Guess Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Guess Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Guess çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Guess müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1981 yılında ilk kot pantolonu ile görücüye çıkan firma bunu Bloomingdale mağazasına satarak sektöre giriş yaptı. O zamandan beri sürekli olarak büyüdü ve dünyanın en tanınmış giyim markalarından biri olarak hizmet verecek düzeye geldi.

Yetenekli uzmanları ile başarıyı yakalama vizyonu doğrultusunda çalışan firma haliyle gelişerek daha büyük kitleye hitap etti. Şirketi yönetmeye odaklı olarak çalışan ekip her zaman daha iyisi olma yolunda ilerleyerek günümüze kadar uzandı. Müşterilerine en iyi deneyimi yaşamaları için en güzel alternatifler ile hizmet sunan firma olarak çalışmaktadır.

Guess Çağrı Merkezi Numarası

Hevesli ve tutkulu olarak yeni ürünler tasarlayan ve bunu kendi sektöründe en iyisi olma hedefiyle sunan firma günden güne büyümesine devam etmektedir. Gelişimini sürdüren ve sektöründe öncü olmayı hedefleyen aynı zamanda da çalışanlarını en iyi şekilde motive ederek onları destekleyen firma müşteri memnuniyeti odaklı olarak da kendini güçlendirmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Guess müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Guess ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Guess çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Guess Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0039 02 32116864 (yurtdışı hat)

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Guess çağrı merkezi numarasına 0039 02 32116864 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

0039 02 32116864

Çağrı ücretleri kullandığınız şebeke operatörlerine bağlı olarak farklılık gösterebilir.

Pazartesi – Cumartesi 08:00 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Strada Regina, 44, 6934 Bioggio, İsviçre

info@ch.guess.eu

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Guess iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Guess sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Guess iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Guess iletişim bilgileri, Guess telefon no, Guess irtibat tel, Guess canlı destek, Guess müşteri temsilcisi, Guess şikayet hattı, Guess müşteri hizmetleri numarası, Guess çağrı merkezi numarası, Guess iletişim numarası

Yorum Yap