu alanda gelişmelere seyirci kalmamıştır. Çözüm ortağı olarak hepsiJETi tercih eden şirketlerin cirosu, katma değeri yüksek taşıma hizmetleri sayesinde günden güne atmaktadır ve bu artış haliyle müşteri memnuniyeti ile kendini güçlendirmektedir. Taşımacılıkta hizmet ve kalite standartlarını yeniden yayınlayarak yetkinliklerini Hepsiburada platformunda geliştiren HepsiJet, e-ticaret sektöründe faaliyet gösteren tüm markaların dağıtım ve teslimat süreçlerinde hizmet vermeyi hedeflemiştir ve bu alanda oldukça büyük adımlar atmaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için HepsiJET müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

On beş ilde dağıtım ağını tamamlayan HepsiJet yakın dönem içerisinde tüm büyük illeri de kapsayacak şekilde ağını genişletmeyi hedeflemekte ve bu gelişim için gerekli adımları atmaktadır. Bugün randevulu

HepsiJet Müşteri Hizmetleri Numarası

Eğitimli kadrosuyla sektörün en önde gelen insan kaynağına sahip olan HepsiJet, müşteri memnuniyeti ve müşteri merkezciliğini en öncelikli hale getirmektedir ve bunu başarmak için elinden geldiği kadar kendini geliştirmekte ve yenilemektedir. HepsiJet, e-ticaret pazarında doğa dostu elektrikli araçlarını kullanarak çevre bilincini arttırmayı hedeflemektedir ayrıca bu alanda gelişmeleri teknolojik alt yapısıyla takip etmekte kendini sürekli yenilemektedir.

Müşteri hizmetleri oldukça önem veren hepsiJET müşteri hizmetleri numarası oldukça aktif bir şekilde hizmet vermektedir. İletişime geçerek kargo takibi hakkında bilgi alabilir istediğiniz konularda danışabilirsiniz. İletişim numarası dışında e posta adresi ve ayrıca web sitesi iletişim formu üzerinden de bilgi alabilir iş ve işlemleriniz ile ilgili süreçleri kolaylıkla takip edebilirsiniz.

HepsiJET Şikayet Hattı

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen HepsiJET müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri HepsiJET şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

HepsiJET Çağrı Merkezi İletişim Numarası

0850 558 0 333

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. HepsiJET çağrı merkezi numarasına 0850 558 0 333 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

HepsiJET iletişim numarası dışında e posta adresini kullanarak mail gönderimi yapabilir ve size dönüşünü bekleyebilirsiniz. En kısa sürede müşteri temsilcisi tarafından göndermiş olduğunuz mail cevaplanarak tarafınıza iletilmektedir. E posta dışında web sitesi üzerinden iletişim formunu kullanarak mesajınızı iletebilirsiniz. Sizlere en kısa sürede en kalıcı ve kolay çözümleri sunan ve müşterilerine önem veren firma sizlere en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Arama Terimleri: HepsiJet iletişim bilgileri, HepsiJet telefon no, HepsiJet irtibat tel, HepsiJet canlı destek, HepsiJet müşteri temsilcisi, HepsiJet şikayet hattı, HepsiJet müşteri hizmetleri, HepsiJet çağrı merkezi

One Response

  1. rahmi enginsu 12 Haziran 2020

Yorum Yap