Kilim Mobilya şikayet hattı, Kilim Mobilya müşteri hizmetleri numarası, Kilim Mobilya çağrı merkezi numarası, Kilim Mobilya iletişim numarası

Kilim Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kilim Mobilya çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kilim Mobilya müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1976 yılında Kayseri şehrinde kurulmuştur. Geniş dağıtım kanallarına sahip olması nedeniyle hızla büyüyen ve gelişimini sürdüren firma oldukça fazla talep görmektedir. Güven, kalite ve değer oluşturma prensipleriyle hareket eden ve alanında sürekli gelişen firma günden güne yayılımına devam etmektedir.

Alandaki teknolojik gelişmeleri sürekli olarak takip eden firma bu gelişmeleri bünyesine dahil ederek kendini yenilemektedir. Hızlı ve kaliteli satış işlemlerini gerçekleştirdiği gibi yine aynı şekilde satış sonrası etkili hizmetlere sahip olması nedeniyle firma sektöründeki diğer firmalardan daha fazla ön planda olmasına sebep olmaktadır.

Kilim Mobilya Çağrı Merkezi Numarası

Evrensel standartlara uygun olarak üretilen ve dünya genelinde bulunan her yaşam alanına uygun kaliteli ürünler üretimini vizyon olarak görmektedir. Müşteri beklentileri ile hareket ederek her yaşam alanına güven, kalite, değer katan firmanın ürünleri aynı zamanda da yaşadığımız coğrafyanın kültürel zenginliklerine uygun üretimler yapmayı misyon olarak benimsemiştir. Ar-ge çalışmaları ile özgün model ve tasarımlarını müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Mutlu, duyarlı müşteri kitlesini oluşturmak ve bu kitleye ekonomik yönden avantajlı fiyatlarla hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Kilim Mobilya müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Kilim Mobilya olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kilim Mobilya ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Kilim Mobilya çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Kilim Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 2 549

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kilim Mobilya çağrı merkezi numarasına 444 2 549 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

KİLİM MOBİLYA A.Ş.
Organize Sanayi Bölgesi 43.Cadde No:27 Kayseri/Türkiye
TELEFON: 0 352 322 02 02 , 0 352 322 16 16
FAX: 0 352 322 02 09 , 0 352 322 02 22
KİLİM ÇAĞRI MERKEZİ: 444 2 549

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Kilim Mobilya iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Kilim Mobilya sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Kilim Mobilya iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Kilim Mobilya iletişim bilgileri, Kilim Mobilya telefon no, Kilim Mobilya irtibat tel, Kilim Mobilya canlı destek, Kilim Mobilya müşteri temsilcisi, Kilim Mobilya şikayet hattı, Kilim Mobilya müşteri hizmetleri numarası, Kilim Mobilya çağrı merkezi numarası, Kilim Mobilya iletişim numarası

One Response

  1. Serkan demirsikan 20 Ekim 2021

Yorum Yap