Gulf Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gulf Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gulf Sigorta Müşteri Hizmetleri numarası var mı? Gulf Sigorta müşteri hizmetleri direk bağlanma, Gulf Sigorta müşteri temsilcisi direk bağlanma, Gulf Sigorta müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Gulf Sigorta Müşteri Hizmetleri

Uluslararası sigortacılık sektörünün köklü ve büyük markalarından AIG Sigorta ile birlikte 14 temmuz 2017 tarihi itibari ile faaliyet göstermeye başlayan Gulf Sigorta şirketi, son derece dinamik yapısı ile Türkiye genelinde profesyonel sigortacılık hizmetleri sunuyor. Son derece dinamik ve taze kadrosunun uzmanlığı ile birlikte Gulf Sigorta, Türkiye genelinde hem bireysel hem de kurumsal sigortacılık çözümleri ile tüketicilerine hizmet veriyor. Türkiye’ de sigortacılık sektörüne uluslararası altyapı ve deneyimi ile pek çok yenilik kazandıran Gulf Sigorta, 2017 yılından bu yana Türkiye’ nin en önemli ve en çok tercih edilen markalarından birisi haline gelmeyi başarmıştır. Her ihtiyaca yönelik olarak sağlamış olduğu zengin ürün yelpazesinin yanı sıra müşteri destek hizmetleri ile de sektörde ciddi bir fark oluşturuyor. Finansal sigortalar, sorumluluk sigortaları, yangın sigortaları, nakliyat sigortaları ve mühendislik sigortaları üst başlıklarında kurumsal müşterilerine çözümler sunuyor. Ayrıca oto sigortaları, konut sigortaları, ferdi kaza sigortaları, uzatılmış garanti ve artı ürünler ile seyahat sigortaları üst başlıklarında bireysel müşterilerine hizmet veriyor. Bu hizmetler hakkında detaylı bilgiler ise Gulf Sigorta müşteri hizmetleri aracılığı ile alınabiliyor.

Uluslararası finansal yapı gücüne sahip olan Gulf Sigorta markası, 2013 yılından itibaren “Turins Sigorta” adı ile hizmet veriyordu. 2016 yılında Turins olarak adını yenileyerek, Türkiye pazarında da faaliyet göstermeye başladı. Gulf Sigorta markası, günümüzde ise bünyesinde bulunan “Kuwait Projects Company (KIPCO)” ve Kanada merkezli “Fairfax” isimli hissedarları ile faaliyet göstermektedir. Bu çerçevede de günümüzde Gulf Sigorta markası, dünya genelinde 11 farklı ülkedeki toplam 16 şirketi ile sigortacılık sektörünün uluslararası güçlerinden birisi konumunda bulunuyor. Türkiye’ deki sigortacılık sektörünün de önemli yapı taşlarından birisi haline gelen Gulf Sigorta markasının 44% hissesi KIPCO, 41.4% hissesi Fairfax şirketine aitken, geriye kalan 56.6% kısmı ise halka açıktır. Gulf Sigorta müşteri hizmetleri ile de ürünleri ve hizmetleri hakkında bilgi alınabiliyor.

Gulf Sigorta Şikayet

Kurumsal veya bireysel tüketiciler kullanmış oldukları Gulf Sigorta markasının ürünlerine ilişkin yaşadıkları her türlü sorunda direkt olarak ilgili birimlere şikayetlerini ulaştırabilme imkanına sahip olabiliyor. Sigortacılık sektöründe en önemli hususlardan birisini oluşturan müşteri hizmetleri departmanı açısından uluslararası deneyimiyle Türkiye’ deki sigortacılık sektörüne hizmet vermekte olan Gulf Sigorta markasının çağrı merkezi üzerinden kolay bir şekilde Gulf Sigorta şikayet bildirimlerini ilgili birimlere iletebilmek mümkün oluyor.

Gulf Sigorta Telefon Numarası

Dinamik ve genç kadrosunun uzmanlığı ile uluslararası ölçekte faaliyet gösteren dünyanın en önemli sigortacılık kuruluşlarından birisi olan Gulf Sigorta markasının çağrı merkezine ise 7/24 kesintisiz olarak ulaşılabiliyor. Özellikle de güncel Gulf Sigorta telefon numarası bilgisi üzerinden anında müşteri temsilcileri ile görüşme gerçekleştirilebilmesi mümkün oluyor. “444” sisteminde kurulmuş olan çağrı merkezi numarası ile Türkiye’ deki tüm müşterilerine yönelik olarak destek ve bilgilendirme servisi hizmetleri veriyor. Bu çerçevede de Gulf Sigorta müşteri hizmetlerine bağlanabilmek için tüm sabit hat ve mobil hatlar üzerinden arama gerçekleştirilebiliyor. Ekstra bir ücretlendirme olmadan mevcut tarifeyle ücretlendirilerek, Gulf Sigorta çağrı merkeziyle görüşme yapılabiliyor.

Güncel Gulf Sigorta telefon numarası olan 444 12 44 numarası sayesinde kolayca müşteri temsilcilerine bağlanılabiliyor. Sesli Yanıt Sistemi’ nde tuşlama yöntemi ile yapılacak yönlendirmeler sonucunda çok fazla bekletmeden, doğrudan müşteri temsilcileri ile görüşme imkanı vermektedir. Gulf Sigorta çağrı merkezi numarasının dışında İstanbul’ da bulunan Türkiye genel merkezine de arama gerçekleştirilebiliyor. Bu çerçevede de direkt olarak Gulf Sigorta genel merkez ile görüşmek isteyen tüketiciler çalışma saatleri içerisinde 0216 400 2 400 numarasını arayabiliyor.

Gulf Sigorta Şikayet İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 12 44

Gulf Sigorta İletişim Mail Adresi
iletisim@gulfsigorta.com.tr

Arama Terimleri: gulf sigorta şikayet, gulf sigorta müşteri hizmetleri, gulf sigorta müşteri temsilcisi, gulf sigorta telefon numarası, gulf sigorta irtibat tel

Yorum Yap