erhan-celik-ile-ana-haber-cagri-merkezi-numarasi

Erhan Çelik ile Ana Haber Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Erhan Çelik, uzun yıllardır çeşitli televizyon kanallarında haber sunuculuğunu yapan gazetecidir. Erhan Çelik, şuanda ise TRT1 ekranlarında ana haber bülteninin sunuculuğunu yapmaktadır. Ülkemizin ilk ve devlete bağlı olan tek televizyon kuruluşu olan TRT’nin en çok sevilen ve gözde kanalı TRT1 ekranlarında haber bülteni sunumunu yapan Erhan Çelik, sevilerek izlenmektedir.

Haftaiçi her gün 18.30’da TRT1 ekranlarında yayımlanan Erhan Çelik ile Ana Haber, ülkemizin gündemini oluşturan önemli haber ve olayları, son dakika gelişmelerini, dünyada önemli olan haberleri güncel ve detaylı bir biçimde izleyenleriyle buluşturmaktadır.

Erhan Çelik ile Ana Haber’in 0530’lu bir Whatsapp ihbar hattı numarası bulunmaktadır. Bu numaradan anlık olarak başınıza gelen, tanıklık ettiğiniz bir olayı veya haberi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Erhan Çelik ile Ana Haber Whatsapp İletişim Telefon Numarası
0530 662 05 62

Arama Terimleri: erhan çelik ile ana haber iletişim bilgileri, erhan çelik ile ana haber telefon no, erhan çelik ile ana haber irtibat tel, erhan çelik ile ana haber canlı destek, erhan çelik ile ana haber müşteri temsilcisi, erhan çelik ile ana haber şikayet hattı

2 Yorum

  1. Adem demirden engeli zihinsel 19 Ocak 2018
    • Adem demirden engeli zihinsel 19 Ocak 2018

Yorum Yap