İnci Deri Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
İnci Deri Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
İnci Deri Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1917 yılında İstanbul’da açılan İnci Deri ayakkabı sektörünün öncülerindendir. Deri ayakkabı, çanta üzerine tasarım yapan İnci Deri ülkemizi dış pazarda da en iyi temsil eden markalar arasındadır. Yurt dışı Türkiye ve Kıbrıs dahilinde 109 mağazaya sahip olan İnci Deri günden güne büyümektedir. Bayan, erkek ve gelin&damat tasarım ürünleriyle hizmet vermektedir. Kalitenin ve şıklığın birleşiminden eşsiz tasarımlı deri ayakkabılarıyla evinizde koleksiyon kurmamak imkansız gibi görünüyor.

Gelin&Damat özel koleksiyonuyla en özel ve yorucu bir günde ayaklarınızın rahatı düşünülerek tasarlanmış. Gününün çoğu zamanında ayağınızda ayakkabı bulunduğu için ayağınızın rahatı düşünülmüş ve bunu şıklıkla birleştirmişlerdir. Gündelik ve gece ayakkabılarının konforu da ayak ağrısı yaşatmadan gününüzü geçirmek için idealdir. İnci Deri ayakkabı mağazası online alışveriş imkanıyla birlikte çağrı merkezi birimi bulunmaktadır.

İnci Deri Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 222 74 63

İnci Deri İletişim Formu

Arama Terimleri: inci deri iletişim bilgileri, inci deri telefon no, inci deri irtibat tel, inci deri canlı destek, inci deri müşteri temsilcisi, inci deri şikayet hattı, inci deri müşteri hizmetleri

43 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla