Evo Bilgi Teknoloji Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Evo Bilgi Teknoloji Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Evo Teknoloji Müşteri Hizmetleri numarası var mı? Evo Teknoloji müşteri hizmetleri direk bağlanma, Evo Teknoloji müşteri temsilcisi direk bağlanma, Evo Teknoloji müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Evo Bilgi Teknoloji Müşteri Hizmetleri

Her geçen gün hızla gelişen teknolojinin getirmiş olduğu sorunlara yönelik olarak yanıt verebilmek amacıyla 2010 yılında kurulan ve bugüne dek her geçen gün portföyünü genişleten Evo Bilgi Teknoloji şirketi, önemli hizmet altyapısına sahip. Özellikle Türkiye genelini hedef alır şekilde hem satış hem de satış sonrası hizmetleri ile sektörde büyük bir fark yaratıyor. Dünyaca ünlü teknoloji devlerinin geliştirmiş olduğu akıllı cep telefonu modellerinin Türkiye’ ye tedarik edilmesi noktasında önemli bir işlem hacmine sahiptir. Bununla birlikte satış hizmetlerini sağlamış olduğu bu akıllı cep telefonlarına yönelik olarak gelişmiş servis altyapısını kullanarak, teknik servis hizmetleri de sağlıyor. Evo Bilgi Teknoloji müşteri hizmetleri aracılığı ile de bu akıllı cep telefonu teknik servis hizmetlerine ilişkin olarak kapsamlı bilgi alımı gerçekleştirilebiliyor.

Evo Bilgi Teknoloji servis hizmetleri kapsamında ürünlerini ithal etmiş olduğu Apple, LG, Samsung ve Sony gibi dünyaca ünlü teknoloji devlerinin ürünlerine yönelik olarak orijinal ve resmi teknik servis hizmetleri sağlıyor. Bununla birlikte Evo Bilgi Teknoloji ile Uzakdoğu merkezli teknoloji devi olan ve Türkiye pazarına resmi olarak giriş yapan Xiaomi markasının Türkiye’ deki “Yetkili Distribütörü” olarak hem satış hem de satış sonrası hizmetlerinde resmi kurum olarak faaliyet gösteriyor. Son derece geniş akıllı telefon yelpazesine yönelik olarak tüm ülke genelindeki kullanıcılara profesyonel ve kurumsal teknik servis hizmetleri sağlayan Evo Bilgi Teknoloji müşteri hizmetleri ile hem hizmetlerine dair bilgi alımı hem de işlem başvuruları için yanıt sağlıyor.

Evo Bilgi Teknoloji Şikayet

Günümüzün en büyük ve en önemli teknoloji üreticilerinin en yeni akıllı telefon modellerine ilişkin satış hizmetlerinin dışında satış sonrası teknik destek hizmetlerinde de faaliyet gösteren Evo Bilgi Teknoloji şirketinin dinamik bir altyapısı bulunuyor. Özellikle de yaşanan tüm tüketici mağduriyetleri ve sorunları ile ilgili olarak Evo Bilgi Teknoloji şikayet alımları, müşteri hizmetleri biriminden dinamik bir şekilde alınıyor. Daha sonra gerekli incelemeler, yetkili birimler tarafından çok hızlı şekilde tamamlandıktan sonra tüketicilere olumlu niteliklerde yanıtlar sağlanıyor. Bu şekilde teknik servis hizmetlerinde yaşanan problemlerin mağduriyete dönüşmesinin önüne geçilebiliyor.

Evo Bilgi Teknoloji Telefon Numarası

İstanbul merkezli olarak faaliyetlerini sürdüren ve Türkiye’ de en geniş teknik servis altyapısına sahip olan Evo Bilgi Teknoloji telefon numarası üzerinden akıllı telefon arıza bildirimlerini ve teknik servis işlemlerini dakikalar içerisinde gerçekleştirebilmek mümkün oluyor. Özellikle de Evo Bilgi Teknoloji şirketinin “444” sistemli çağrı merkezi aracılığıyla her türlü hizmetine ilişkin bilgi alınabiliyor ve aynı zamanda da teknik serviste bulunan ürün hakkında bilgi alımı ve kayıt oluşturma işlemleri gerçekleştirilebiliyor. Bu gibi dinamik müşteri hizmetleri ile tüketici dostu akıllı telefon teknik servis hizmetlerini ülke genelinde sağlayan Evo Bilgi Teknoloji şirketi, çalışma saatleri dahilinde tüm tüketicilerine müşteri temsilcileri ile yanıt sağlıyor.

Hafta içi ve hafta sonu olacak şekilde tüm tüketiciler İstanbul merkezli Evo Bilgi Teknoloji telefon numarası bilgisi üzerinden başvurularını gerçekleştirebiliyor. Özellikle de tüketiciler teknik servis hizmetlerine istinaden kolayca GSM ve sabit hat numaralarından, mevcut tariflerinden ücretlendirilerek 444 21 18 numaralı çağrı merkezini arayabiliyor. Bu çağrı merkezi aracılığıyla da işlemlerini hızlı ve kolay şekilde tamamlayabiliyor. Ayrıca arızalı olan ürünün teknik servis sürecindeki durumu hakkında da güncel bilgilere, direkt olarak müşteri temsilcileri ile görüşme gerçekleştirerek, ulaşılabiliyor. Bu şekilde dinamik bir çağrı merkezi altyapısına sahip olan Evo Bilgi Teknoloji servis hizmetleri günümüzün en popüler ve en kaliteli akıllı telefon markaları için tercih ediliyor.

Evo Teknoloji Şikayet İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 21 18

Arama Terimleri: evo teknoloji şikayet, evo teknoloji müşteri hizmetleri, evo teknoloji müşteri temsilcisi, evo teknoloji telefon numarası, evo teknoloji irtibat tel

Yorum Yap