Mavi Jeans Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Mavi Jeans Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mavi Jeans Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türk asıllı olan Mavi kot ürünleriyle bilinen tekstil firmasıdır. 1991 yılında İstanbul’da açılmış olan Mavi dünyada bir çok noktada hizmet vermektedir.

Özellikle genç bayan ve erkeklerin tercih ettiği kot modasında bir numara olan Mavi her yaş grubuna hitap eden ürünlere sahiptir.

Kotun en güzel halini mavi de bulabilme imkanınız vardır. Uygun fiyatlarıyla diğer kot markalarına taş çıkartan Mavi jeans reklamlarında oyanayan başlıça ünlülerde şu şekildedir.

Serenay Sarıkaya, Kerem Bursin, Kıvanç Tatlıtuğ gibi her reklam teklifini kabul etmeyen ünlüler Mavinin yüksek kalitesi ve markası sayesinde reklamda yer almışlardır. Mavi jeans şubelerinden, internetten ve çağrı merkezi telefon numarası ile sizlere hizmet vermektedir.

Mavi Jeans Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 288 62 84

Elektronik ortamda mavi jeans yetkilileri ile iletişime geçmek iserseniz, aşağıda vermiş olduğumuz mail adresi ile irtibat kurabilirsiniz.
bilgi@mavi.com

Mavi Jeans Genel Müdürlük Telefon Numarası
0212 371 20 00

Diğer tüm soru ve sorunlarınız için elektronik ortamda da Mavi Jeans yetkililerine ulaşmanız mümkün. Tek yapmanız gereken aşağıda vermiş olduğumuz iletişim forumun doldurmak.

Mavi Jeans İletişim Formu

Arama Terimleri: mavi jeans iletişim bilgileri, mavi jeans telefon no, mavi jeans irtibat tel, mavi jeans canlı destek, mavi jeans müşteri temsilcisi, mavi jeans şikayet hattı, mavi jeans müşteri hizmetleri

64 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla