Gürgençler Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gürgençler Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gürgençler Müşteri Hizmetleri numarası var mı? Gürgençler müşteri hizmetleri direk bağlanma, Gürgençler müşteri temsilcisi direk bağlanma, Gürgençler müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Gürgençler Müşteri Hizmetleri

15 yıllık sektör deneyimi ile teknik servis hizmetlerinde profesyonel çözümler sunan Gürgençler markası, gelişmiş teknik servis altyapısı ile profesyonel çözümler sağlıyor. Bu nedenle de Türkiye’ nin sektöründeki en güçlü isimlerden birisi olarak öne çıkan Gürgençler şirketi, dünyanın teknoloji devi Apple’ nin Türkiye’ deki resmi çözüm merkezi konumunda bulunuyor. Kaliteli ve profesyonel teknik servis hizmetleri ile dikkat çeken Gürgençler şirketi, hem ulusal hem de uluslararası kapsamdaki teknoloji devlerinin ürün gruplarına ilişkin teknik servis hizmeti sağlamaktadır.

Gürgençler şirketi, 2012 yılında Türkiye’ deki Apple çözümlerinin yanı sıra teknik servis ve teknik destek hizmetlerine vermiş olduğu önem çerçevesinde uluslararası teknoloji devi Apple markası tarafından “Apple Premium Reseller” unvanı verilmiştir. Bu şekilde Apple markalı ürün grupları için Türkiye’ deki en önemli teknik servis merkezi konumunda bulunmaktadır. Bununla birlikte 2013 yılında ise sağladığı kaliteli hizmetleri ile “Apple Authorized Service Provider” unvanına sahiptir. Konya ve Mersin illerindeki ilk ve tek Apple yetkili teknik servisi konumunda bulunan Gürgençler müşteri hizmetleri departmanı ile de her türlü konuda tüketicilerine profesyonel çözümler sağlıyor.

Son derece geniş bir hizmet ağına sahip olan Gürgençler servis merkezi özellikle mağazalarında uluslararası standartları yakalamayı başarmıştır. Bu şekilde tüm tüketicilerine yönelik olarak Apple ürünlerinin daha iyi şekilde tanınabilmesine yardımcı oluyor. Satış sonrası destek çözümleri ile de Apple markalı ürün gruplarında her zaman profesyonel standartlarda teknik servis hizmeti yardımı alabilmektedir.

Apple markalı cihazların yanı sıra Apple ürün aksesuarları konusunda da tüketicilere son derece geniş ve zengin bir ürün yelpazesi sağlanmaktadır. Bu kaliteli hizmetleri ile birlikte Apple dışında Türk Telekom iş ortağı konumunda bulunmaktadır. Bu şekilde Türk Telekom şirketinin ürün ve hizmetlerine ilişkinde teknik destek çözümleri sağlıyor. Bu nedenle yoğun işlem hacmine sahip olan Gürgençler müşteri hizmetleri ise ürün gruplarına ilişkin bilgi talepleri, profesyonel teknik servis işlemleri ve servis sorgulamaları gibi işlemlerde destek hizmetleri sağlamaktadır.

Gürgençler Şikayet

Türkiye’ deki en önemli teknik servis merkezlerinden birisi olarak, oldukça geniş bir hizmet ağına sahip olan Gürgençler şirketinin sunmuş olduğu satış ve satış sonrası hizmetlerine ilişkin olarak herhangi bir sorunla karşılaşılması durumunda Gürgençler çağrı merkezi aracılığı ile şikayet bildirimleri ilgili birimlere iletilebilmektedir.

Gürgençler şikayet işlemleri, çağrı merkezi aracılığı ile günün her saatinde hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Dinamik ekibi ve uluslararası hizmet standartlarına uyumlu satış ve satış sonrası destek çözümleri alanındaki hizmetleri kapsamında da her türlü şikayet bildiriminde hızlı geri dönüşler sağlamaktadır.

Gürgençler Telefon Numarası

Türkiye’ deki resmi Apple teknik servis merkezlerinden birisi olan Gürgençler telefon numarası ile de çağrı merkezine başvuru gerçekleştirerek, profesyonel destek alabilme şansına sahip olunabiliyor. Bu çerçevede de tüketiciler Gürgençler genel merkezinin bulunduğu Mersin’ e direkt olarak arama gerçekleştirebiliyor. Özellikle de çalışma saatleri içerisinde 0324 516 28 60 numarası üzerinden direkte olarak yetkili personeller ile görüşme gerçekleştirilebilmektedir.

Gürgençler telefon numarası bilgisinin yanı sıra resmi sitesi üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde Apple Servis, Apple Satış, Türk Telekom, Call Center departmanları ile ilgili görüş ve öneriler için yardım alabilme şansına da sahip olunabiliyor. Bu şekilde çok daha kolay bir şekilde her türlü hizmet ve teknik destek hizmet ile ilgili olarak bilgi ve yardım alabilme şansına sahip olunabiliyor. Çalışma saatleri içerisinde ilgili numaraları, sabit hat numaralarından ve mobil hat numaralarından mevcut tariflerdeki ücretlendirmeyle arama yapılabilir.

Gürgençler Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0324 516 28 60

Gürgençler İletişim Mail Adresi
destek@gurgencler.com.tr

Arama Terimleri: gürgençler iletişim bilgileri, gürgençler telefon no, gürgençler irtibat tel, gürgençler müşteri temsilcisi, gürgençler şikayet hattı, gürgençler müşteri hizmetleri

Yorum Yap