Gloria Jean's Coffee Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gloria Jean’s Coffee Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gloria Jean’s Coffee çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Gloria Jean’s Coffee müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Gloria Jean’s Coffee şikayet hattına erişebilirsiniz. Gloria Jean’s Coffee müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Gloria Jean’s Coffee Çağrı Merkezi Numarası

Gloria Jean’s Coffee, dünyanın önde gelen perakende kahve satıcılarındandır. Amerika Birleşik Devletleri’nin Chicago şehrinde kurulan firma zaman içerisinde işleri büyütmüş ve büyük bir şirket haline gelmiştir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde ve Türkiye’nin büyük şehirlerinde de şubeleri bulunmaktadır. Kurulduğu ilk günden itibaren itibarını ve ağını sürekli yükselten ve geliştiren firma bugün dünya üzerindeki 50’den fazla ülkede bulunan yaklaşık 1200 şubesi ile kahve severlerin gözdesidir.

Kahve sevdalılarının firmayla iletişime geçmesi, öneri, görüş ve eğer varsa şikayetlerini bildirmesi için firmanın bir çok iletişim kanalı bulunuyor. Müşterilerinden gelen görüşleri duymak, değerlendirmek için bir telefon numarasına sahip olan firma bu telefon numarasından gelen aramaları oldukça ciddiye alıyor ve görüşmeler son derece samimi bir üslupta gerçekleştiriliyor. Bunun yanı sıra telefon numarası üzerinden ulaşmak istemeyen müşterileri için bir de mail adresine sahip olan firma, bu mail adresine gelen maillere oldukça hızlı dönütler sağlıyor. Ayrıca YouTube, Instagram, Twitter ve Facebook gibi sosyal ağlarda da hesabı bulunan firma, müşterilerinin kolaylıkla ve hızlıca görüşlerini bildirebilmesi için elinden geleni yapıyor.

Gloria Jean’s Coffee çağrı merkezi numarası 0850 532 56 78 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gloria Jean’s Coffee Müşteri Hizmetleri Numarası

En kaliteli kahveyi en uygun fiyatlara tüketiciye ulaştırmayı hedefleyen firma, bu anlayışı ile bütün müşterilerinin takdirini kazanmaktadır. Kahve deyince akla gelen firmaların başında gelen bu firmanın başarısı tesadüf değildir. Müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmak için elinden geleni yapan firmanın bunu sağlamak için birçok hizmeti vardır.

İçerisinde her türlü kahve ve seçeneklerini bulabileceğiniz firma sektörün önde gelenlerinden olmaya daha uzun yıllar devam edecek gibi gözüküyor. Müşterilerini ve müşterilerinden gelen geri bildirimleri oldukça önemseyen firma iletişime oldukça önem veriyor. Başarısını büyük ölçüde kahve ve müşterileriyle kurduğu iyi iletişime sahip olan firma için, bu anlayışı sürdürmek bir hayli önemli gözüküyor. Ürünleri ile tüm kahve gurmelerini ve sevdalılarını tatmin etmeyi başaran firma buna rağmen her geçen gün ürünlerinin ve verdiği hizmetin gelişmesi yolunda adımlar atıyor ve atmaya da devam edecek gibi gözüküyor.

Firmaya ulaşabileceğiniz pek çok yöntem bulunmakta. Bunlardan birisi de telefon hattı. Firmaya 0850 532 56 78 adlı numaradan ulaşabilir ve çağrı merkezine bağlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra 0212 356 36 20 ve 0212 356 36 50 numaraları ile de genel merkez telefon hattına bağlanabilirsiniz. Ayrıca firmaya ulaşıp öneri, görüş ve fikirlerinizi paylaşabileceğiniz yöntemlerden birisi de mail sistemi. Firmaya info@gloriajeans.com.tr adlı adresten mail yoluyla da ulaşmanız mümkün ve oldukça kolay.

Gloria Jean’s Coffee müşteri hizmetleri numarası 0850 532 56 78 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gloria Jean’s Coffee Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firma müşterileri ve müşterilerinin kendileri ile iletişimini kolaylıştırması için birçok iletişim ağında bulunuyor. Firmaya ulaşmanın yollarından birisi de sosyal medya hesapları. Twitter üzerinde GJCsTurkey kullanıcı ile bulunmaktalar. Instagram’da da yine aynı şekilde arama bölümüne gjcsturkey yazmanız firmaya ulaşmanız için yeterli olacaktır. Facebook üzerinde ise firma adını arama bölümüne yazmanız sizi firmaya ulaştıracaktır. Ayrıca bir YouTube hesabı da bulunan firmaya YouTube üzerinden tıpkı Facebook’daki gibi firma adını yazarak ulaşmanız mümkün.

Gloria Jean’s Coffee müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 532 56 78 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gloria Jean’s Coffee Şikayet Hattı

Müşteri memnuniyetini esas alan işlerde bulunmayı kendine bir görev edinmiş firmanın, müşterilerin olası şikayetlerini ve önerilerini dinlemek için de çeşitli servisleri var. Müşterinin sorunuyla doğrudan ilgilenen firma bu süreçte son derece çözüm odaklı çalışmakta. Özellikle müşteri için süreci olabildiğince kolaylaştırma çabası içinde olan firma sayesinde bu süreç müşteri açısından oldukça rahat  ve stressiz geçiyor.

Gloria Jean’s Coffee şikayet hattı 0850 532 56 78 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Gloria Jean’s Coffee müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Gloria Jean’s Coffee şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Gloria Jean’s Coffee Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 532 56 78

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Gloria Jean’s Coffee çağrı merkezi numarasına 0850 532 56 78 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Urban Kahve Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Adres : Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Maya Akar Center (B Blok) No:102 Kat:19 İç kapı No:74 Şişli / İstanbul
E-Posta : info@gloriajeans.com.tr
Telefon : 0850 532 56 78

Arama Terimleri: Gloria Jean’s Coffee iletişim bilgileri, Gloria Jean’s Coffee telefon no, Gloria Jean’s Coffee irtibat tel, Gloria Jean’s Coffee canlı destek, Gloria Jean’s Coffee müşteri temsilcisi

Yorum Yap