Kargoist Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kargoist Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kargoist çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kargoist müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Kargoist şikayet hattına erişebilirsiniz. Kargoist müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kargoist Çağrı Merkezi Numarası

Kargo hizmetlerinin hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılıyor olması oldukça önemlidir. Özellikle bazı evrakların ve belgelerin 24 sat içinde ulaşması gerekebilir. Kargoist, gün içi teslim, geri dönüşümlü dağıtım hizmeti, şehir içi kargo hizmetleri ile müşterilerinin yanındadır. İstanbul içinde taşımacılık hizmetlerini sunan firma; küçük, büyük, orta ölçekli gönderileri zamanında teslim ve doğru adrese ulaşım fırsatını müşterilerine sunmaktadır. Kendi filosundan hariç, başka kargo şirketlerinin taşıyıcı filoları ile çalışarak kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Uygun fiyatlarla birlikte kargo hizmeti almak isteyenler firmanın avantajlarından faydalanabilirler. Çağrı merkezi numaraları da bulunmakta olup müşteri temsilcilerini arayarak ayrıntılı bilgiye ulaşabilmeniz mümkündür.

Kargoist çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Kargoist Müşteri Hizmetleri Numarası

Kargoist ile kuryeyi evinize ya da iş yerinize çağırarak gönderilerinizi teslim edebilirsiniz. Kargolarınızın durumunu öğrenmek için kargo sorgulama seçeneği ile gönderileriniz hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Ne zaman yola çıktı teslim edildi mi edilmedi mi gibi bilgiler kargo takiple elde edilmektedir. Firma büyük şehirlerde hizmet vererek şehir içi kargo konusuna oldukça fazla hız da kazandırmıştır. İstanbul’dan başka Ankara, Antalya, Adana, İzmir, Bursa ve daha birçok şehirde şubeleri bulunmaktadır. Kargolarını hasar görmeden güvenli bir şekilde ulaştırmak isteyenler müşteri hizmetlerini arayarak taleplerini bildirebilirler. 0850 477 34 74 numaralı müşteri hizmetlerini arayabileceğiniz gibi; internet sitelerinde bulunan iletişim formunu doldurarak da mesajınızı gönderebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Kargoist müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Kargoist Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kargoist sizlerin kargolarının iletilmesinden başka büyük alışveriş sitelerinin kargolarını da sizlere ulaştırmaktadır. E ticaret ile gerçekleştirilen alışverişlerde size ürününüzü zamanında teslim etmektedir. Satın almış olduğunuz birçok markaların ürünlerini kargo firmasının kuryeleri sayesinde güvenle teslim alabilirisiniz. Direkt bağlantı kurmak isteyen kişiler çağrı merkezlerini arayabildikleri gibi sosyal medya hesaplarından da firmaya ulaşım sağlayabilirler.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Kargoist müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Kargoist Şikayet Hattı

Kargoist hizmetlerinden şikayetçi olanlar, kargosu vaktinde gelmeyenler, hasarlı teslimat alanlar bu konularla ilgili şikayetlerini bildirebilirler. Hizmet kalitesinden memnun kalmayan kişiler şikayetlerini firmaya sunabilirler. Bütün şikayetler değerlendirilip çözümü de müşterilerine sunulmaktadır. Aynı zamanda taşıyıcı olmak isteyenler iş başvurusunu internet sitesinde bulunan formu doldurarak gerçekleştirebilirler. İş şartları da sizlere sunulmaktadır. Uygun olduğunu düşünen kişiler taşıyıcı da olabilirler.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kargoist müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Kargoist şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Kargoist Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 477 34 74

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kargoist çağrı merkezi numarasına 0850 477 34 74 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

İletişim ve İrtibat Adresi : İkitelli OSB mah. Giyim Sanatkarları 1/A Blok Sok. Giyim Sanatkarları Ticaret Mer 1/A Blok No:1/A Blok İç Kapı No: 411 BAŞAKŞEHİR/İSTANBUL

Telefon Numarası : 0850 477 34 74

Arama Terimleri: Kargoist iletişim bilgileri, Kargoist telefon no, Kargoist irtibat tel, Kargoist canlı destek, Kargoist müşteri temsilcisi, Kargoist şikayet hattı, Kargoist müşteri hizmetleri numarası, Kargoist çağrı merkezi numarası, Kargoist iletişim numarası, Kargoist çağrı merkezi, Kargoist müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. GONCA 25 Ekim 2022

Yorum Yap