Tavla Plus Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tavla Plus Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tavla Plus Müşteri Hizmetleri numarası var mı? Tavla Plus müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım, Tavla Plus müşteri temsilcisi direk bağlanma, Tavla Plus müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak Tavla Plus hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tavla Plus Müşteri Hizmetleri Numarası

Tavla Plus oyunu Zynga tarafından geliştirilmiştir. Zynga’nın amacı dünyanın dört bir yanında bulunan insanları oyun çatısı altında bir araya getirmektir. Sanal ortamda son derece eğlenceli ve keyifli bir vakit geçirmenize olanak sağlayan Zynga bu doğrultuda oyunculardan belirli bilgileri toplayarak saklamaktadır. Gizliliğe verdiği önem doğrultusunda verilerinizi güvenli şekilde saklamaktadır.

Zynga oyun severler için bir çok oyun imkanı sunmaktadır. Bunlar; Rummy Plus, Backgammon Plus, Tavla Plus, Çanak Okey Plus, 101 Okey Plus, Okey Plus ve Okey’dir. Zynga tarafından sunulan bu oyunlarla eğlenceli ve keyifli bir vakit geçirerek boş zamanlarınızı değerlendirebilirsiniz. Dünyanın dört bir yanındaki kişilerle oyun oynayabilir ve güzel bir vakit geçirebilirsiniz.

Oyuna girmeye çalışıyorsanız ve oyun açılmıyorsa bu sorun büyük ihtimalle tarayıcınızın eski bir sürüm olmasından kaynaklanmaktadır. Bu nedenle oyundan tam olarak faydalanabilmek için tarayıcınızı güncel hale getiriniz. Diğer bir neden ise Flash Player eklentiniz güncel olmayabilir. Oyunu açabilmek için Flash Player’i de güncelleyiniz. Oyun yine açılmıyorsa sayfayı yenileyerek giriş yapmayı deneyiniz. Facebook’ta güvenli gezinme kapalı olduğu zamanda oyuna girişte sorun yaşayabilirsiniz ondan dolayı Facebook hesap ayarlarından güvenlik ayarlarına gelerek güvenli gezinmeyi kapalı hale getirmelisiniz.

Tavla Plus’ta oyunun daha keyifli hale gelebilmesi için sanal çip kullanılır. Her oyun başında çip tutarı ve maksimum çip tutarı belirlenir. Bu çip tutarı oyun başında her iki oyuncudan da eşit oranda alınır. Oyunu kazanan kişi ortadaki tüm çipi alır. Oyunun devamında ortadaki çip miktarını arttırmayı teklif edebilirsiniz. Eğer rakibiniz kabul ederse ortadaki çip miktarı artar. Rakibiniz kabul etmezse yenilmiş sayılır ve ortadaki tüm çipi kazanmış olursunuz.

Tavla Plus Şikayet

Tavla plus’ın iletişim formu ve mail adresi bilgileri bulunmaktadır. Bu iletişim formundan ve mail adresinden Tavla Plus ekibiyle iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir, yaşamış olduğunuz sorunlara çözüm üretebilirsiniz. Sizler de yaşamış olduğunuz sorunları privacy@zynga.com adresine mail göndererek Tavla Plus ekibine ulaşabilirsiniz.

Tavla Plus Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
Tavla Plus’ın müşteri hizmetleri numarası bulunmamaktadır.

Tavla Plus Mail Adresi
privacy@zynga.com

Tavla Plus İletişim Formu
iletişim

Arama Terimleri: tavla plus mail adresi, tavla plus müşteri hizmetleri, tavla plus telefon numarası, tavla plus iletişim, tavla plus şikayet

2 Yorum

  1. Ahmet 13 Aralık 2019
  2. hakkı yaman 17 Temmuz 2020

Yorum Yap