herkes-kazanir-yarismasi-cagri-merkezi-numarasi

Herkes Kazanır Yarışması Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Herkes Kazanır, 23 Mayıs 2017 tarihinden itibaren Show TV’de yayınlanmaya başlayan yarışma programıdır. Sunuculuğunu ünlü sanatçı Hakan Bilgin yapmaktadır. Yarışmaya katılım göstermek için mobil uygulamayı cep telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

Yarışma interaktif bir yarışmadır, hem stüdyodaki yarışmacılarla hem de ekran başında izleyen yarışmacılarla oynanabilmektedir. Yarışmanın büyük ödülü 250.000 TL’dir. Yarışmacılara ve izleyenlere 10 soru sorulmaktadır. Bu soruları doğru yanıtlayanlara puanlar dağılmaktadır. En önde gelen iki yarışmacı final etabına gelir, final etabındaki süper soruda iki yarışmacının da kazandığı puanlar para değerleriyle yarışmacılara verilmektedir.

Herkes Kazanır yarışmasının herhangi bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası veya Herkes Kazanır Whatsapp irtibat numarası maalesef bulunmamaktadır. Aşağıda sizlere vermiş olduğumuz başvuru formu bağlantısı aracılığıyla yarışmaya başvuruda bulunabilirsiniz.

Herkes Kazanır Yarışması Başvuru Formu

Arama Terimleri: herkes kazanır iletişim bilgileri, herkes kazanır telefon no, herkes kazanır irtibat tel, herkes kazanır canlı destek, herkes kazanır müşteri temsilcisi, herkes kazanır şikayet hattı

3 Yorum

  1. Yunus 10 Aralık 2017
  2. Mehmet 19 Ocak 2018
  3. Yunus 23 Şubat 2018

Yorum Yap