ismailaga-fetva-cagri-merkezi-numarasi

İsmailağa Camiası Fetva Hattı ve Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

İstanbul ilimizin Fatih ilinde bulunan İsmailağa Camiisi’ni merkez olarak tanımlayan İsmailağa Cemaati, Nakşibendiliğin Halidiye koluna bağlı bir cemaattir. İsmailağa Camiası’nın yani İsmailağa Cemaati’nin liderliğini Mahmut Ustaosmanoğlu yapmaktadır. Cemaat içinde cemaat lideri ‘Efendi hazretleri’ olarak nitelendirilmektedir.

İsmailağa Camiası’nın en bilindik hocalarından birisi de Cübbeli Ahmet Hoca’dır. Asıl adı Ahmet Mahmut Ünlü olan Cübbeli Ahmet Hoca, toplum tarafından oldukça tanınmakta,Lalegül TV kanalında dini programlarda vaaz vermektedir. Cübbeli Ahmet Hoca’nın birçok yerde verdiği vaazlar baya ilgi görmekte, internette yayınlanan videoları izlenme rekorları kırmaktadır.

İsmailağa Camiası’nın 0850’li bir fetva hattı ve bilgi alabileceğiniz bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Bu numarayı arayarak sormak istediğiniz dini konuları sorabilir; câmia faaliyet ve camiahizmetleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İsmailağa Camiası Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 811 77 77

İsmailağa Camiası Fetva Hattı İletişim Telefon Numarası
0850 811 77 77

Arama Terimleri: ismailağa camiası iletişim bilgileri, ismailağa camiası telefon no, ismailağa camiası irtibat tel, ismailağa camiası canlı destek, ismailağa camiası müşteri temsilcisi, ismailağa camiası şikayet hattı, ismailağa camiası whatsapp

One Response

  1. Hatice Pekmezci 14 Temmuz 2018

Yorum Yap