Generali Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Generali Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Generali Sigorta Müşteri Hizmetleri numarası var mı? Generali Sigorta müşteri hizmetleri direk bağlanma, Generali Sigorta müşteri temsilcisi direk bağlanma, Generali Sigorta müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Generali Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Uluslararası sigortacılık sektörünün en güçlü markalarından birisi olan Generali grubu, Türkiye’ de de hizmet vermektedir. 1831 yılında kurulmuş olan Generali markası, uluslararası pazarda en büyük üçüncü sigortacılık şirketidir. Ayrıca kuruluş merkezi olan İtalya’ daki en büyük sigortacılık şirketi konumunda bulunmaktadır. Bununla birlikte Generali Sigorta adı ile 150 yılı aşkın süredir Türkiye’ deki sigortacılık pazarında faaliyet göstermektedir.

60’ ı aşkın ülkede temsilciliği ve 420 uluslararası şirketi bulunan devasa bir sigortacılık şirketi olan Generali Grubunun Türkiye’deki temsilcisi olan Generali Sigorta A.Ş. şirketi uluslararası güç ve tecrübesi ile Türkiye’ de hem kurumsal hem de bireysel tüketicilerin ihtiyaçlarına odaklı profesyonel çözümler sağlıyor. Bu nedenle de oldukça yoğun şekilde tercih edilen Generali Sigorta şirketinin sunmuş olduğu Generali Sigorta müşteri hizmetleri ise, her türlü işlemde tüketicilere önemli kolaylıklar sağlıyor.

Sigorta, bankacılık ve yatırım yönetimi gibi alanlarda faaliyetleri bulunan İtalya merkezli Assicurazioni Generali S.p.A. şirketinin Türkiye’deki markası olan Generali Sigorta, geniş ürün yelpazesiyle her türlü konuda ve alanda etkin bir şekilde ürün çeşitliliği sağlıyor. Generali Sigorta tarafından Türkiye’de “Kasko”, “Trafik”, “Seyahat Sağlık”, “DASK”, “Bireysel Sigorta Ürünleri”,” Kurumsal Sigorta Ürünleri” gibi üst başlıklarla em kurumsal hem de bireysel tüketici ihtiyaçlarına odaklı sigortacılık çözümleri sağlamaktadır.

Bu şekilde oldukça geniş kapsama sahip olarak da sektöre liderlik yapan Generali Sigorta’ nın teknik destek çözümlerinde de sektörünün öncü kuruluşlarından birisi olduğu öngörülüyor. Özellikle de Generali Sigorta müşteri hizmetleri numarası üzerinden 7/24 direkt olarak müşteri temsilcileri ile görüşme yaparak, işlemlerin gerçekleştirilebiliyor olması oldukça yoğun şekilde tercih edilmesine ve kaliteli hizmet alımına olanak veriyor.

Generali Sigorta Şikayet

Türkiye’ nin en önemli sigorta şirketlerinden birisi olan ve geniş reklam çalışmaları ile her alanda karşılaşılan Generali Sigorta’ nın sağlamış olduğu sigorta ürün gruplarından veya hizmetlerinden herhangi bir mağduriyet yaşanması durumunda kolayca çağrı merkezi üzerinden şikayette bulunabilmek mümkündür. Sigorta ürünlerinin kullanımında sorunla karşılaşılması, acente ve temsilciliklerinde sağlanan hizmetlerin yetersiz veya sorunlu olması gibi durumlarda yaşanan her mağduriyet ile ilgili olarak Generali Sigorta çağrı merkezinden müşteri temsilcilerine Generali Sigorta şikayet bildirimlerinin gerçekleştirilebilmesi mümkün olmaktadır.

Generali Sigorta Telefon Numarası

Türkiye’ de bulunan Generali Sigorta genel müdürlüğü sayesinde her türlü teknik işlem konusunda profesyonel destek alabilme imkanı bulunuyor. Özellikle tüketicilerin yapacakları her türlü işleme ilişkin olarak en geniş iletişim kanalı alternatiflerine sahip olan sigortacılık şirketidir. Generali Sigorta şirketinin tüketicilerine sunmuş olduğu “0850” sistemli bir telefon numarası bulunmaktadır. 0850 555 55 55 şeklindeki Generali Sigorta telefon numarası 7/24 aranabilmektedir. Bununla birlikte tüketiciler farklı numaralar aracılığı ile de Generali Sigorta şirketinin kurumsal müşteri hizmetleri desteğinden faydalanabilme şansına sahip olabiliyor.

Tüketiciler, 0850’lili Generali Sigorta telefon numarası dışında kullanabilecekleri sabit hat numaraları da bulunmaktadır. Buna göre her türlü konuda Generali Sigorta şirketinin ilgili birimleri ile görüşme sağlayabilmek için kolay bir şekilde 0212 924 29 58 telefon numarasını ya da 0212 705 45 45 telefon numarasını arayabilme şansına sahip olabiliyor.

Ayrıca e-posta adresi olan “generali@generali.com.tr”  e-posta adresinden ya da “generalisigorta@hs03.kep.tr” kayıtlı e-posta adresi üzerinden de müşteri ilişkilerine başvuru gerçekleştirebilme imkanı bulunmaktadır. Her iki kanal üzerinden de son derece kolay şekilde bilgi ve işlem konusunda başvuru gerçekleştirilebiliyor. Generali Sigorta çağrı merkezi numaralarından 7/24 müşteri temsilcileri ile görüşme gerçekleştirerek, işlemlerin çok daha kolay bir şekilde tamamlanabilmesi de mümkün olmaktadır.

Generali Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 555 55 55

Generali Sigorta İletişim Mail Adresi
generali@generali.com.tr

Arama Terimleri: generali sigorta iletişim bilgileri, generali sigorta telefon no, generali sigorta irtibat tel, generali sigorta müşteri temsilcisi, generali sigorta şikayet hattı, generali sigorta müşteri hizmetleri

Yorum Yap