Çalı Ev Tekstil Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

Çalı Ev Tekstil Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çalı Ev Tekstil çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Çalı Ev Tekstil  müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Firmamız Çalı Ev Tekstil Ürünleri Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti. 1995 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Toptan ev tekstili züccaciye sektöründe faaliyet göstererek bu alanda kendini geliştirmiştir. 2007 yılından itibaren yine aynı adreste perakende satış ile birlikte internet satıcılığı ve tedarikçiliği faaliyetlerine geçiş yapıp bu alanda kendini oldukça geliştirmiştir.

Bu zamana kadar ilkeli ticaret anlayışı ile ülke çapında oldukça önemli bir yer edinmiştir. Sektöründeki öncü, dürüst firmalarla alışverişini toptan olarak sürdüren firma aynı zamanda ülkenin önde gelen birçok kurum ve kuruluşlarına da toptan olarak ürün tedarik ederek bu anlamda gelişimine devam etmektedir.

Firma olarak kendine misyon edindiği son tüketiciyi en uygun fiyatlı ürün ile buluşturma ilkesini ülkenin dört bir yanına da sunmak amacıyla farklı girişimler yapılmıştır.

Çalı Ev Tekstil Müşteri Hizmetleri Numarası

Çalı ev tekstil firması bazı aracı siteler üzerinden satış yaptığı gibi ürün tedarikçiliği de yaparak bu alanda müşterilerine en iyi hizmeti en kaliteli şekilde sunmayı hedeflemiştir. Müşterilerine önem verirken ürünlerin kalitesi ve satış sonrası destek gibi konularda memnuniyet oluşturması adına gayret göstermektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Çalı Ev Tekstil müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Çalı Ev Tekstil ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Çalı Ev Tekstil çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Çalı Ev Tekstil Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0216 527 02 87

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Çalı Ev Tekstil çağrı merkezi numarasına 0216 527 02 87 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Çalı Ev Tekstil sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Çalı Ev Tekstil iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Çalı Ev Tekstil iletişim bilgileri, Çalı Ev Tekstil telefon no, Çalı Ev Tekstil irtibat tel, Çalı Ev Tekstil canlı destek, Çalı Ev Tekstil müşteri temsilcisi, Çalı Ev Tekstil şikayet hattı, Çalı Ev Tekstil müşteri hizmetleri numarası, Çalı Ev Tekstil çağrı merkezi numarası, Çalı Ev Tekstil iletişim numarası

Yorum Yap