Kahve Dünyası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kahve Dünyası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kahve Dünyası Müşteri Hizmetleri numarası var mı? Kahve Dünyası müşteri hizmetleri direk bağlanma, Kahve Dünyası müşteri temsilcisi direk bağlanma, Kahve Dünyası müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kahve Dünyası Müşteri Hizmetleri Numarası

Kahve Dünyası, Türkiye’ nin en büyük kahve zincirlerinden birisi haline gelen ve Türkiye’ nin onlarca ilindeki kahve mağazaları ile hızla büyümeye devam ediyor. 2004 yılında ilk mağazasını İstanbul’ un Eminönü semtinde açmış olan Kahve Dünyası, hızlı büyüme kaydederek, sektöründeki en değerli markalardan birisi haline gelmeyi başarmıştır. Bu nedenle de günümüzde oldukça yüksek günlük satış hacimlerine sahip olan Kahve Dünyası markası, birbirinden farklı şekillerde harmanladığı kahve ürün grupları ile hızlı ve kaliteli bir kahve tüketimi fırsatı sunuyor.

Dünyaca ünlü büyük rakiplerinin karşısında çok hızlı bir şekilde büyüme kaydederek, tüketicinin en çok tercih ettiği zincirlerden birisi haline gelen Kahve Dünyası markası, zengin ürün yelpazesi ile kahvenin her şeklinde tutkun olan tüketicilere yanıt veriyor. Maksimum seviyede müşteri memnuniyeti odağındaki hizmet anlayışı ile tüm mağazalarını kendisi açıyor. Bu gibi kaliteli odağındaki hizmet anlayışına sahip olması ile birlikte müşteri ilişkilerinde de dinamik yapı için Kahve Dünyası müşteri hizmetleri departmanı bulunuyor.

Günümüzde Türkiye genelinde tam 34 farklı şehirdeki kahve mağazaları ile faaliyet göstermekte olan Kahve Dünyası markası 2011 yılında ise sektöründeki gelişimini yurtdışı mağazasıyla taçlandırdı. Bu şekilde uluslararası ölçekte kahve sektörüne başarılı bir şekilde giriş yapan Kahve Dünyası’ nın yurtdışındaki ilk mağazası ise İngiltere’ nin başkenti Londra’da açılmıştır. Türkiye ile birlikte dünya genelinde İngiltere, Suudi Arabistan, Romanya ve Kuveyt gibi ülkelerinde yer aldığı 180’ i aşkın mağazasıyla faaliyet gösteriyor.

Ayrıca satış noktaları ile birlikte Kahve Dünyası markasının dünya genelinde toplam 450’ yi aşkın noktada satışı bulunuyor. Bu şekilde her geçen gün hedef kitlesini ve ulaşabildiği tüketici sayısını hızlı bir şekilde arttırmaya devam ediyor. Bu durumda her geçen gün popülaritesini arttırmasını sağlıyor. Aynı zamanda da Kahve Dünyası müşteri hizmetleri departmanı ile de hızla büyüyen hizmetleri ve yanı sıra zengin ürün yelpazesi ile ilgili olarak ihtiyaç duyulan her konuda profesyonel destek sağlamaktadır.

Kahve Dünyası Şikayet Hattı

Hem Türkiye’ de hem de dünyada faaliyet göstermekte olan mağazaları ile tüketicilere eşsiz ve lezzetli kahve tüketim fırsatı sunmakta olan Kahve Dünyası markasının bu ürün ve hizmetlerine ilişkin yaşanan sorunlar için ise Kahve Dünyası şikayet imkanı bulunuyor. Kolay ve hızlı bir şekilde Kahve Dünyası çağrı merkezi departmanı aracılığı ile her türlü konudaki şikayeti ilgili birimlere iletebilme imkanı bulunuyor. Bu şekilde yapılan bildirimlerde dinamik müşteri ilişkileri sistemi kapsamında çok kısa zaman dilimleri içerisinde geri dönüş sağlamaktadır. Bu şekilde her türlü sorunun çok kısa zaman dilimleri içerisinde giderildiği kaliteli bir hizmet alabilmeleri sağlanabilmektedir.

Kahve Dünyası Telefon Numarası

Zengin ürün yelpazesine sahip olan ve uluslararası ölçekte faaliyet göstermekte olan Kahve Dünyası markasının müşteri temsilcileri ile görüşme gerçekleştirmek isteyen tüketiciler için Kahve Dünyası telefon numarası bulunuyor. Alanında uzman ve tecrübeli teknik müşteri temsilcilerinin görev aldığı Kahve Dünyası çağrı merkezi numarası ise “0850” sistemlidir. Kahve Dünyası Müşteri Hattı olarak isimlendirilen bu servise ulaşabilmek için tüm sabit ve mobil hat numaraları üzerinden 0850 393 70 70 telefon numarası aranabilmektedir.

Bu Kahve Dünyası Müşteri Hattı yanı sıra İstanbul’da bulunan Kahve Dünyası genel merkez numarası olarak 0212 244 07 00 numarası da her türlü istek, öneri ve şikayet bildirimi için kullanılabilmektedir. Kahve Dünyası telefon numarası seçeneklerinden birisi aranarak, her türlü konuda destek alabilme imkanı bulunuyor. Bu sayede de her açıdan son derece yüksek müşteri memnuniyeti oluşturulabiliyor.

Kahve Dünyası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 393 70 70

Kahve Dünyası İletişim Mail Adresi
info@kahvedunyasi.com

Arama Terimleri: kahve dünyası iletişim bilgileri, kahve dünyası telefon no, kahve dünyası irtibat tel, kahve dünyası müşteri temsilcisi, kahve dünyası şikayet hattı, kahve dünyası müşteri hizmetleri

Yorum Yap