Turkish Cargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Turkish Cargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Turkish Cargo

Turkish Airlines bünyesinde hizmet veren kargo firmasıdır. Dünyanın dört bir yanına hizmet vermektedir. Türkiye içerisinde yapılacak olan gönderimlerin yanı sıra özellikle yurtdışına yapılacak olan gönderimlerde de hızlı ve kaliteli hizmet alınmasını sağlamaktadır. Türkiye için yapılacak olan kargo gönderimlerinin yanı sıra posta, özel kargo, genel kargo, kargo acenteleri, uçak kiralama gibi pek çok farklı hizmet seçeneği ile talepleri karşılamaktadır.

Profesyonel kadroyla verilen hizmetler sayesinde daha kısa süre içerisinde gönderilerin ulaştırılması sağlanmaktadır. Uçak ile yapılacak gönderimler belirtilen şehirlere veya ülkelere daha kısa süre içerisinde ulaştırılmaktadır. Türkiye’de vermiş olduğu hizmetlerin yanı sıra yurtdışında bulunan acenteler ve ofisler sayesinde pek çok farklı ülkede hizmet veren firmalar arasında yer almaktadır.

Hızlı Gönderim

Uçak ile yapılacak olan gönderimler daha kısa süre içerisinde belirtilen şehirlere veya ülkeleri ulaştırılmaktadır. Bu sayede yetkili acentelerinden kabul etmiş olduğu kargolar ile yapılan gönderimlerin kısa sürede teslim edilmesini sağlayan firma yapmış olduğu her çalışma ile müşteri memnuniyetini sağlayarak hizmet vermektedir. Geniş filosu ile yapmış olduğu çalışmalar sonucunda her şehirde taleplerinizi karşılamaya devam etmektedir.

İnternet üzerinden verilen hizmetler özellikle gönderim yapanların kargo takip işlemleri ve pek çok farklı konuda yardım almasını sağlamaktadır. Merak edilen her türlü konu hakkında internet üzerinden yapılacak olan işlemler sayesinde firmanın e ticaret sitesi üzerinden gerekli işlemler kolayca yapılabilir. Geniş hizmet seçeneğe ile çalışmalarını sürdüren firma kargo gönderim işlemlerini profesyonel bir şekilde yapmaktadır.

Uçak Kargo Hizmeti

Türk hava yolları bünyesinde kurulmuş olan şirket 1936 yılından itibaren kargo hizmeti vermektedir. Uluslararası yapılan taşıma işlemleri sayesinde posta ve önemli dokümanların daha kısa süre içerisinde kargo ile ulaştırılması sağlanmaktadır. Özellikle uzun yıllardır bu alanda verilen hizmetler sayesinde firma yapmış olduğu her çalışma sonucunda sorunsuz şekilde hizmet alınmasını sağlamaktadır.

35 ton kapasiteli ve bunun yanı sıra 65 ton kapasiteli kargo uçaklarıyla hizmet vermektedir. Yeterli kapasitesi yapılan her talebi karşılamak adına imkan sağlamaktadır. Uluslararası yapılan kargo taşımacılık hizmetleri konusunda özellikle tercih edecek firmalar arasında yer almaktadır.

Turkish Cargo’nun çağrı merkezi müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, kayıp bagajlar için telefon numarası ve kargo takip bilgileri yer almaktadır. Bu bilgilerden Turkish Cargo ile iletişime geçebilir ve yaşadığınız sorunlarla ilgili teknik destek alabilirsiniz. Ayrıca yorumlar bölümünden Turkish Cargo ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Turkish Cargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 333 07 77

Yurtiçi Kayıp Bağajlar için Çağrı Merkezi Telefon Numarası
+90 212 444 08 49

Yurtdışı Kayıp Bagajlar için Çağrı Merkezi Telefon Numarası
0850 333 08 49

Turkish Cargo Takip Linki
Turkish Cargo Takip

Arama Terimleri: turkish cargo iletişim, turkish cargo telefon numarası, turkish cargo çağrı merkezi, turkish cargo müşteri hizmetleri, turkish cargo takip, turkish cargo irtibat tel, turkish cargo şikayetimvar, turkish cargo şikayet hattı

Yorum Yap