Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Sağlık konusu sanıyoruz ki herkes için oldukça önemlidir. Hasta olduğumuzda kaliteli bir sağlık hizmeti almak isteriz. İstanbul Başakşehir’de yer alan şehir hastanesi birçok birimi ve kliniği ile tam teşekküllü olarak insanlara hizmet vermektedir. Dahili birimler, cerrahi bilimler ve laboratuvar branşlarında birçok hizmeti alabileceğiniz Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi profesyonel bir sağlık hizmetini tüm halka sunmaktadır. Muayene olmaya gidecek olan kişiler MHRS randevu sistemi üzerinden istedikleri bölümden randevu alabilirler. Bunun için https://www.mhrs.gov.tr/ adresine giriş yapmanız ya da 182’yi aramanız yeterlidir.

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesinde birçok bölüm bulunmaktadır. Çocuk Hastanesi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Hastane, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Hastalıkları Hastanesi, Onkoloji Hastanesi, Ortopedi ve Nöroloji Hastanesi, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi ayrı binalarda ve branşlarda kişilere sunulmaktadır. İstediğiniz bölümden ve doktordan randevu almanız mümkündür. Bütün tahlil ve tetkikler hastanede yapılmaktadır. Doktorunuzun uygun göreceği tahlil, röntgen, MR gibi laboratuvar gereksinimlerinizi de karşılayabilirsiniz. Şehir hastaneleri günümüzde oldukça lüks bir şekilde yapılmaktadır. Hastaların bütün ihtiyaçları tek bir çatı altında devlet güvencesinde giderilmektedir. 182 numaradan hariç olarak Sağlık Bakanlığı İletişim Merkezi numarası olan 184’ü arayarak da 7/24 bilgi alabilmeniz mümkündür.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi ile direkt iletişim kurmak için 0 212 909 60 00 sabit numarayı arayabilirsiniz. E posta gönderecek olan kişiler ist.camsakurash@saglik.gov.tr mail adresini kullanabilirler. Görüş ve önerilerinizi paylaşmak için internet sitesindeki formu doldurmanız yeterlidir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Şikayet Hattı

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi ile ilgili şikayetler için mail gönderebilir, Sağlık Bakanlığı’na şikayette bulunabilirsiniz. Doktorlar, verilen hizmetler ve diğer sorunlarınızda yazılı iletişim kurabilir ve şikayetinizin giderilmesini talep edebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti bakımından yapılan şikayetler değerlendirilerek kişilere sonucu bildirilecektir. İnsan sağlığına verilen önemden dolayı bu oldukça önemli bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 909 60 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0212 909 60 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres Bilgisi : Başakşehir Mahallesi G-434 Caddesi No: 2L Başakşehir / İSTANBUL
E-Posta İletişim Adresi : ist.camsakurash@saglik.gov.tr
Tel No :+90 212 909 60 00

Arama Terimleri: Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi iletişim bilgileri, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi telefon no, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi irtibat tel, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi canlı destek, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi müşteri temsilcisi, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi şikayet hattı, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi müşteri hizmetleri numarası, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi çağrı merkezi numarası, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi iletişim numarası, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi çağrı merkezi, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. NİYAZİ DEREGÖZÜ 10 Nisan 2023

Yorum Yap