Wish çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası

Wish Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Wish, işletmelerin ve üreticilerin ürünlerini doğrudan satışa çıkarabilecekleri ve ürünleri alıcılar ile buluşturabilecekleri  bir e-ticaret platformu olarak karşımıza çıkmaktadır. Wish bu işlemler yapılırken pasif bir durumda durarak, satıcılar tarafından satışa sunulan ürünlerin listelenmesine, satışına veya teslimatına dahil olmayıp sadece aracı bir platform durumundadır.

Kullanıcılarına değer veren bu platform, üçüncü bir tarafın telif hakkını, ticari markasını veya diğer haklarını ihlal eden ürünlere satış izni vermemektedir. Bu politika ile bağlantılı olarak, Wish, üçüncü tarafların fikri mülkiyet haklarının ihlal edildiği durumlarda müdahalede bulunarak haklarını korumaktadır. Bu tür meselelerde istek üzerine açılan talepler en kısa sürede sonuçlandırılarak müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Bünyesinde birçok firma bulunduran platform gün geçtikçe büyümesine devam ederken müşteri memnuniyetini de ön planda tutmaktadır. Platform büyümesine devam ederken müşteri memnuniyetine oldukça önem vermekte ve Wish çağrı merkezi numarası aktif olarak çalışır durumda tutulmaktadır.

Wish, başkalarının fikri mülkiyet haklarını tekrar tekrar ihlal ettiği iddia edilen üretici ya da satıcıları incelemek ve bunlar hakkında işlem başlatarak güvenliği sağlamaktadır. İhlallerin tekrarlanması halinde Wish birçok yaptırım uygulama hakkını elinde tutar. Erişim hakları ve hesap ayrıcalıkları duruma göre sınırlandırılabileceği gibi iptal edilme durumu da söz konusu olabilir. Bu işlemler ile ilgili para cezası kesebilir. İhlalleri tekrarlayarak yine işlemlerine devam eden kişi ya da firma  içeriğe erişim, sunulan hizmetlerden geçici veya kalıcı silebilir. Satıcı hesaplarını gereken durumlarda geçici ya da kalıcı olarak askıya alabileceği gibi silme işlemini de gerçekleştirebilir.

Wish Müşteri Hizmetleri Numarası

Her geçen gün büyümesine ve gelişimine devam eden platform, sektörde kendi adından söz ettirmek ve gün geçtikçe ürün çeşitliliğini ve verimliliğini arttırarak kendini yenileyerek bu alanda birbirinden farklı satıcıları ve firmaları ile müşterilerini buluşturarak bu alanda varlığını güçlendirmektedir. Müşteri kitlesi büyüdüğü için Wish müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlamaktadır. Wish müşteri hizmetleri iletişim numarası üzerinden destek alabileceğiniz gibi öneri istek ve şikayetlerinizi kolaylıkla iletebilir ve geri dönüş için işlemler yaptırabilirsiniz.

ABD’de Delaware’de kayıtlı bir şirket olarak işlemlerine devam eden ContextLogic Inc., bu pazar yeri durumunda olan platformun sahibidir.

Bahsedilen numara yurt dışına ait olduğu için ilgili firmayı arayarak bilgi almayı düşünürseniz farklı tarifelerden ücretlendirileceğiniz için arama yapmadan önce farklı iletişim seçeneklerini denemelisiniz. Öncelikle uygulama üzerinden erişim şansınızı denedikten sonra ilgili e posta adresine de mail gönderebilirsiniz.

Wish Çağrı Merkezi İletişim Numarası

1-800-266-0172 (Yurt dışında bulunan bir numaradır.)

Yukarıdaki numara üzerinden iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Ayrıca uygulama üzerinden destek ekibiyle iletişime geç seçeneğini kullanarak talep oluşturabilir sorunlarınızı aktarabilirsiniz. Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Bunun dışında support@wish.com e posta adresine mail gönderebilirsiniz. İstek, öneri ve şikayetlerinizi iletebilir ve destek talebinde bulunabilirsiniz.

Arama Terimleri: Wish iletişim bilgileri, Wish telefon no, Wish irtibat tel, Wish canlı destek, Wish müşteri temsilcisi, Wish şikayet hattı, Wish müşteri hizmetleri, Wish çağrı merkezi, Wish çağrı merkezi numarası, Wish müşteri hizmetleri numarası

23 Yorum

  1. Zahide 20 Kasım 2021

Yorum Yap