Filmbox Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Filmbox Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Filmbox çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Filmbox müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Filmbox şikayet hattına erişebilirsiniz. Filmbox müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Filmbox Çağrı Merkezi Numarası

Yorucu bir günün ardından rahatlamak ve keyif yapmak herkesin hayalidir. Bunu yapabilmenin ise en iyi yolu en sevilen dizilerin ya da filmlerin oldukça güvenilir yolla izlenmesidir. Filmbox ise sizlere bu deneyimi yaşatabiliyor. Zengin dizi ve film seçeneklerinin yanı sıra internet erişimi olan tüm cihazlardan en sevilen dizileri ve filmleri sizlere sunmakta.

Firma; 1993 yılından itibaren televizyon programcısı kimliği ile uluslararası pazarda ismini büyük başarılarla duyuran aynı zamanda 42 televizyon kanalı ve dijital servisleriyle faaliyet gösteren Hollanda merkezli SPI International’ın başarılı projelerinden biridir. 69 ülkede 90 milyon izleyiciyi 14.000 içerikle buluşturan bu platform büyük başarılara imza atmaya devam ediyor.

Sizlere zengin dizi ve film içeriği sunarken aynı zamanda da ek ücret almadan akıllı telefonlarınızdan, tabletlerinizden aynı zamanda da laptoplarınızdan oturum açmanıza olanak sağlıyor. Tek bir çevrimiçi üyelikle binlerce içeriğe istediğiniz zaman istediğiniz yerde kolayca ulaşabilir, aynı zamanda da canlı kanalları izleyebilirsiniz. İhtiyacınız olan şey sadece platforma üye olmak ve internet bağlantısıdır.

Filmbox çağrı merkezi numarası 444 0 502 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Filmbox Müşteri Hizmetleri Numarası

Hollywood filmlerin, popüler dizilerin, yıllarca zaman geçmesine rağmen modasının geçmediği eski dizilerin, her izlendiğinde aynı tadı veren filmleri en kaliteli şekilde izlemek ayda sadece 12,99 TL ile mümkündür. Üstelik 7 gün ücretsiz deneme imkanına sahipsiniz. Bu deneme sürecinde platformun bütün özelliklerinden yararlanabilir, sınırsız içeriklerinin keyfini çıkarabilirsiniz. Dilediğiniz zaman ücretsiz deneme sürecini iptal edebilirsiniz.

Platforma üye olmak oldukça güvenlidir. Ödemeyi ya resmi siteden ya da uygulama üzerinden yapabilirsiniz. Web üzerinden yapılan ödemelerde tüm dünyada yaygın olarak kullanılan Stripe üzerinden, mobil uygulamalarda ise Google Play Store ya da iTunes üzerinden güvenli şekilde ödeme sağlayabilirsiniz. Üyeliğinizi iptal etmek de aktive etmek kadar basittir. Dilediğiniz zaman kolayca üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

Filmbox müşteri hizmetleri numarası 444 0 502 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Filmbox Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Arkadaşlarınız ile toplanıp yapacak bir etkinlik bulamadığınız zaman kesinlikle dizi ya da film izlemek en iyi yöntemdir. Patlamış mısırınızı ve içeceklerinizi yanınıza alıp platformumuzdan reklamsız ve sınırsız bir şekilde en popüler dizi ve filmlerin keyfini saatlerce çıkarabilirsiniz. Çocuk dizilerinden olan Şirinler’den tutun günümüz gençlerin en çok izlediği dizi olan Euphoria’ya kadar binlerce diziye reklamsız ve dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Herhangi bir karşılaşacağınız sorunda ya da sadece herhangi bir fikir belirtmek istediğinizde direkt olarak 444 0 502 numaralı müşteri destek hattına hafta içi her gün saat 09.00 ile 18.00 arası ulaşabilirsiniz. Ayrıca support@filmbox.com adresine dilediğiniz zaman e-posta atarak iletişime girebilirsiniz. Sizlere en kısa sürede cevap geleceğinden emin olabilirsiniz.

Filmbox müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 0 502 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Filmbox Şikayet Hattı

Platformda kendi listenizi oluşturarak en sevdiğiniz dizileri ve filmleri bir arada görebilirsiniz. İzlemek istediğiniz dizilerle bir liste oluşturabilir ve hali hazırda izlediğiniz dizi bitince yeni bir dizi arayışına girmezsiniz. Dizileri ya da filmlerinizi bitirdikten sonra izlenecekler listesinden çıkartabilirsiniz. Ayrıca o an izlediğiniz diziyi bölmek zorunda kaldığınızda, kapatıp bir yere gitmeniz durumunda, geri geldiğiniz zaman dizinize bıraktığınız yerden devam edebilirsiniz.

Dizi ya da film izlemek herkesi mutlu eden ve rahatlatan bir olaydır. Oldukça yoğun tempolu bir günün ardından ya da boş bir vaktinizi dolu dolu geçirmek istediğiniz zaman platformu ziyaret edebilirsiniz. Üzüntülü bir olayın arkasından komedi dizileri izleyip gülerek olayları atlatabilir ve sırtınızdaki yükü azaltabilirsiniz. Popüler diziler kısmından gündemdeki dizi ve filmleri takip edebilir, yeni eklenenler kısmından ise siteye eklenen dizi ve filmleri takip edebilirsiniz.

Filmbox şikayet hattı 444 0 502 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Filmbox müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Filmbox şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Filmbox Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 0 502

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Filmbox çağrı merkezi numarasına 444 0 502 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Filmbox
E-Posta : support@filmbox.com
Telefon : 444 0 502

Arama Terimleri: Filmbox iletişim bilgileri, Filmbox telefon no, Filmbox irtibat tel, Filmbox canlı destek, Filmbox müşteri temsilcisi, Filmbox şikayet hattı, Filmbox müşteri hizmetleri numarası, Filmbox çağrı merkezi numarası, Filmbox iletişim numarası, Filmbox çağrı merkezi, Filmbox müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. Furkat Bahramow 20 Eylül 2022

Yorum Yap