Sante Plus Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sante Plus Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sante Plus çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Sante Plus müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sante Plus şikayet hattına erişebilirsiniz. Sante Plus müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sante Plus Çağrı Merkezi Numarası

Selahattin Serin önderliğinde doktorların hastalarını doğal ve etkin ilaçlarla tedavi edebilmesi için açılan bu kuruluşa 0 (850) 441 57 85 iletişim numarasından ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi hattı yedi gün yirmi dört saat hizmet vermektedir. Çağrı merkezini arayarak aklınıza takılan sorulara cevap bulabilmektesiniz.

İletişim numarasından çağrı merkezini arayarak ürün setlerin, cilt bakımı ürünlerin, yüz bakımı ürünlerin, leke karşıtı ürünlerin, saç bakımıyla alakalı ürünlerin, yaşlanma karşıtı ürünlerin ve sağlıklı yaşam alanında ürünlerin detaylı bilgisini alabilmektesiniz.

Ayrıca çağrı merkezini arayarak web sitesindeki üyelik hakkında bilgi alabilmektesiniz. Web sitelerinin adresi https://santeplustr.com/ olarak faaliyette bulunmakta.

Sante Plus çağrı merkezi numarası  0850 441 57 85 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sante Plus Müşteri Hizmetleri Numarası

Çağrı merkeziyle müşteri hizmetlerinin numarası aynı belirlenmiştir. İletişim numarasından aradığınızda her iki seçeneğe de ulaşabilirsiniz. 0 (850) 441 57 85 no’lu iletişim hattından kargo takip ve bilgisi hakkında da bilgi alabilmektesiniz. Buna ek olarak info@santeplustr.com mail adresini kullanaraktan tüm sorularınıza yanıt, tüm sorunlarınıza çözüm bulabilmektesiniz. E-mağaza için de aynı iletişim numarası kullanılmaktadır.

Sante Plus müşteri hizmetleri numarası  0850 441 57 85 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sante Plus Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Direk bağlanabilmek için 0 (850) 441 57 85 no’lu aramanız yeterli olacaktır. Çağrı merkezi sizi bekletmeden sorularınız ya da probleminizle ilgilenecektir. Bunun yanı sıra direkt bağlanma sağlayabilecek bir iletişim numarası daha mevcuttur. Cevaplanmasını istediğiniz sorularınızı ya da oluşan sorunlarınızı yazılı bir şekilde sunabilmektesiniz. Bunun için 0 (552) 676 24 24 iletişim numarasını telefon rehberinize kaydetmeniz ve Whatsapp uygulamasını App Store veya Google Play Market aracılığıyla edinmeniz gerekmektedir. Böylece direkt olarak iletişime geçebilirsiniz.

Sante Plus müşteri hizmetlerine direk bağlanma  0850 441 57 85 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sante Plus Şikayet Hattı

Oluşan şikâyetlerinizi WhatsApp iletişim numarası aracılığıyla iletebilmeniz mümkündür. WhatsApp iletişim numarası 0 (552) 676 24 24 olarak belirlenmiştir. Buna ek olarak 0 (850) 441 57 85 no’lu çağrı merkezi iletişim numarasından da şikâyetlerinizi bize bildirebilirsiniz. Çağrı merkezinden bildirilen şikâyetler ile WhatsApp hattından bildirilen şikâyetler direkt yetkili kişiye iletilir. Yetkili kişi bildirinizle ilgili itinalı bir inceleme yapar. Çıkan sonuç tarafınıza mail, iletişim numarası ya da Whatsapp hattı üzerinden sizlere bildirilir.

Sante Plus şikayet hattı  0850 441 57 85 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Sante Plus müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Sante Plus şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Sante Plus Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

 0850 441 57 85

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Sante Plus çağrı merkezi numarasına  0850 441 57 85 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

WhatsApp İrtibat Hattı : 0 (552) 676 24 24

İletişim Numarası : 0 (850) 441 57 85

Mail Adresi : info@santeplustr.com

Arama Terimleri: Sante Plus iletişim bilgileri, Sante Plus telefon no, Sante Plus irtibat tel, Sante Plus canlı destek, Sante Plus müşteri temsilcisi, Sante Plus şikayet hattı, Sante Plus müşteri hizmetleri numarası, Sante Plus çağrı merkezi numarası, Sante Plus iletişim numarası, Sante Plus çağrı merkezi, Sante Plus müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap