TSK Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TSK Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TSK çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde TSK müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden TSK şikayet hattına erişebilirsiniz. TSK müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

TSK Çağrı Merkezi Numarası

Türk Silahlı Kuvvetleri, Türkiye’yi havadan, denizden ve karadan her türlü saldırıya karşı korumakla görevli olan askeri kuvvete denilir. Bu kuvvet, yaptırım gücünü Anayasa’dan alır. Kuvvetlerin başkomutanlığı TBMM adına Cumhurbaşkanınca temsil edilmektedir. 2018 yılından itibaren Genelkurmay Başkanlığı görevini Yaşar Güler yürütmektedir. Toplam sayı ve güç bakımından dünyanın 8., NATO’nun ise 2. büyük ordusu olarak bilinen kuvvetlerin tarihi, Hun Hükümdarı Mete Han’a kadar uzanmaktadır. Kuvvetlere yönelik herhangi bir soru için çağrı merkezi numarası 0 (312) 402 61 00’dan iletişime geçilebilir.

TSK çağrı merkezi numarası 0312 411 11 18 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

TSK Müşteri Hizmetleri Numarası

Bünyesinde Kara, Deniz ve Hava Kuvvetleri Komutanlıklarını barındıran Kuvvetler, sahip olduğu güçle pek çok ülkeye önemli bir gözdağı vermektedir. Kuvvetlere son hali, Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından verilmiştir. Modern Türk ordusunun ilk zaferi İtilaf Devletleri’ne karşı olmuştur. 1974 yılında Kıbrıs Barış Harekatı’nı gerçekleştiren ordu, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin kuruluşunda kritik ve önemli bir rol oynamıştır. Türk devletini her türlü harici ve dahili düşmanlardan bertaraf etmek için kurulan Kuvvetlere, müşteri hizmetleri numarası işlevi gören 0312 411 11 18 üzerinden ulaşılabilmektedir.

TSK müşteri hizmetleri numarası 0312 411 11 18 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

TSK Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Genelkurmay Başkanlığı ile Kara, Deniz ve Hava Kuvvetleri Komutanlıkları, Milli Savunma Bakanlığı’na ayrı ayrı bağlı ve sorumludur. Başkanlığın ve kuvvet komutanlıklarının teşkilatı, bakanlık kadro ve kuruluşlarında gösterilmektedir. Tüm kuvvetlerin bağlı olduğu en üst düzey askeri komuta, Genelkurmay Başkanlığı’dır. Yine bu bağlamda tüm askeri hazırlıklar ve sorumluklar Genelkurmay Başkanlığı tarafından planlanmakta ve yürütülmektedir. Türk Kara Kuvvetleri, Kuvvetler bünyesinde bulunan en büyük ordudur. Çok sayıda personeli bulunmaktadır. Kuvvetlere yönelik herhangi bir konuda soru için yukarıda yer alan numaralardan direkt bağlanılıp ilgililerden bilgi edinilebilir.

TSK müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0312 411 11 18 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

TSK Şikayet Hattı

Kurumsal yönetim anlayışına sahip Kuvvetler, ülkenin tüm düşmanlardan korunması adına büyük güçtür. Stratejik önemiyle tüm tehdit unsurlarını ülkeden uzak tutan Kuvvetler, etkin bir yönetime sahiptir. Kuvvetlere yönelik tüm şikayet, soru, öneri ve görüşler yukarıda bulunan numaradan ilgililere rahatlıkla iletilebilir.

TSK şikayet hattı 0312 411 11 18 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen TSK müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri TSK şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

TSK Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0312 411 11 18

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. TSK çağrı merkezi numarasına 0312 411 11 18 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Türk Silahlı Kuvvetleri
Adres : Kara Kuvvetleri Komutanlığı, Yücetepe / ANKARA 06100
E-Posta : iletisim@kkk.tsk.tr
Telefon : 0312 411 11 18

Arama Terimleri: TSK iletişim bilgileri, TSK telefon no, TSK irtibat tel, TSK canlı destek, TSK müşteri temsilcisi, TSK şikayet hattı, TSK müşteri hizmetleri numarası, TSK çağrı merkezi numarası, TSK iletişim numarası, TSK çağrı merkezi, TSK müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap