instagram-cagri-merkezi-numarasi

Instagram Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Instagram Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
5 (100%) 6 oy

Instagram normal kullanıcılar, ünlüler ve şirketler tarafından en popüler şekilde kullanılan sosyal medya platformlarının başında gelmektedir. Son gelen güncellemeler ile birlikte sadece fotoğraf paylaşımı görüntüsünden uzaklaşmış olup video, direkt mesaj, canlı yayın gibi bir çok özellik eklenmiştir.

İnstagram 2010 yılının Ekim ayında kurulmuştur. Kısa sürede büyük beğeni toplayıp kullanıcı sayısını arttırmıştır.Sürekli olarak kendini güncellemekte ve eklentiler ile kullanıcılarının beğenisini toplamıştır.

İnstagram Çağrı Merkezi Numarası

Bu kadar popüler bir uygulama olunca da beraberinde kullanıcıların yaşadığı bir çok problem getirmektedir. Instagram kullanıcılarının en çok karşılaştığı sorunların başında hesaba erişim, instagram şifre çalınması, parolanın unutulması, hesaba getirilen kısıtlamalar, virüs bulaşması gibi sorunlar gelmektedir. Fakat instagram bu sorunlar için bir telefon destek hizmeti sağlamamaktadır.

Kısacası instagram çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası yoktur.

Unutulan şifreler ve giriş sorunlarını yönetmek için hesabınıza giriş ekranında şifremi unuttum kısmına tıklayarak aşamaları tamamlamanız gerekmektedir.

Diğer tüm sorunlar için instagramın oluşturmuş olduğu yardım merkezi makalelerini inceleyebilirsiniz.

İnstagram uygulaması her geçen  gün popülaritesini arttırmakta ve sürekli güncellemeler ile kendini geliştirmektedir. Günümüzde bir çok alternatif program piyasaya sürülse de şuan için oldukça büyük kitleye hitap ederek kullanıcı sayısını arttıran instagram giderek büyümeye devam etmektedir. Kullanıcılarına en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan instagram aktif olarak instagram müşteri hizmetleri numarası kullanmasa da gerek uygulama içinden gerekse mail üzerinden gerekse de kolay erişilebilen sık yaşanan sorunlara önceden hazırlanan çözümlerle de en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır.

Uygulama içinde bir çok özellik barındıran ve her geçen gün yeni özellikler ekleyerek büyüyen instagram kolaylıkla google play store üzerinden indirebilir ve destek noktasında yardım talebinde bulunabilirsiniz.

İnstagram Hesabı Dondurma

İnstagram oldukça yaygın olarak kullanılan bir programdır. Bir çok özelliğe sahip olan instagram sürekli olarak kullanıcı sayısını arttırmaktadır. Kurulduğu zamandan beri sürekli rağbet gören bu program beraberinde bir çok sorun da getirmektedir. Bu sorunların bir kısmının çözümü için kullanıcılar hesap dondurma işlemi yapmaktadırlar.

İnstagram hesabınızı telefonunuz üzerinden uygulamayı kullanarak gerçekleştiremiyorsunuz. Bu işlem için masa üstü bilgisayarınızdan hesabınıza girerek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hesabınıza giriş yaptıktan ayarlar kısmından profili düzenle seçeneğini kullanınız. Daha sonra çıkan alandan hesabımı geçicici olarak kapat seçeneğini kullanarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sizlere daha sonraki adımda neden kapattığınız ile ilgili soru sorulmaktadır size uygun seçeneği işaretleyerek işlemi başlatabilirsiniz. Şifrenizle tekrar giriş yapıncaya kadar hesabınız dondurulacaktır. Giriş işlemi için şifrenizi tekrardan kullanmanız gerecektir.

İnstagram Şifremi Unuttum

İnstagram şifrenizi unuttuysanız problem değil. Kayıtlı e posta adresiniz üzerinden ya da sisteme girerken kaydettiğiniz telefon numaranız üzerinden kolayca bilgileriniz ile şifrenizi yenileyebilirsiniz. Mevcut şifrenizden farklı bir şifre oluşturmanız güvenliğinizi arttıracaktır. Şifre verirken karmaşık rakam ve harflerden kullanmanız şifrenizi sağlamlaştıracaktır.

İnstagram Müşteri Hizmetleri Numarası

İnstagram uygulaması için kullanılan aktif bir instagram çağrı merkezi müşteri hizmetleri iletişim numarası bulunmamaktadır. Telefon desteği yerine uygulama üzerinden bildirimde bulunabilirsiniz.

Öncelikle hesabınıza giriş yapınız

Instagram Yardım Merkezi
Instagram Yaşanan Sorunlar Hakkında Yazılar

Makaleler arasında bir çözüm bulamadıysanız mail ile instagram yetkililerine ulaşmanız mümkün.

Instagram Parola Resetleme

Instagram Çağrı Merkezi Mail Adresi
press@instagram.com

Instagram Çalınan Hesabı Geri Kurtarma
link

Yaşadığınız sorunlar için sayfa altında bulunan yorum ekle kısmından bizlere sorununuzu iletebilirsiniz. Lütfen adınızı ve eposta adresini eksiksiz bir şekilde giriniz. Konu altında cevaplarınızı yayınlamak ile birlikte mail olarak da sizlere bildirim göndermekteyiz.

Arama Terimleri: instagram iletişim bilgileri, instagram telefon no, instagram irtibat tel, instagram canlı destek, instagram müşteri temsilcisi, instagram şikayet hattı, instagram müşteri hizmetleri, instagram çağrı merkezi, instagram çağrı merkezi numarası, instagram müşteri hizmetleri numarası

1.311 Yorum

 1. Müşerref 2 Haziran 2018
 2. Hatice 6 Haziran 2018
 3. İlknur 20 Haziran 2018
  • Yönetici 21 Haziran 2018
   • burhan 12 Ocak 2019
 4. MERT 23 Haziran 2018
 5. Osman Koçlar 23 Haziran 2018
 6. Osman 23 Haziran 2018
 7. Sarii49_21 24 Haziran 2018
 8. S.Demirbaş 27 Haziran 2018
  • BG 4 Temmuz 2018
 9. Sevval Alp 2 Temmuz 2018
  • Yönetici 19 Temmuz 2018
 10. Sezer 10 Temmuz 2018
 11. sevda 10 Temmuz 2018
 12. isa_officiall_2 13 Temmuz 2018
 13. İsa 13 Temmuz 2018
 14. Ayse 10 Ocak 2019
 15. ulviye 11 Ocak 2019
 16. burhan 12 Ocak 2019
 17. Selin Ünye 20 Şubat 2019
 18. fatoş 24 Şubat 2019
 19. Zeynep altindal 29 Mart 2019

Yorum Yap