Hadi Bilgi Yarışması Müşteri Hizmetleri Numarası Şikayet

Hadi Bilgi Yarışması Şikayet İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu yazımızda Hadi Bilgi yarışması ile ilgili Hadi Bilgi Yarışması şikayetHadi Bilgi Yarışması müşteri hizmetleriHadi Bilgi Yarışması iletişimHadi Bilgi Yarışması telefon numarasıHadi Bilgi Yarışması mail adresi gibi sıkça merak edilen soruları ele alacağız.

Hadi Bilgi Yarışması Nedir?

Türkiye’nin para ödüllü en büyük online yarışma uygulaması olan Hadi Bilgi Yarışması Turkcell tarafından kullanıcılarla buluşturulmuştur. Öncelikle App Store’de yayınlanan uygulama tutmasının ardından Google Play’de de yayınlanmıştır. Günde iki defa kullanıcılarına yarışma fırsatı sunan Hadi Bilgi Yarışması, her bir yarışmada 6000 TL para ödülü dağıtmaktadır. Yarışmadaki 12 adet soruyu doğru şekilde cevaplayan yarışmacılar para ödülünü paylaşmaktadırlar. Diğer taraftan her Çarşamba günü yarışmadaki sorular zorlaştırılarak adet sayısı 15’e çıkarılmaktadır. Bu yarışmada para ödülü de 10000TL’ye çıkarılmaktadır. Bu sayede soruları doğru bilen kişi sayısı azalmaktadır ve kazananlar daha yüksek bir ödül almaya hak kazanmaktadırlar.  Yarışmalar her gün 12:30 ve 20:30 saatlerinde kullanıcılarla buluşmaktadır. Şuanda yarışmanın sunuculuğunu da başarılı oyuncu Müge Boz yapmaktadır. Eğer bir yarışmada kazanan olmazsa kasadaki para bir sonraki yarışmaya aktarılmaktadır. Yani bir sonraki yarışmada ödül 6000 yerine 12000 olmaktadır.

Hadi Bilgi Yarışması Para Çekme

Hadi Bilgi Yarışması’nda biriken paranızı banka hesabınıza istediğiniz zaman çekebilmektesiniz. Bunun için 20 TL ödeme alt limitine ulaşmanız yeterli olmaktadır. Eğer 20 TL ödeme eşiğini geçtiyseniz ve paranızı banka hesabınıza çekmek istiyorsanız uygulamaya girerek anasayfadaki bakiye yazan kısma tıklamanız gerekmektedir. Tıkladıktan sonra IBAN numarası girebileceğiniz bir kutucuk karşınıza gelecektir. Bu kısma IBAN bilginizi girdikten sonra Hesabıma Aktar butonuna basmanız yeterli olmaktadır. İlk mesai saatleri içerisinde ödeme belirtmiş olduğunuz IBAN numarasına yapılacaktır.

Hadi Bilgi Yarışması Joker Kazanma

Hadi Bilgi Yarışması’na arkadaşlarınızı davet ederek joker kazanabilirsiniz. Diğer taraftan BiP uygulamasını indirip, keşfet kategorisi altındaki Hadi Bilgi Yarışması kanalını takip etmeniz durumunda da 1 adet joker kazanmaktasınız. Kazandığınız jokerleri her yarışmada 1 adet olmak kaydıyla yanlış bildiğiniz soruda kullanabilmektesiniz. Diğer taraftan bir soru da Hadi Bilgi Yarışması Instagram hesabından ipucu olarak kullanıcılarla paylaşılmaktadır.

Hadi Bilgi Yarışması Şikayet

Hadi Bilgi Yarışması ile ilgili bir sorun yaşadıysanız bu sorunu saat 08:00-01:00 arasında Hesabım uygulamasında yer alan “Canlı Yardım” kısmından Turkcell Müşteri Hizmetleri ile paylaşabilirsiniz.

Turkcell Hesabım Uygulaması linki: http://turkcell.li/TcellHesabim

Diğer taraftan yaşamış olduğunuz sorunları Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarası olan 0532 532 0000 numaralı telefondan arayarak iletebilirsiniz.

Hadi Bilgi Yarışması Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri telefon Numarası
0532 532 0000

Arama Terimleri: hadi bilgi yarışması şikayet, hadi bilgi yarışması müşteri hizmetleri, hadi bilgi yarışması telefon numarası, hadi bilgi yarışması mail adresi, hadi bilgi yarışması müşteri hizmetleri numarası, hadi bilgi yarışması irtibat tel

9 Yorum

  1. KADİR ÇAKMAK 12 Şubat 2019
  2. Ece 17 Mart 2019
  3. Celal Şişginoğlu 14 Nisan 2019
  4. Birgül Özcan 12 Haziran 2019
  5. Rabia 29 Kasım 2019
  6. ibrahim 19 Aralık 2019
  7. ahmet güney 30 Ocak 2020
    • Haldun Özgümüş 26 Şubat 2020
  8. isa demirel 10 Mart 2020

Yorum Yap