Arko Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Arko Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Arko çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Arko müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Arko şikayet hattına erişebilirsiniz. Arko müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Arko Çağrı Merkezi Numarası

Evyap, temizlik ürünleri üreten en büyük şirketler arasında yer almaktadır. Arko ise şirketin çeşitli kişisel bakım ürünlerine verdiği ve 1957’de oluşturulan genel bir marka ismidir. Şirket 1927 yılında Mehmet Rıfat Evyap tarafından kurulmuştur. O günden bu güne de sürekli olarak büyümeye devam etmiştir. Günümüzde sadece Türkiye’de değil Malezya ve Mısır’da da fabrikaları bulunmaktadır. Şirket bugünkü başarısını kaliteli ürünler üretmesine borçludur.

Şirket bünyesinde bulunan fabrikalarda birçok ürünün üretimini ve satışını yapmaktadır. Bugünlerde marketlerde gördüğümüz birçok üründe şirketin imzası bulunmaktadır. Şampuan, duş jeli, sabun, tıraş ürünleri, cilt bakım kremleri, çeşitli kozmetik ürünleri, bebek bezi, diş macunu, temizlik ürünleri gibi birçok ürün şirket bünyesinde üretilip satışa sunulmaktadır. Günümüzde dünyanın yarısına ürettikleri bu ürünlerin ihracatı yapılmaktadır.

Yazımızda bahsettiğimiz markaya ait bir ürünle sorun yaşamanız durumunda şirket ile iletişim kurabileceğiniz birçok kanal bulunmaktadır. Öncelikle müşteri hizmetleri numarasından şirket ile iletişime geçebilirsiniz. Şirketin müşteri hizmetleri numarası 0850 211 08 10’dur. Aynı zamanda müşteri hizmetleri ile e-mail aracılığıyla da iletişim kurabilirsiniz. Müşteri hizmetleri e-mail numarası ise tuketicidanisma@evyap.com.tr’dir. Ayrıca markanın web sitesindeki iletişim bölümünde bulunan formu doldurarak da müşteri hizmetleri ile iletişim kurabilir ve sorununuzu dile getirebilirsiniz.

Arko çağrı merkezi numarası 0850 211 08 10 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Arko Müşteri Hizmetleri Numarası

Marka, cilt bakım ürünleri konusunda 1957 yılından beri kaliteli ürünlerle satışa sunulması hedeflenmektedir. Bu doğrultuda başlanılan yola günümüzde global çapta devam edilmektedir. Şimdilerde markanın sahibi şirket Türkiye’nin ilk yüz sanayi şirketi arasında bulunmaktadır.

Marka ile ilgili yaşadığınız tüm sorunları müşteri hizmetleri aracılığıyla dile getirebilirsiniz. Müşteri hizmetlerine ulaşabilmek için 0850 211 08 10 numaralı telefonu arayabilirsiniz. İsterseniz e-mail yoluyla da müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetlerine e-mail aracılığıyla ulaşmak için tuketicidanisma@evyap.com.tr adresini kullanabilirsiniz. İsterseniz de markanın web sitesinde iletişim bölümünde bulunan form aracılığıyla da müşteri hizmetlerine ulaşabilmeniz mümkün.

Arko müşteri hizmetleri numarası 0850 211 08 10 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Arko Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Şirket 1927 yılında ilk defa sabun üretimi ile birlikte Erzurum’da kurulmuştur. 1943 yılında ise faaliyetler İstanbul’da sürdürülmeye başlanmıştır. İlk defa yurtdışı ürün satışı 1978 yılında Kıbrıs’a yapılmıştır. 1979 yılında ise İran pazarına girilmiştir. Şirket bu tarihlerde dünya pazarına açılmaya başlamış.

Kuruluşunun üzerinden geçen bunca zaman şirketi hep ileriye götürmüştür. Şirket bugünlerde sahip olduğu başarıyı ise ürünlerinin her daim kaliteli olmasını hedeflemelerine borçludur. Marka ile ilgili bir sorun yaşamanız durumunda müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Şirket bugünkü başarılarını elde etmelerini sağlayan kaliteli ürün üretimine ek olarak müşteri memnuniyetine de büyük önem vermektedir. Bu doğrultuda müşterilerin yaşadıkları sorunları dile getirebilmeleri ve bu sorunları kolayca çözebilmeleri için çeşitli iletişim kanallarını müşterilerine sunmaktadır. Bu iletişim kanallarını kullanarak yaşadığınız sorunları dile getirebilir ve sorununuza çözüm arayabilirsiniz.

Arko müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 211 08 10 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Arko Şikayet Hattı

Günümüzde dünyanın önemli bir bölümünde ürün satışı yapan şirket ürettiği her ürüne ayrı bir özen göstermektedir. Gösterdiği bu özenin karşılığını da Türkiye’nin en büyük sanayi şirketleri arasına girerek geri almaktadır. Ancak bu başarının arkasında sadece ürünlerin üretimden satışa kadar büyük bir özenle hazırlanması yatmamaktadır. Aynı zamanda müşteri memnuniyeti de çok önemli görülmektedir. Bu doğrultuda da müşterilerin her daim kaliteli ürün ve hizmete ulaşması hedeflenmektedir. Müşterilerin yaşadıkları sorunları kısa sürede iletebilmeleri ve çözebilmeleri için birçok iletişim kanalı oluşturulmuştur. Siz de müşteri hizmetlerine ulaşarak yaşadığınız sorunlarınızı kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine ulaşabilmeniz için karşınıza birçok seçenek çıkmaktadır. İsterseniz telefon numarası ile isterseniz de e-mail adresi ile müşteri hizmetlerine ulaşabilmeniz mümkün.

Arko şikayet hattı 0850 211 08 10 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Arko müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Arko şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Arko Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 211 08 10

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Arko çağrı merkezi numarasına 0850 211 08 10 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Evyap Sabun Yağ Gliserin San. ve Tic. A.Ş.
Adres : İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi Güderi Cad. No:1 X-1 Özel Parsel 34957 Tuzla/İstanbul
E-Posta : tuketicidanisma@evyap.com.tr
Telefon : 0850 211 08 10

Arama Terimleri: Arko iletişim bilgileri, Arko telefon no, Arko irtibat tel, Arko canlı destek, Arko müşteri temsilcisi

One Response

  1. Hüseyin gürledik 28 Mart 2023

Yorum Yap