Anadolu Bank Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Anadolubank Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Bu makalemiz Anadolubank açılış saati kaçta? Anadolubank kapanış saati Kaçta? Anadolubank çalışma saatleri gibi konularda okuyucularımıza bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.

Anadolubank Çalışma Saatleri

Türkiye’de ilk olarak 1997 yılında HABAŞ Grubu tarafınca satın alınarak hizmet vermeye başlamış olan Anadolubank, ilerleyen zamanlarda kendini geliştirmiş ve farklı şehirlerimizdeki açmış oldukları şubeler ile daha da fazla müşterilere hitap etmeyi başarmıştır. İlk olarak 3 adet şubesi ile hizmet vermek adına kurulmuş olan banka, temel bankacılık ve perakende bankacılık alanlarındaki çalışmalarına yer vermiştir. Günümüzde yaklaşık olarak 27 ilde şubeleri bulunan Anadolubank, her geçen gün şube sayısını daha da artırma düşüncesi ile çalışmalarına yön vermektedir. Ülkemiz sınırlarında şuan itibari ile 120’ye yakın şubesi bulunan bankada aynı zamanda 2 binden fazla personel aralıksız olarak hizmet sağlamaktadır. Kobi desteği ile birlikte yola çıkmış olan banka, aynı zamanda ülkemizdeki yatırımları ve yenilikçi adımları sayesinde, ekonominin gelişmesine de yüksek oranda katkıları bulunan bankalardan birisi olmayı başarmıştır. Kişiye özel ya da esnafa özel kredileri de sorunsuz olarak yerine getirmeyi başarmış olan banka, tatil ve ihtiyaç gibi krediler içinde ayrıcalıklı hizmetleri gerçekleştirmektedir. Kocaeli, Konya, Manisa, Antalya, Ankara ve İstanbul gibi şehirlerde şubesi yer alan banka, çalışma saatlerini bir düzen içerisinde belirlemiş ve bu saatlere göre halka açık olarak hizmeti benimsemiştir.

Daha çok kredi çekmek ve hesap açtırmak isteyen kişiler tarafından ziyaret edilen Anadolubank için çalışma saatlerinin bilinmesi adına kaçta açıldığı ve kapanı saatinin kaç olduğu gibi sorular sıkça sorulmaktadır. Türkiye’de hizmet sağlayan diğer banka şirketlerinde olduğu gibi Anadolubank, bünyesinde de sadece hafta içi şubeler açıktır. Hafta sonları yani Cumartesi ve Pazar günü herhangi bir şekilde açık olmayan bankanın sabah ilk açılış saati ise 09:00’dur. Öğlen 12:30’a kadar açık olarak hizmet veren Anadolubank şubeleri, daha sonra 12:30 ile 13:30 saatleri arasında öğle molası vermektedir. Verilen molanın ardından saat 13:30 itibari ile yeniden müşterilere açılan Anadolubank’ın gün içerisindeki son kapanış saati ise 17:00 olarak bilinmektedir. Ramazan bayramı ve kurban bayramlarında kapalı olan Anadolubank, bunun yanı sıra ülkemizdeki milli bayramlar arasında gösterilen 23 Nisan ve 29 Ekim gibi günlerde de açık şube bulunmamaktadır.

Anadolubank Açılış Saati
09:00

Anadolubank Kapanış Saati
17:00

Anadolubank Çalışma Saatleri
08:30-12:30
13:30-17:00

Anadolubank müşteri hizmetleri konumuzu inceleyebilirsiniz.

Arama Terimleri: Anadolubank açılış saati, Anadolubank kapanış saati, Anadolubank çalışma saatleri, 2019

Yorum Yap