Gruppal Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gruppal Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gruppal çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Gruppal müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

2010 yılı Aralık ayından itibaren hizmet vermeye başlayan firma sadece online olarak işlemlerini gerçekleştirirken bunu da bir web sitesi üzerinden yapmaktadır. A grubu seyahat acentası belgesini alan firma çalışmalarına bu alanda devam etmiştir. Yani sadece seyahat ve turizm alanlarına odaklı olarak çalışan online platformudur.

Seyahat ile ilgili sayısız fırsatı bünyesinde bulunduran firma her geçen gün müşteri kitlesini arttırmaktadır. Yılların verdiği tecrübe ile elde ettiği deneyimi en iyi şekilde kullanmaktadır. Bunları uzman kadrosuyla yaparken tatil ve seyahat fırsatlarını en iyi şekilde sunmaktadır.

Gruppal Çağrı Merkezi Numarası

En kaliteli ve cazip seyahat fırsatlarını sunmayı misyon olarak benimseyen ve bunu yaparken de müşterilerinin karşısına en uygun fiyat ile çıkmayı hedeflemektedir. Türkiye’nin lider online seyahat platformu olma vizyonuna sahip olan firma bu sektörde oldukça mesafe katederek alanına en iyisi olma yolunda ilerlemektedir. Yurtdışı ve yurtiçi turlar ile birlikte kültür ve gemi turlarını sunan aynı zamanda da bu alanlarda danışmanlık yapan bir firmadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Gruppal müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Gruppal ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Gruppal çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Gruppal Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 532 20 10

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Gruppal çağrı merkezi numarasına 0850 532 20 10 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Gruppal İnternet Hizmetleri ve Turizm A.Ş.
Adres: Halaskargazi Cad. 85/8 Osmanbey / İstanbul
Telefon: 0850 532 20 10
Faks: 0850 532 20 40
E-posta: destek@gruppal.com
gruppal@hs03.kep.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Gruppal  iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Gruppal sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Gruppal iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Gruppal iletişim bilgileri, Gruppal telefon no, Gruppal irtibat tel, Gruppal canlı destek, Gruppal müşteri temsilcisi, Gruppal şikayet hattı, Gruppal müşteri hizmetleri numarası, Gruppal çağrı merkezi numarası, Gruppal iletişim numarası

Yorum Yap