Delta Teknik Servis Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Delta Teknik Servis Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Delta Teknik Servis Müşteri Hizmetleri numarası var mı? Delta Teknik Servis müşteri hizmetleri direk bağlanma, Delta Teknik Servis müşteri temsilcisi direk bağlanma, Delta Teknik Servis müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Delta Teknik Servis Müşteri Hizmetleri

Elektronik ürün gruplarına ilişkin Türkiye çapında servis desteği hizmetleri sunan Delta Teknik Servis, dünyaca ünlü teknoloji devleri ile yapmış olduğu anlaşmalar çerçevesinde Türkiye’ de profesyonel servis çözümleri sağlıyor. 2012 yılında tescillenen markasıyla faaliyetlerini kurumsal statüde sürdürmekte olan Delta Servis, 2005 yılından bu yana Türkiye’ te teknik servis hizmetleri sunuyor. Bu çerçevede de Türkiye’de cep telefonu, akıllı cep telefonu ve tablet bilgisayar gibi ürün gruplarında  teknik servis hizmeti noktasında en fazla tercih edilen kuruluş konumunda bulunuyor. Türkiye’nin her yerinden gelen teknik servis ihtiyaçlarına yanıt vermekte olan Delta Teknik Servis müşteri hizmetleri ile de hizmetlerine ilişkin olarak kapsamlı bilgi alabilme imkanı veriyor. Dünyaca ünlü teknoloji ve elektronik markalarının ürün gruplarına ilişkin alanında uzman personelleri ile profesyonel teknik destek hizmetleri sağlıyor.

Türkiye genelinde onlarca şehirde bulunan bölge müdürlükleri ile elektronik ürün kullanıcılarına daha hızlı ve daha kaliteli servis hizmetleri ulaştırabiliyor. Teknolojinin olduğu her alana yönelik olarak modern ve kaliteli servis hizmetleri sunma anlayışıyla kendisini geliştirmeye devam eden Delta Teknik Servis, özellikle Türkiye genelinde faaliyet gösteriyor olmasının getirmiş olduğu aktif sistemiyle her zaman en iyi hizmet standartlarını sağlıyor. Gelişmiş servis ağı sayesinde tüketicilerin farklı ürün gruplarına ilişkin olarak da yanıt sağlayabiliyor. Bu yüzden de günümüz Türkiye’ sinde son derece yoğun şekilde tercih edilen ve bu şekilde yüksek işlem hacmine sahip olan ulusal teknik servis markalarından birisi konumunda bulunan Delta Teknik Servis müşteri hizmetleri aracılığıyla da tüketicilerin her türlü konuda kolay ve hızlıca bilgi alabilmesine yardımcı oluyor.

Delta Teknik Servisi Şikayet

Elektronik ürün gruplarına ilişkin profesyonel standartlarda servis hizmetleri sağlamakta olan Delta Teknik Servis şikayet konularında da yüksek olumlu derecelendirmelerde geri dönüşler sağlıyor. Türkiye’ nin her yerine cep telefonu, bilgisayar, tablet bilgisayar gibi ürün gruplarına yönelik profesyonel teknik servis hizmetleri sağlıyor. Bu çerçevede de Türkiye genelinde kurumsal yapılarla önemli anlaşmaları bulunuyor. Bu durumda yoğun işlem kapasitesine sahip olan bir teknik servis merkezi haline gelmesine neden oluyor. Bu yüksek işlem kapasitesi de şikayet konularının mevcut olmasına neden olabiliyor. Kullanıcılar son derece pratik bir şekilde Delta Teknik Servis çağrı merkezi üzerinden müşteri temsilcilerine ilgili sorunlarını iletebiliyor.

Delta Teknik Servisi Telefon Numarası

Günümüz Türkiye’ sinin en geniş hizmet kapsamına sahip olan teknik servisi, Delta Teknik Servis’ in aktif ve dinamik müşteri hizmetleri her konuya ilişkin olarak, detaylı bilgilendirme ve çözüm desteği sağlıyor. Özellikle de “0850” sisteminde faaliyet gösteren çağrı merkezi aracılığıyla Delta Teknik Servis şirketi tarafından tüm Türkiye genelindeki müşterileri tarafından kolay şekilde müşteri temsilcileriyle görüşmelerin gerçekleştirilebilmesi sağlanıyor. 7 gün 24 saat son derece pratik bir şekilde Delta Teknik Servis telefon numarası olan 0850 532 0 500 ile müşteri temsilcilerine direkt bağlantı sağlanabiliyor. Müşteri temsilcileri ile tüketiciler istek, öneri ve şikayet bildirimlerini basitçe gerçekleştirebiliyor.

Bu gibi işlemlerin yanı sıra Delta Teknik Servis telefon numarası üzerinden müşteri temsilcileriyle yapılan görüşmelerde tüketiciler tarafından “Arıza Takip” ve “Garanti Sorgulama” gibi işlemlerde gerçekleştirilebiliyor. Hem garantili hem de garanti süresi dolmuş ürün gruplarına yönelik olarak geniş kapsamlı dinamik bir hizmet yapısı bulunan Delta Teknik Servis merkezinin genel müdürlük ve bölge müdürlükleri iletişim kanalları üzerinden de aramaya konu olan duruma ilişkin ilgili birimlerdeki, yetkili personeller ile doğrudan görüşmeler gerçekleştirilebiliyor. Ancak Delta Teknik Servis çağrı merkezi dışındaki numaralarda sadece hafta içi 09.00 ile 18.00 saatleri arasında, hafta sonları 09.00-13.00 saatleri arasında görüşme gerçekleştirilebiliyor. Pazar günleri ise Delta Teknik Servis kapalıdır.

Delta Teknik Servis Şikayet İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 532 0 500

Delta Teknik Servis Müşteri Hizmetleri Mail
info@deltaservis.com.tr

Delta Teknik Servis İletişim Adresi
Hobyar Mah. Yalı Köşkü Cad. Aslan Han N:22 K:6 Eminönü Fatih / İstanbul

Arama Terimleri: delta teknik servis şikayet, delta teknik servis müşteri hizmetleri, delta teknik servis müşteri temsilcisi, delta teknik servis telefon numarası, delta teknik servis irtibat tel

Yorum Yap