Gimsa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gimsa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gimsa çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Gimsa müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

2004 yılından itibaren hizmet veren firma olarak karşımıza çıkarken günümüze kadar uzanan yolculuğunda oldukça geliştiği görülmektedir. Günümüz itibariyle 11 mağazası bulunan firma mağaza zincirlerinin tamamını Ankara’ya açmıştır. Her gün saat 10:00 ile 21:45 arasında hizmet veren market yeni şubeler açma amacıyla çalışmalarına devam etmektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı olarak uygun fiyata kaliteli ürünleri bulabileceğiniz marketlerde çeşitliliğe önem verilmektedir. Ulaşabileceğiniz tüm noktalara en iyi şekilde hizmet götüren firma her geçen gün müşteri kitlesini arttırırken kalitesinden taviz vermemektedir.

Gimsa Çağrı Merkezi Numarası

Sadece Ankara odaklı düşünmeyen mağaza zinciri ilerleyen zaman dilimlerinde farklı şehirlerde de görülebilir. Gıda ürünlerinden temizlik ürünlerine kişisel bakım ve kozmetikten daha binlerce çeşit ürüne kadar uzanan geniş ürün seçenekleri ile hizmet veren mağaza zinciri her geçen gün gelişimine devam ederken müşteri memnuniyetini de son derece önemsemektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Gimsa müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Gimsa ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Gimsa çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Gimsa Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0 312 259 05 05

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Gimsa çağrı merkezi numarasına 0 312 259 05 05 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres: Organize Sanayi Bölgesi Ahi Evran Mahallesi Oğuz Caddesi No:18 Sincan/ANKARA
Telefon Numarası: 0 312 259 05 05 | Fax: 0 312 259 12 22
E posta adresi: gimsa@gimsa.com.tr

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Gimsa sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Gimsa iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Gimsa iletişim bilgileri, Gimsa telefon no, Gimsa irtibat tel, Gimsa canlı destek, Gimsa müşteri temsilcisi, Gimsa şikayet hattı, Gimsa müşteri hizmetleri numarası, Gimsa çağrı merkezi numarası, Gimsa iletişim numarası

6 Yorum

  1. Ayhan alkan 5 Nisan 2021
  2. Reyhan Pala 21 Mayıs 2022
  3. Sila 24 Mayıs 2022
  4. erkan 31 Temmuz 2022
  5. İlhan uğur 14 Nisan 2023
  6. Tülay Keleş 4 Kasım 2023

Yorum Yap