Cigna Finans ve Emeklilik Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Cigna Finans ve Emeklilik Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Cigna Finans ve Emeklilik Müşteri Hizmetleri numarası var mı? Cigna Finans ve Emeklilik müşteri hizmetleri direk bağlanma, Cigna Finans ve Emeklilik müşteri temsilcisi direk bağlanma, Cigna Finans ve Emeklilik müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Cigna Finans ve Emeklilik Müşteri Hizmetleri

Bireysel emeklilik sistemiyle birlikte finans ve emeklilik hizmetleri alanında sıkça duymaya başlanan şirketlerden birisi olan Cigna Finans ve Emeklilik şirketi, 2007 yılında kurulmuştur. Türkiye’ nin bankacılık sektöründeki en önemli kuruluşlarından birisi olan QNB Finansbank ile dünyanın en büyük ve en saygın sigortacılık şirketlerinden birisi olan Cigna tarafından kurulmuştur. 99.99% hissesiyle direkt olarak QNB Finansbank iştiraki olarak kurulmuş olsa da 2012 yılında 51% oranına denk gelecek kadar hissesi Cigna Nederland Gamma B.V. şirkete devredilmiştir. Böylelikle yarı milli sermaye ile finans, sigortacılık ve emeklilik alanında faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. Türkiye’ de son derece yoğun şekilde tercih edilen sigorta şirketlerinden birisi olan Cigna Finans ve emeklilik müşteri hizmetleri ile her konuda tüketiciye destek oluyor.

Türkiye’ nin 81 iline ulaşan geniş hizmet ağıyla, en geniş hizmet kapsamına sahip olan Türkiye’ deki sigorta şirketlerinden birisi olan Cigna Finans ve Emeklilik, etkin bir şekilde hizmet veriyor. QNB Finansbank’ ın Türkiye’ deki finans sektörüne ve hizmetlerine ilişkin, Cigna’ nın ise uluslararası sigortacılık hizmetleri alanındaki deneyimlerinin bir araya geldiği bir hizmet yelpazesi ile Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) başta olmak üzere tüm sigortacılık hizmetleri alanında faaliyet gösteriyor. Bireysel ürünleri ve kurumsal ürünleri ile her alandaki sigorta ve finans hizmetlerine ilişkin yanıt veriyor. Bireysel müşterilerine yönelik olarak “Ferdi Kaza Sigortası”, “Hayat Sigortası” ve “Bireysel Emeklilik” üst başlıklarında hizmetler sunuyor. Kurumsal müşterilerine yönelik ise “Otomatik Katılım”, “Grup Emeklilik”, “Grup Hayat Sigortası”, “Grup Ferdi Kaza Sigortası” üst başlıklarında hizmet veriyor. Bu hizmetlere ilişkin olarak bilgi almak isteyen tüketiciler Cigna Finans ve Emeklilik müşteri hizmetleri numaraları aracılığıyla destek ve bilgi alabiliyor.

Cigna Finans ve Emeklilik Şikayet

Cigna Finans ve Emeklilik şirketinin hizmet yelpazesinde yer alan tüm ürünler ve genel hizmetleri ile iligli olarak bilgi almak istendiğinde veya herhangi bir sorun yaşandığında şikayet oluşturulabiliyor. Tüm tüketiciler kolay bir şekilde Cigna Finans ve Emeklilik firmasının çağrı merkezini arayarak, şikayetlerini oluşturabiliyor. Son derece dinamik ve tecrübeli hizmet yapısı sayesinde çok kısa zaman dilimleri içerisinde tüketicilerden gelen Cigna Finans ve Emeklilik şikayet bildirimlerine geri dönüşler sağlanıyor. Bu şekilde şirketin finans ve emeklilik hizmetlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanılabiliyor.

Cigna Finans ve Emeklilik Telefon Numarası

Türkiye’ nin en büyük ve en yüksek işlem hacimli finans ve sigorta şirketi olan Cigna Finans ve Emeklilik telefon numarası aracılığı ile tüketicilerine dinamik çözümler sağlıyor. Bu çerçevede de Cigna Finans ve Emeklilik şirketinin 7/24 faaliyet gösteren “0850” sistemli çağrı merkezi numarası üzerinden direkt olarak müşteri temsilcileriyle görüşme gerçekleştirilebiliyor. Bu çerçevede de Cigna Finans ve Emeklilik şirketi çağrı merkeziyle görüşme gerçekleştirebilmek için mobil ve sabit hatlardan, mevcut tarifeyle ücretlendirilecek şekilde 0850 222 0 860 numaralı, çağrı merkezine başvuru gerçekleştirilebiliyor.

Bu çağrı merkezi numarası yanı sıra Cigna Finans ve Emeklilik telefon numarası seçenekleri arasında genel müdürlük numarası da yer alıyor. Bu kapsamda tüketiciler son derece pratik bir şekilde Cİgna Finans ve Emeklilik genel müdürlük telefon numarası olan 0216 468 03 00 ile müşteri temsilcileriyle ve yetkili kişiler ile direkt görüşme gerçekleştirebiliyor. Çağrı merkezinde 7/24 hizmet veriliyor olmasına karşın genel müdürlük telefon numarası üzerinden yapılan aramalarda, yetkili kişilerle görüşme gerçekleştirilebilmesi için çalışma saatleri içerisinde arama gerçekleştirilmesi gerekliliği bulunuyor. Bununla birlikte bölge temsilcilikleri aracılığı ile de ürün ve hizmetleriyle ilgili destek alınabiliyor.

Cigna Finans ve Emeklilik Şikayet İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 222 0 860

Cigna Finans ve Emeklilik Müşteri Hizmetleri Mail
info@cignafinans.com.tr

Cigna Finans ve Emeklilik İletişim Adresi
Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş.
Barbaros Mah. Kardelen Sok. Palladium Tower
No:2 Kat 28-29
34746 Ataşehir / İstanbul

Arama Terimleri: cigna finans ve emeklilik şikayet, cigna finans ve emeklilik müşteri hizmetleri, cigna finans ve emeklilik müşteri temsilcisi, cigna finans ve emeklilik telefon numarası, cigna finans ve emeklilik irtibat tel

Yorum Yap