Gelecek Varlık Yönetim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gelecek Varlık Yönetim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gelecek Varlık Yönetim çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Gelecek Varlık Yönetim müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

2005 yılında kurulan ve BBDK (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu) tarafından denetlenen bir kurum olarak karşımıza çıkmaktadır. Banka ve diğer finans kuruluşları ile görüşülerek tahsili gecikmiş alacak portföylerini satın almaktadır. Bu sebeple satın alınan bu portföylerin borçların çözümlenmesi alanında devreye girmektedir. Satın alınan bu borçlu kişilerin ödeme yapmasını sağlayan be bu sektörde hizmet veren finansal bir kuruluş olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Fiba grubunun iştiraki olan bu kurum borçlu olan ve borcunu ödemeyen kişilerin toplu olarak hesapları satın alınarak hesapların muhattabı olan daha sonrasında bu borçlu kişilerden ödeme almayı planlayan kurum kendi sektöründe oldukça tanınmaktadır.

Gelecek Varlık Yönetim Çağrı Merkezi Numarası

Bireylerin borçlarından kurtarılarak yeniden finansal özgürlüklerine kavuşturması misyonu ile hareket eden kurumdur. Sektöründeki liderliğini hedefleyen ve pazar payını arttırmayı amaçlayan kurumdur. Aynı zamanda yenilikçi yaklaşımlarla azami sayıda borçluyu ekonomiye geri kazandırma vizyonu ile hareket etmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Gelecek Varlık Yönetim müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Gelecek Varlık Yönetim ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Gelecek Varlık Yönetim çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Gelecek Varlık Yönetim Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 4 489

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Gelecek Varlık Yönetim çağrı merkezi numarasına 444 4 489 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Merkez Mahallesi Cendere Caddesi No:22 Ofishane Binası 34406
Kağıthane / İSTANBUL

Telefon: 444 4 489
E posta: info@gelecekvarlik.com.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Gelecek Varlık Yönetim sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Gelecek Varlık Yönetim iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Gelecek Varlık Yönetim iletişim bilgileri, Gelecek Varlık Yönetim telefon no, Gelecek Varlık Yönetim irtibat tel, Gelecek Varlık Yönetim canlı destek, Gelecek Varlık Yönetim müşteri temsilcisi, Gelecek Varlık Yönetim şikayet hattı, Gelecek Varlık Yönetim müşteri hizmetleri numarası, Gelecek Varlık Yönetim çağrı merkezi numarası, Gelecek Varlık Yönetim iletişim numarası

One Response

  1. necdetyavuz 24 Aralık 2021

Yorum Yap