Doğa Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Doğa Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Doğa Sigorta Müşteri Hizmetleri numarası var mı? Doğa Sigorta müşteri hizmetleri direk bağlanma, Doğa Sigorta müşteri temsilcisi direk bağlanma, Doğa Sigorta müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Doğa Sigorta Müşteri Hizmetleri

2014 yılından bu yana kesintisiz olarak Türkiye genelinde sigortacılık hizmetleri sağlayan Doğa Sigorta, geniş kapsamlı sigorta ürün ve hizmetleriyle hayatın her noktasının güvence altına alınmasına yardımcı oluyor. Türkiye’ de en yüksek işlem hacmine sahip olan sigortacılık şirketlerinden birisi olarak hem kurumsal hem de bireysel alanda hizmet kapsamını genişletmeye devam ediyor. Güncel şirket yapısı kapsamında Türkiye genelinde 1850’ yi aşkın profesyonel acentesinin yanı sıra brokerler ve bankasürans kanalları üzerinden tüketicilere kurumsal ve bireysel sigorta ürünleri pazarlıyor. Hayatın her noktasına ulaşan özel sigorta ürünleri ile dikkat çeken Doğa Sigorta’ nın ürün ve hizmetlerine ilişkin olarak detaylı bilgileri son derece pratik bir şekilde müşteri hizmetlerini arayarak, alabilme şansı bulunuyor. Doğa Sigorta müşteri hizmetleri numarasından sadece hizmet bilgi alımı değil aynı zamanda da istek, öneri ve şikayet bildirimlerini gerçekleştirebilme imkanı bulunuyor.

Amlin Re, Arch Re, Axis Re, Gic, Hannover Re, Milli Re, Scor Re ve Swiss Re gibi uluslararası pazarda “reasürans” şirketleri ile her alanda gerçekleştirmiş olduğu “risk paylaşımı” ile sigortacılık sektörünün hem ulusal hem de uluslararası kapsamında önemli bir yere ulaşmayı başarmıştır. Bununla birlikte risklerinin minimalize edilmesiyle tüketicilere daha güvenilir ve daha kaliteli sigortacılık hizmetleri sunuyor. Günümüzde Doğa Sigorta şirketi tarafından “Oto Sigortaları”, “Yangın Sigortaları”, “Sağlık ve Seyahat Sigortaları”, “Nakliyat Sigortaları”, “Mühendislik Sigortaları”, “Ferdi Kaza Sigortası”, “Tarım Sigortaları”, “İşveren Sorumluluk Sigortası” gibi üst başlıklarda farklı alanlara yönelik olarak sigorta hizmetleri sunulmaktadır. Bu ürün ve hizmetleri ile ilgili olarak bilgi almak ya da işlem gerçekleştirebilmek için Doğa Sigorta müşteri hizmetleri aracılığı ile başvuru gerçekleştirebilme şansına sahip olunabiliyor.

Doğa Sigorta Şikayet

2015 yılından bu yana “Katılım Sigortacılığı” alanında da faaliyet göstermeye başlayan Doğa Sigorta’ nın ürünlerinin kullanımından ya da işlem problemlerinden doğan mağduriyetlere yönelik olarak şikayet başvuruları müşteri hizmetleri departmanı aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Son derece gelişmiş hizmet altyapısına sahip olan Doğa Sigorta şikayet biriminden yapılan başvurularda son derece güvenilir ve kaliteli çözümler sağlıyor. Bu yönüyle d e sigortacılık sektöründe son derece önemli bir fark oluşturuyor.

Doğa Sigorta Telefon Numarası

Her geçen gün hızla büyüyen hizmet yapısı ile Türkiye genelinde milyonlarca kişiye farklı alanlarda sigorta çözümleri ve ürünleri sunan Doğa Sigorta hem kurumsal yapılarda hem de bireysel kullanıcılar tarafından yoğun şekilde tercih ediliyor. Her iki alanında değişken olan ihtiyaçlarına yönelik olarak riskleri etkisi altına alacak niteliklerde ürün yelpazesine sahip olan Doğa Sigorta’ nın bu hizmetlerine ilişkin kapsamlı bilgileri direkt olarak ilgili ve uzman müşteri temsilcilerinden almak isteyenler için Doğa sigorta telefon numarası ile ulaşılabilen çağrı merkezi aranabiliyor.

Şirketin tüm sigortacılık hizmetlerine ilişkin olarak kapsamlı bilgilerin alınabildiği çağrı merkezi üzerinden aynı zamanda da istek, öneri ve şikayet bildirimlerini gerçekleştirebilme şansına sahip olunabiliyor. Özellikle de Doğa Sigorta telefon numarası üzerinden sadece dakikalar içerisinde gerçek müşteri temsilcileri ile görüşme gerçekleştirebilmek mümkün oluyor. “0850” sistemli servis altyapısı kapsamında tüketiciler tarafından 0850 811 51 00 numarasının aranması gerekiyor. Bu şekilde direkt olarak müşteir temsilcileri ile görüşme gerçekleştirebilmek mümkün oluyor. Üstelik Doğa Sigorta ürünleri ile ilgili olarak şirket ürünlerini kullanıyor olmak ya da kullanmıyor olmak fark etmeksizin 7/24 deneyimli ve uzman personelleri tarafından sağlanan destek çözümlerinden yararlanabilme şansına sahip olunabiliyor. Bu numaranın yanı sıra 0212 212 36 42 ile Doğa Sigorta genel müdürlüğüyle de görüşme gerçekleştirilebiliyor.

Doğa Sigorta Şikayet İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 811 51 00

Doğa Sigorta Müşteri Hizmetleri Mail
info@dogasigorta.com

Arama Terimleri: doğa sigorta şikayet, doğa sigorta müşteri hizmetleri, doğa sigorta müşteri temsilcisi, doğa sigorta telefon numarası, doğa sigorta irtibat tel

2 Yorum

  1. Satuk Buğrahan 8 Mayıs 2019
  2. Satuk Buğrahan Bilgin 8 Mayıs 2019

Yorum Yap