Dardanel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

Dardanel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dardanel çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Dardanel müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Adını Çanakkale’nin mitolojisindeki karşılığından alarak 1984 yılında kurulan firma o günden bu güne sürekli kendini geliştirmiştir. 1986 yılında ilk defa ton balığını sofralara kazandıran firma oldukça beğenilmiştir. 1992 yılında Çanakkalespor takımını satın alan firma bu takıma oldukça olumlu enerji yansıtarak ilerleyen yıllarda birinci lige kadar yükseltti.

Türkiye’nin en kısa reklam filmleri olarak 5 saniyelik reklamlarla adından söz ettiren firma her geçen gün müşteri kitlesini büyütmüştür. Dardania restoranı olarak 9 noktada hizmet veren firma her geçen gün müşteri kitlesini büyütmektedir.

Mister No 2016 yılında MR. NO olarak ismini değiştiren diğer firma da yine Dardanel iştiraki olarak hizmet vermektedir. Bu yerlerde pasta,taze meyve suyu, humus, pita cipsi ve hazır pizza ürünleriyle hizmet veren firma büyümesine devam ederken müşterilerinin memnuniyetine de önem vermektedir.

Dardanel Müşteri Hizmetleri Numarası

Sürdürülebilir balıkçılığı desteklemek adına çalışmaları destekleyen bir firmadır. Bu alanda  sürdürülebilir deniz ürünlerini sertifikalandırmak amacıyla kurulan Friend of the Sea’nin gönüllü bir üyesi olarak çalışmalarına devam eden firma oldukça beğeni toplamaktadır.

Özellikle ton balığı gibi ürünlerinin birçok çeşidi ile sofraları süsleyen firma artan taleplere rağmen kalitesinden asla taviz vermediği gibi geniş müşteri kitlesine de en iyi şekilde hizmet sunmayı hedeflemiştir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Dardanel müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Dardanel ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Dardanel çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

 

Dardanel Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 223 88 30

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Dardanel çağrı merkezi numarasına 0212 223 88 30 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Dardanel  çağrı merkezi numarası sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktadır. Ayrıca site üzerinden iletişim formu seçeneğini kullanarak bilgi alabilirsiniz.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Dardanel sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Dardanel iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Dardanel iletişim bilgileri, Dardanel telefon no, Dardanel irtibat tel, Dardanel canlı destek, Dardanel müşteri temsilcisi, Dardanel şikayet hattı, Dardanel müşteri hizmetleri numarası, Dardanel çağrı merkezi numarası, Dardanel iletişim numarası

Yorum Yap