Jetizz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Jetizz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Jetizz çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Jetizz müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Jetizz şikayet hattına erişebilirsiniz. Jetizz müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Jetizz Çağrı Merkezi Numarası

Jetizz, gelişmiş teknoloji sayesinde hızlı bir şekilde teslimat gerçekleştiren bir kargo firmasıdır. Piyasada oldukça başarılı olan bu firma müşterilerine, aynı gün teslimat, randevulu teslimat, saatli teslimat, iade toplama, aynı gün uçak ve jet kargo gibi hizmetler sunmaktadır. Oldukça geniş bir hizmet seçeneği bulunan kargo firması pek çok kişi tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Jetizz çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Hemen hemen her firmanın kendine ait bir çağrı merkezi bulunmaktadır. Kişiler ihtiyaç duyduklarından bu çağrı merkezlerine ulaşarak yetkililer aracılığıyla yapmak istedikleri işlemleri kısa sürede kolay bir şekilde halledebilmektedirler. Bir kargo firması olarak ulaştırma hizmetlerini gerçekleştirmek için bir çağrı merkezi numarasına sahiptir. Kişiler, kargo işlemlerini gerçekleştirmek için 0850 215 33 34 iletişim numarasını tuşlayarak çağrı merkezi ile iletişime geçebilmektedir.

Jetizz Müşteri Hizmetleri Numarası

Her firma müşterileri ile kolay bir şekilde iletişime geçip onların sorularını çözmek ya da sorularını yanıtlamak içi bir müşteri hizmetlerine sahiptir. Jetizz de hali hazırda müşterilerin 7/24 ulaşabileceği bir müşteri hizmetlerine sahiptir. Kişiler, gerek kargo randevusu oluşturmak, gerek kargolarını takip etmek, gerekse karşılaştıkları herhangi bir problemi çözüme kavuşturmak için 0850 215 33 34 iletişim numarasını tuşlayarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilmektedirler.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Jetizz müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Jetizz Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Jetizz, e-ticarette kargo hizmetleri sunan bir firma olduğundan dolayı şubelere sahip değildir. Buna bağlı olarak da bu kargo firmasına ulaşmak isteyen kişilerin ulaşması gereken tek bir numara bulunmaktadır. Kişiler, 0850 215 33 34 iletişim numarasından direkt olarak kargo firmasına bağlanabilmektedirler. Herhangi bir şekilde yönlendirme ile karşı karşıya kalmamaktadırlar. Bu da işlemlerinin daha hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Jetizz müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Jetizz Şikayet Hattı

Jetizz, bir kargo firması olduğundan dolayı kişiler kargolarının teslimatı konusunda pek çok sorun ile karşılaşabilmektedirler. Buna bağlı olarak da bu durumun çözüme kavuşması için yetkili biriyle iletişime geçmeleri gerekmektedir. Bu kargo firmasının bir şikayet hattı bulunmamaktadır. Bu nedenle de sorunlarını firmaya iletmek isteyen kişilerin yukarıda belirtilmiş olan çağrı merkezi numarasını arayarak yetkili kişiyle iletişime geçmesi gerekmektedir. Çağrı merkezindeki müşteri temsilcilerine şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Jetizz müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Jetizz şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Jetizz Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 215 33 34

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Jetizz çağrı merkezi numarasına 0850 215 33 34 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres Bilgisi : Rüzgarlıbahçe Mahallesi Panaroma Sokak No:1 Kavacık Beykoz / İstanbul

Müşteri Hizmetleri Tel No : 0850 215 33 34

Fax Hattı : 0(216) 537 74 99

Arama Terimleri: Jetizz iletişim bilgileri, Jetizz telefon no, Jetizz irtibat tel, Jetizz canlı destek, Jetizz müşteri temsilcisi, Jetizz şikayet hattı, Jetizz müşteri hizmetleri numarası, Jetizz çağrı merkezi numarası, Jetizz iletişim numarası, Jetizz çağrı merkezi, Jetizz müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. Harun 12 Kasım 2021

Yorum Yap