Esty Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Esty Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Esty çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Esty müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Esty şikayet hattına erişebilirsiniz. Esty müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Esty Çağrı Merkezi Numarası

Mutfakta kullanılan beyaz eşyalar kişilerin işlerine hız kazandırarak onlara konforlu bir yaşam sunmaktadır. Bu eşyaların kaliteli olması da oldukça önemlidir. Onları uzun zaman kullanıyor olmanız ve verimli bir şekilde faydalanıyor olmanız da önemli bir konudur. Kalitesinden ödün vermeyen Esty birçok elektrikli ürün ile kişilerin tercihi olmaktadır. Firma 1994 yılında kurulmuştur. 2003 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Ankastre ürünlerde kalitesini ispatlamış şık ve fonksiyonel tasarımlarını müşterileri ile buluşturmuştur. Kaliteyi uygun fiyatlarla da kişilere sunmaktadır. Mutfakta ihtiyacınız olan birçok ürünü geniş bir skala ile firmada bulabilirsiniz. Kişiler çağrı merkezini arayarak istek, dilek ve taleplerini bildirebilirler.

Esty çağrı merkezi numarası 444 4 758 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Esty Müşteri Hizmetleri Numarası

Esty ürünleri ISO 9001 kalite belgesine sahiptir. Ayrıca TSE, CE, GS, UL, TÜV uygunluk belgelerine sahip olan ürünler üretmektedir. Firmanın ürünleri arasında; davlumbaz, aspiratör, fırın, ocak, bulaşık makinesi, su sebili gibi temel ihtiyaç malzemeleri bulunmaktadır. Ayrıca granit evye ve granit batarya da üretmektedir. Markanın ürünlerini birçok yerde bulabilmeniz mümkündür. Mutfaklarında şık tasarımlara yer vermek isteyenler ihtiyacı olan ürünleri satın alabilirler. Kampanyalı ve indirimli olan ürün çeşitlerini incelemek için internet sitesini ziyaret edebilir ürün broşürünü inceleyebilirsiniz. Firma müşterileri için müşteri hizmetlerini de oluşturmuştur. Ayrıntılı bilgi almak isteyenler, ürünlerle ilgili soruları olanlar müşteri hizmetlerini arayabilirler.

Esty müşteri hizmetleri numarası 444 4 758 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Esty Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Esty ürünlerine ait birçok satış noktası bulunmaktadır. Size yakın olan bayinin yerini öğrenmek için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda yetkili servislerin adres ve telefonlarını da öğrenebilirsiniz. Satış öncesi ve satış sonrası tüm müşterilere kaliteli hizmetler sunulmaktadır. Firma ile direkt bağlantı kuracak olan kişiler 444 47 58 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirler. Ayrıca info@esty.com.tr adresine mail göndermeniz de mümkündür.

Esty müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 4 758 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Esty Şikayet Hattı

Esty markasına ait olan ürünler garanti kapsamındadır. Garanti süresince ortaya çıkan sıkıntılarda müşterilerden ücret talep edilmez. Firmanın ürünlerinden memnun olmayanlar ya da farklı sıkıntıları olanlar şikayetlerini müşteri hizmetlerine bildirebilir ya da mail gönderebilirler. Ayrıca internet sitesindeki iletişim formunu doldurarak da şikayetçi olduğunuz konuyu yazabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınızdan firmayı takip etmeniz de mümkündür.

Esty şikayet hattı 444 4 758 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Esty müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Esty şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Esty Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 4 758

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Esty çağrı merkezi numarasına 444 4 758 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Silverline Ev Gereçleri Sat. Paz. A.Ş.
Adres : Orta Mahalle Topkapı Maltepe Cad. No:6 K:3 Bayrampaşa / İSTANBUL
E-Posta : INFO@ESTY.COM.TR
Telefon : 444 4 758

Arama Terimleri: Esty iletişim bilgileri, Esty telefon no, Esty irtibat tel, Esty canlı destek, Esty müşteri temsilcisi

Yorum Yap