mutlu-aku-cagri-merkezi-numarasi

Mutlu Akü Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mutlu Akü çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Mutlu Akü müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Mutlu Akü şikayet hattına erişebilirsiniz. Mutlu Akü müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Mutlu Akü, Mutlu Anonim Şirketi’nin iştirakıdır. Mutlu Anonim Şirketi, 1945 yılında kurulmuş, ithalat ve ihracat faaliyetlerine başlamıştır. Ardından 1955 yılında akü üretimi ve satış faaliyetleriyle şirketi genişlemiştir. Mutlu Akü’nün İstanbul Kartal’da üretim tesisi bulunmakta, bu tesiste toplam 6 milyon üretim kapasitesi vardır.

Mutlu Akü; akümülatörün yanı sıra, tesislerimizde kristal, cam, boya ve seramik sanayinin önemli hammaddeleri arasında yer alan, kurşun türevi Sülyen ve Mürdesenk maddelerinin üretim, dağıtım ve satışını yapmaktadır.

Mutlu Akü Çağrı Merkezi Numarası

Mutlu Anonim Şirketi olarak 1945 yılında kurulan firma ithalat ve ihracat faaliyetlerini gerçekleştirmekteydi. 1955 yılından sonra bu faaliyetlerini akümülatör ile güçlendirmişler ve bu nedenle akü sektörüne giriş yapmışlardır. Kaliteli hizmet anlayışı ve yaptığı ek yatırımlar ile hem ulusal hem de uluslararası pazarlarda rakiplerine karşın bir üstünlük sağlamış ve bunun yanında en çok tercih edilen akü markası haline gelmiştir. Günümüzde 6 milyon akümülatör üretimi yapan firma tesisi, gün geçtikçe yaptığı teknolojik yatırımlar ile dünya standartlarına uygun bir tesis olmayı başarmıştır. Mutlu Akü, Mutlu Holding’e bağlı olarak faaliyetlerini sürdürmekte ve grubun dinamizm yönünden hareketlenmesini sağlayan itici güç olarak kabul edilmesini sağlamıştır. Mutlu Akü çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Ulaşılan maksimum kapasite, kaliteli malzeme kullanımı ve gerekli olan bütün güvenlik önlemlerinin sağlanması ile hizmet anlayışlarını paralel düzeyde tutan Mutlu Akü, Ortadoğu ve Doğu Avrupa’nın en büyük ve en önemli akü üreticisi haline gelmiştir. Bulunduğu sektör itibari ile dev bir kuruluş olan marka ülkesini gurur kaynağı olmayı başarmıştır. Firma Dünya Akümülatör sektöründe gücüne güç katmak ve devamlılığını sağlamak amacı ile 2013 yılında Metair Grup bünyesine katılmıştır.

Mutlu Akü Müşteri Hizmetleri Numarası

Sektörünün öncüsü olma özelliği gösteren firma kurduğu Mutlu Akü Mobil Servis birimi ile yaygın servis ağı ve alanında tecrübeli eleman kadrosu ile tüm Türkiye’de hizmet vermektedir. Türkiye’nin sınır kapıları da dahil olmak üzere nerede olursanız olun araçta meydana gelebilecek elektriksel arızalanmaların çözümlenmesi ve yerinde akü değişimi ve montajı ile anlık ve hızlı bir şekilde çözüm yolları üretmektedir. Aracınız ile ilgili yardım duyduğunuz ya da bilgi almak istediğiniz zaman nerede olursanız olun yol yardım çözümlerinden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Mutlu Akü müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Mutlu Akü Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Türkiye’nin bir numaralı akü hattı olan Mobil Servisi için 0850 80 80 258 telefon numarasını aradığınız takdirde Mutlu Akü Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma gerçekleştirmiş olursunuz. Böylelikle telefon başında saatlerce beklememiş ve yardım almak istediğiniz konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Mutlu Akü müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Mutlu Akü Şikayet Hattı

Müşteri memnuniyet düzeyini yüzde yüz olarak tutmayı amaçlayan firma oluşturduğu Mutlu Akü Şikayet Hattı ile sizlerden gelecek şikayet, öneri, talep ve görüşleri değerlendirmekte ve bunlara göre hizmetlerine yön vermektedir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Mutlu Akü müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Mutlu Akü şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İletişim bilgisi

Mutlu Akü ve Malzemeleri Sanayii A.Ş.
0216 581 62 00
Mutlu Müşteri Hattı
0850 80 80 258 (AKÜ)

İletişim Formu

Mutlu Akü’nün 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Mutlu Akü ve ürünleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, size en yakın Mutlu Akü satış noktasını öğrenebilir; ürünler ve şirket hakkında istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Mutlu Akü Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 811 0001

Arama Terimleri: mutlu akü iletişim bilgileri, mutlu akü telefon no, mutlu akü irtibat tel, mutlu akü canlı destek, mutlu akü müşteri temsilcisi, mutlu akü şikayet hattı, mutlu akü müşteri hizmetleri numarası, mutlu akü çağrı merkezi numarası, mutlu akü iletişim numarası, mutlu akü çağrı merkezi, mutlu akü müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap