Gratis Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Gratis Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Bu makalemiz Gratis açılış saati kaçta? Gratis kapanış saati kaçta? Gratis çalışma saatleri gibi konularda okuyucularımıza bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.

Gratis Çalışma Saatleri

Sedes Holding tarafınca ilk olarak 20’ye yakın mağazası ile birlikte açılmış olan Gratis markası, kozmetik ve bakım sektöründe öncü markalardan birisi olmayı kısa süre içerisinde başarmıştır. Özellikle bayanların ciddi anlamda ziyaret ettiği ve tavsiye etmiş olduğu Gratis mağazalarında saç bakım ürünleri, cilt bakım ürünleri, parfüm ve deodorant gibi çok sayıda temel ürünler bulunmaktadır.

Ülkemizde de hızla büyüyen ve geniş müşteriye sahip olan Gratis, yaklaşık olarak 76 şubesi ile birlikte çoğu yerleşim birimlerinde kolay ulaşılabilir olma özelliğine sahip olan markaların başında yer almaktadır. Daha çok İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve Adana gibi büyükşehirlerde mağazaları bulunan Gratis, bunun yanı sıra küçük şehir ve semtlerde açmış olduğu mağazaları sayesinde de milyonlarca müşteriye sahip olmayı başarmıştır. Kadınların günlük hayatta en önem verdikleri konulardan birisi de kişisel temizlik ve bakımlarıdır. Yüz güzelliğinin yanı sıra farklı vücut bölgelerine de oldukça özen gösteren bayanlar, doğal ürünler kullanarak, cilt ve yüzlerinin daha genç olmasını, aynı zamanda da güzelliklerinin daha ön planda olmasını istemektedir.

Söz konusu olan ihtiyaçlar nedeni ile sıkça kadınların ziyaret etmiş olduğu Gratis mağazaları, kadın müşterilerin yanı sıra erkek müşteriler içinde çeşitli ürün ve bakım setlerini sunmaktadır. Ancak Gratis mağazaları, şubelerini belirli saat dilimleri içerisinde açık tutmakta ve müşterilerin belirlenmiş olan saat dilimleri arasında mağazaları ziyaret ederek, istedikleri ürünlere kolay şekilde sahip olabilmesini istemektedir. Bahsedilen durumlar nedeni ile vatandaşlar tarafınca Gratis mağaza ve şubelerinin hangi günlerde açık olduğu, hangi günlerde kapalı olduğu, sabah ilk açılış saatleri ve akşam kapanış saatleri hangisi tarzındaki konular ciddi anlamda merak konusu olmaktadır. Gelişen teknoloji sayesinde bakım ve temizlik ürünlerine internet üzerinden de sahip olmanıza imkân tanımakta olan Gratis şirketi, özel gün ve zamanlarda yapmış olduğu yüksek indirim ya da kampanyalar sayesinde, müşteri sayısını 2 katına çıkarmayı başarmıştır. Alışveriş merkezi dışındaki şubeler ile hizmet sunan Gratis mağazaları ilk olarak sabah saat 09:00 sularında açılmakta ve akşam ise 21:00’da kapanmaktadır. Alışveriş merkezinde Gratis mağazaları ise sabah 10:00’da açılmakta ve kapanı saatleri ise akşam 22:00 olarak görülmektedir.

Gratis Açılış Saati
09:00
10:00 (AVM)

Gratis Kapanış Saati
21:00
22:00 (AVM)

Gratis Çalışma Saatleri
09:00-21:00
10:00-22:00 (AVM)

Gratis müşteri hizmetleri adlı makalemizi de okuyabilirsiniz.

Arama Terimleri: Gratis açılış saati, Gratis kapanış saati, Gratis çalışma saatleri, 2019

Yorum Yap