Göknet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Göknet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde Göknet çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi vereceğiz. Bu iletişim numarasından Göknet ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Göknet Müşteri Hizmetleri Numarası

2014 Yılında Türkiye Telekominikasyon sektörüne alternatif hizmet olarak bireylerin ve kurumların hizmet farklılığı istekleri doğrultusunda makul fiyatlara kaliteli bir hizmet sağlamak amaçlı kurulmuş İnternet Servis Sağlayıcı operatördür.

Hizmet sunmuş olduğu lokasyonlarda Bayi portföyleri , geniş Teknik servis ağı ve destek hizmetleri ,Firma içeriğinde Çağrı Merkezi hizmetleri sunan , sunmuş olduğu hizmetler ile kullanıcı ve hizmet isteklerini en hızlı ve kaliteli biçimde sunmak ve geliştirmek en önemli hedef ölçütleridir.

Hizmetimiz ülke genelinde muhtelif noktalarda, yüksek hızda internet erişimi sağlamak amacıyla 5809 sayılı Elektronik Haberleşme Kanunu ve ilgili yönetmelikleri kapsamında yetkilendirilerek bireysel ve kurumsal abonelere faaliyet gösteren elektronik haberleşme işletmecisidir.

İleri seviyedeki teknoloji ve gelişen Telekomünikasyon sektöründe lider bir firma olarak abonelere ve hizmet isteklerine hızlı dönüş sağlayan, hizmet odaklı, yenilikçi, genç ve hareketli ekipleriyle sürekli çözüm odaklı, firma içeriğinde abone odaklı makul fiyatlı kampanyalar, yüksek hız seviyelerinde erişim, hizmet lokasyonlarında bedava yöntem servis hizmeti, çağrı merkezi gibi sektörel birçok hizmeti talepler doğrultusunda abonelerine sunan yenilikçi bir firma olarak sektörde isminden söz ettiren ve önceliği hizmet odağı olan İnternet Servis Sağlayıcı bir kuruluştur.

Kalite standartlarından ödün vermeden yaptıkları çalışmalardan ötürü de kazanç sağlayan firma, alanında uzman ekibiyle çalışmasına devam etmektedir. Kalitesinden ödün vermeden yaptıkları çalışmalar sayesinde sizlerin memnuniyeti için çalışmalarına devam etmektedir. Diğer firmalar arasında adını en üst listelere yerleştiren Göknet teknolojinin gelişen yüzüne uyum sağlayarak müşterilerini arttırmaya devam etmektedir. Kaliteli çalışmaları ve müşteri odaklı hizmetleriyle kendini geliştiren Göknet zamanla en iyi firma olacaktır.

İstediğiniz kurulum gerçekleşmediği takdirde itiraz hakkınız veya geri iade etme hakkınız bulunmaktadır. Online erişim hattı ve müşteri hizmetleri sayesinde anında ulaşabilirsiniz.

Göknet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 8 460

Göknet Telefon Numarası
0800 314 00 13

Göknet Faks Numarası
+90 312 474 05 70

Göknet Adres
Y.Öveçler Mahallesi – Cevizlidere Caddesi – No:7/A
Çankaya – ANKARA – Türkiye

Arama Terimleri: göknet çağrı merkezi, göknet iletişim, göknet müşteri hizmetleri, göknet telefon numarası, göknet şikayet hattı, göknet müşteri hizmetleri numarası, göknet şikayet

Yorum Yap