Ritzy Teknik Servis Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ritzy Teknik Servis Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde Ritzy Teknik Servis çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi vereceğiz. Bu iletişim numarasından Ritzy Teknik Servis ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Ritzy Teknik Servis Müşteri Hizmetleri

Tüm telefon, tablet ve elektronik cihazların teknik servisi olan Ritzy Teknik Servis, teknolojinin asistanlığı görevine devam etmektedir. Uzman kadrosuyla hizmet vermeye devam eden teknik servis, piyasadaki diğer servislere göre en iyisi olmaya özen göstermektedir. Müşteri odaklı, güvenilir, hızlı ve saygılı bir şekilde sektörün diğer tüm markalarına örnek olan, kaliteli servis anlayışını daima ön plana çıkaran, garanti ve yapım süreçlerini en kısa süreye indiren servis, en yeni teknolojilere sahip bir alt yapıyla kurulmuştur.

Profesyonel kadrolarında, üst yönetimde dahil tüm çalışanlara ayrı bir özveri gösteren servis, iş sağlığı ve güvenliği konusunda gereken bilince sahip olunması konusunda ve iş kazaları, meslek hastalıkları önlenebilir inancıyla çalışmalarına devam etmektedir.

Çalışmalarının sürekliliği adına belirli bir sistem kurmuş, tüm çalışanlarını iş sağlığı ve güvenliği konusunda bilinçlendirmiş ve bu kurallara uymalarını sağlamaya çalışmıştır.

Sürekli gelişmeyi hedef alan, doğaya saygılı olan servis çevre yönetim sistemine de oldukça uyum sağlıyor. Çevreye olan olumsuz etkilerini en aza indirebilmek için gereken önlemleri almak, işlerinin ayrılmaz bir parçası. İş ortakları tarafından benimsenen kalite politikalarını değerlendirip, şayet beklentilerini maksimum düzeyde karşılıyorsa gerekli çalışmalara başlarlar.

Bimeks, Vatan, Şengüller, Gittigidiyor, Vodafone,Metro, Migros, Kipa, Bim gibi piyasaya adını altın harflerle yazdırmış tüm mağazalar iş ortaklarıdır. Kaliteli mağazalarla çalışmaları, Ritzy Teknik Servis’in de kaliteli olduğunu gözler önüne serer.

Teknoloji dünyasının onarımını kısa sürede gerçekleştiren, sizlere en iyi hizmeti vermek için uğraşan ve bu süreçte kalitesinden odun vermeyen Ritzy günden güne kendini yenileyerek, teknik servisler içinde en iyisi olmayı başarmıştır.

Tecrübeli uzman kadrosuyla teknolojide çığır açan servis, son zamanlarda yaptığı yeniliklerle adını duyurmuştur. 12 dakikada akıllı telefonları şarj etme özelliği çoğu kişinin işine yarayacak bir yeniliktir. Ayrıca servise verdiğiniz telefonları kolaylıkla takip edebilirsiniz. İster müşteri olun isterse bayi. Artık tüm her yerden ulaşabileceğiniz üyelik merkezi sayesinde cihazınızı takip edebilirsiniz.

Genel merkezi İstanbul’da olmakla beraber İzmir ‘de de şubeleri mevcuttur. İletişime geçmek için sitelerine giriş yapabilir veya genel merkeze mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

Ritzy Teknik Servis Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
(0850) 800 18 96

Ritzy Teknik Servis Mail Adresi
info@ritzyteknikservis.com

Arama Terimleri: ritzy teknik servis çağrı merkezi, ritzy teknik servis iletişim, ritzy teknik servis müşteri hizmetleri, ritzy teknik servis telefon numarası, ritzy teknik servis şikayet hattı, ritzy teknik servis müşteri hizmetleri numarası, ritzy teknik servis şikayet

3 Yorum

  1. osman çetinkaya 1 Mayıs 2021
  2. Abdulvahap 18 Eylül 2021
  3. Melahat 10 Aralık 2021

Yorum Yap