İstanbul Varlık Yönetim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İstanbul Varlık Yönetim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İstanbul Varlık Yönetim çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İstanbul Varlık Yönetim müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

2008 yılında onay alıp 2009 yılında kurulmuştur. 500 binden fazla borçluya hizmet veren bir kurum olarak çalışmalarına devam etmektedir. Bankalar ve diğer finansal kurumları ile çalışan firma bu alanda tahsili gecikmiş alacaklarını satın almaktadır. Bu aşamadan sonra borçları yeniden yapılandırarak borçlular ile muhattap olan kurum konumundadır. Buradaki amaç ise borçluları borçlarından kurtararak tekrar finansal sisteme kazandırmaktır.

Yasal olarak borçluların borçlarını satın alarak borçlulardan bu alacakları uygun ödeme yöntemleri ve koşulları ile almayı hedefleyen firma sektöründe oldukça önemli bir yer edinmiştir. Bu aşamadan sonra borcunuzu eski borçlandığınız yerden satın alan firmaya yaptığınız ödemeler bittikten sonra borcu yoktur belgesini alabilmektedir.

İstanbul Varlık Yönetim Çağrı Merkezi Numarası

İhtiyaç ve beklentileri ön planda tutan firma sektörünün gerekliliklerini en iyi şekilde yerine getirmeyi hedeflemektedir. Hukuka uygun ve dürüst ilişkiler ile alacakların temini noktasında verilen kolaylıkla sayesinde binlerce insanı borcundan kurtaran firma ile ilgili daha detaylı bilgiler için çağrı telefonunu arayabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için İstanbul Varlık Yönetim müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen İstanbul Varlık Yönetim ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi İstanbul Varlık Yönetim çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

İstanbul Varlık Yönetim Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 386 06 51

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. İstanbul Varlık Yönetim çağrı merkezi numarasına 0212 386 06 51 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Bireysel borçlar için:
212 386 06 51 / 212 924 31 47 / 212 386 80 01 / 212 386 06 64
KOBİ borçları için:
212 386 80 08 / 212 386 06 79 / 212 386 06 74
Borcun kapandığına dair evrak talepleri için:
212 386 06 75 / 212 401 39 69 / 212 284 10 00 Dahili:158
backofis@istanbulvarlik.com

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz İstanbul Varlık Yönetim iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren İstanbul Varlık Yönetim sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi İstanbul Varlık Yönetim iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: İstanbul Varlık Yönetim iletişim bilgileri, İstanbul Varlık Yönetim telefon no, İstanbul Varlık Yönetim irtibat tel, İstanbul Varlık Yönetim canlı destek, İstanbul Varlık Yönetim müşteri temsilcisi, İstanbul Varlık Yönetim şikayet hattı, İstanbul Varlık Yönetim müşteri hizmetleri numarası, İstanbul Varlık Yönetim çağrı merkezi numarası, İstanbul Varlık Yönetim iletişim numarası

Yorum Yap